Presedintele Romaniei lovind un copil

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui country girl

Citat:
citat din mesajul lui kay


Deci nu scrie NICAIERI, eliza draga ca e un copil cu handicap. Te rog informeaza-ma tu daca stii mai multe decat presa... Mie incredibila mi se pare interventia ta. Nu gaseai altceva sa te iei de mine??
Conchita, te uiti si pe link-ul de la mine, te rog?




si de ce ar fi asta relevant? eu o citesc pe Eliza de multa vreme si o admir enorm, cu respectul inclus la pachet. sa nu crezi ca suntem prietene sau ceva si-i tin partea, nici macar nu cred ca am avut vreodata o conversatie cu ea pe dc.



(editat de admin)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lum0880 spune:

In concluzie, pe sustinatorii lui geoana, ii gasim angajati pe la Patriciu, Vantu si restul din anturajul lor. E bine ca s-a lamurit problema!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramiris spune:

Ramane sa ne lamurim unde-i gasim sustinatorii potentialilor agresori de copii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui kay

iecsplicatia frame cu frame


da, Oana, il vazusem si pe-asta, iar obiectiile mele se leaga si de obiectiile din link si din celelalte din pagina de blog. in primul rand, cred ca marea dificultate la analiza trucajului e ca nu e filmat in digital. pana si in Beta ar fi imaginile mai clare. imi pare ca e filmat in VHS, sa confirme domnul tau daca gresesc sau nu, te rog. argumentul de capatai al celor de pe blog e ca fetele lui base si ale pustiului sunt prea pixelate ca sa acopere trucajul. or daca te uiti in jur, la fel sunt si restul fetelor. apoi, eu cred ca nu avem de-a face cu un cameraman profesionist, de-aia nu i-a iesit "albul" corect si mai cred ca nici n-a umblat la filtre - cauza pentru culorile off in timpul miscarii subiectilor (vezi puloverul lui base si geaca pustiului). intreaba-l si zi-mi daca mi se pare sau nu. nu neg ca e posibil sa gresesc, dar noi vedem o copie dupa copie pe net, nici macar digitala. si-am zis de la inceput ca fara originalul in mana nu ma pot pronunta.

dar ma pot pronunta legat de argumentele celor pro-trucaj - sunt eronate. atata tot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Pai daca primeste salariul de la patriciul...cum vrei nene sa scrie? contra lui?
miine o da afara barosanul si se angajeaza la fundatia Udrea...si e contra patriciu ... ..si uite cum ne amuzam noi aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns country girl spune:

Conchita, eu admir demult munca Elizei si am intervenit tocmai pentru ca mi s-a parut ca mesajul adresat lui Kay, prin care introduce o "shoparla" pune o umbra pe munca ei. Eliza pe care o cunosc eu nu s-ar fi bagat in asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Citat:
citat din mesajul lui lum0880

In concluzie, pe sustinatorii lui geoana, ii gasim angajati pe la Patriciu, Vantu si restul din anturajul lor. E bine ca s-a lamurit problema!


uite care e treaba. nu e subiectul meu, deci nu e problema mea cu adevarat sa tin calea dreapta a discutiei. dar cred ca sunt in asentimentul oamenilor cu bun simt de pe dc daca te rog sa nu reduci discutia in derizoriu, ca nu intereseaza pe nimeni cine cu cine e pe-aici si cine unde lucreaza, ok? ce faceti voi e insultator - asa as putea sa va acuz si eu ca, fiind pro-basescu, sunteti pro-lovirea unui copil! ar fi corect??

si eu am lucrat la friggin' antena 1 si am ramas anti-fesene 100% pana in zilele noastre, niciodata pro-voiculici si clica lui. si ca mine, o gramada de alti colegi. unde sa lucrezi in romania la "independenti", spune-mi si mie, daca sunteti voi asa puritani si lucrati probabil in slujba lu Sfantu Petru? toate, dar absolut toate mijloacele de informare in masa sunt sub tutela politica. ce faci ca jurnalist, mori de foame sau emigrezi, nu? sunt convinsa ca Eliza a ajuns in jobul respectiv pentru competenta. iar daca e pro-Patriciu, e dreptul ei si problema ei personala si are egala credibilitate ca fiecare de pe forum legat de subiectul de fata, sa fie clar! incetati cu denigrarea persoanei, nu va face cinste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Citat:
citat din mesajul lui country girl

Conchita, eu admir demult munca Elizei si am intervenit tocmai pentru ca mi s-a parut ca mesajul adresat lui Kay, prin care introduce o "shoparla" pune o umbra pe munca ei. Eliza pe care o cunosc eu nu s-ar fi bagat in asa ceva.


ok...unul a fost deconspirat. mai ramin inca 2 ...o sa iasa la iveala pina la sirsitul campaniei tot.

da ce metode...creezi isterie...mai apari iar cu alte bazaconii..cu altele...aia scriu de zor si se zbat in argumente...ce tehnica au nene


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasacarmen spune:

cum de la lovirea unui copil se ajunge la deconspirarea fanilor antibase....
interesant

ce bine ca i-a tras una...sa vedem si noi cine tine cu nenorocitii de comunisti


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Multumim pentru participare. La revedere. O zi buna.

http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6571375-femeia-care-vorbea-basescu-inregistrare-sustine-acesta-nu-lovit-copilul-ceva-strigator-cer.htm

Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput