Presedintele Romaniei lovind un copil

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Citat:
citat din mesajul lui accept92

Citat:
citat din mesajul lui kay

E clar ca pustiul e super obisnuit cu asa ceva. E clar ca l-a amuzat asta. Si e clar ca basescu a pierdut % mukte din voturi aseara.

***********************************************************************************

oana de SOSONICA (6.06.2007)


asa creste Sonia : www.onetruemedia.com/shared?p=63e6ea475473c2ddd2fc4c&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">intr-un an

TATI,, www.helpsonia.com , din familie

"When in trouble or in doubt, run in circles, scream and (shout=www.dictionarenglezroman.ro/dictionar/shout" target="_blank">chiot, strigat, tipat, aclamatie) ."



Nu cred ca a pierdut dintre sustinatori. Cei care il sustin ori sunt convinsi ca filmul este trucat ori sunt la fel de mitocani ca el si probabil ii admira gestul. Dar cred ca Geoana a castigat niste voturi, fie de la indecisi fie de la cei care desi sunt scarbiti de Base nu ar fi votat in veci cu Geoana.




aici vad ca faci o firmatie grava si ar merita inchis contul pentru asta. eu inteleg ca avem alte optiuni insa nu accept sa cataloghezi pe adversarii tai politici drept mitocani.
vad ca esti deja cu avertisment activ - deci cred ca ar trebui sa iti inchidem contul.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Stiti ce ma mira? Ca autoritatile pentru protectia copilului nu au iesit sa spuna nimic. DE CE? Acum nu se mai autosesizeaza? Nu este vorba de un copil abuzat?
Sau daca e vorba de presedintele tarii, aici se inchid ochii?? Se trece cu vederea?
De ce acum nu ies cei de la Directia Nationala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului sa ia masuri??
Sunt cazuri in care parinti au fost decazuti din drepturi sau le-au fosta plicate diferite sanctiuni pt ca si-au lovit copii si au fost reclamati la autoritati de genu. Aici, indiferent ca e sau nu trucat filmu cu pricina, nu iese nimeni sa apere acest copil?
Atentia, ochii si urechile sunt indreptate acum catre Basescu, Geoana si care e cel bun si care e cel rau. Nici unul nu e bun. Toti isi vad intai interesele, lovesc in clasa de jos incercand sa o elimine, sa ramana ei stabii.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

ambitioasa

Infertilitatea este o boala


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Citat:
citat din mesajul lui alinkav

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0

Haideti mai, cum adica trucaj???? Cand EXISTA martori mai credibili decat clica lui Baselu' care sustin ca A LOVIT COPILUL!


Copilul adica???

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007


De ce nu ar fi copilul un martor credibil? Sau familia lui? Ii suspectezi ca ar fi pro Geoana? Sau platiti de moguli?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Delphinas

Stiti ce ma mira? Ca autoritatile pentru protectia copilului nu au iesit sa spuna nimic. DE CE? Acum nu se mai autosesizeaza? Nu este vorba de un copil abuzat?
Sau daca e vorba de presedintele tarii, aici se inchid ochii?? Se trece cu vederea?
De ce acum nu ies cei de la Directia Nationala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului sa ia masuri??
Sunt cazuri in care parinti au fost decazuti din drepturi sau le-au fosta plicate diferite sanctiuni pt ca si-au lovit copii si au fost reclamati la autoritati de genu. Aici, indiferent ca e sau nu trucat filmu cu pricina, nu iese nimeni sa apere acest copil?
Atentia, ochii si urechile sunt indreptate acum catre Basescu, Geoana si care e cel bun si care e cel rau. Nici unul nu e bun. Toti isi vad intai interesele, lovesc in clasa de jos incercand sa o elimine, sa ramana ei stabii.


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

ambitioasa

Infertilitatea este o boala


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??




delphinas, uite www.ziare.com/actual/eveniment/11-27-2009/protectia-copilului-gestul-lui-basescu-este-inacceptabil-961318" target="_blank">aici parerea Protectiei Copilului.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

iileana, ai dreptate, am sters ce am gasit informatie sensibila, daca mai gasesti ceva, spune-mi te rog.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0

Citat:
citat din mesajul lui alinkav

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0

Haideti mai, cum adica trucaj???? Cand EXISTA martori mai credibili decat clica lui Baselu' care sustin ca A LOVIT COPILUL!


Copilul adica???

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007


De ce nu ar fi copilul un martor credibil? Sau familia lui? Ii suspectezi ca ar fi pro Geoana? Sau platiti de moguli?




Nici una nici alta, desi a doua varianta ar merge cel mai bine!
Dar e foarte usor sa gasesti un copil, care in 5 ani, s-a schimbat radical la fata, care da explicatii a ceea ce s-a intamplat acum 5 ani!!!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

E interesant de urmarit articolul din Jurnalul:
http://www.jurnalul.ro/stire-special/a-fost-o-lovitura-ca-si-cum-ar-fi-vrut-sa-mi-spuna-bai-pleaca-mars-528679.html

La miezul noptii arata cu totul si cu totul altfel. Copilul spunea ca nu l'a lovit ci ca l'a impins. Si ca a fost mandru ca l'a atins presedintele. O mica problema. Basescu nu era presedinte atunci.
Lasa ca rezolva jurnalul. Noua declaratie a copilului este astazi: eram fericit, fusesem bagat în seama de un om important din stat.



Invingem impreuna Romania bunului simt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

Citat:
citat din mesajul lui blackgirl0
delphinas, uite www.ziare.com/actual/eveniment/11-27-2009/protectia-copilului-gestul-lui-basescu-este-inacceptabil-961318" target="_blank">aici parerea Protectiei Copilului.

multumesc....slaba reactie...foarte slaba!


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

ambitioasa

Infertilitatea este o boala


Sa fii domn e o-ntamplare, sa fii OM e lucru mare


Ce-ai sa faci cu atata ura daca viata isi inchide maine portile??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Citat:
citat din mesajul lui Marilena12

Citat:
citat din mesajul lui alinkav

Este un trucaj ieftin, care se va dovedi in curand. Este disperat Dl.Patriciu, ca stie ce urmeaza daca iese Basescu!
Iar fundatia lui, intr-adevar acorda burse si ajutor, dar penrtu el este doar o acoperire, un praf in ochi aruncat celor naivi ca noi, ca sa-si ascunda afacerile murdare!


Este doar parerea ta, sau poti dovedi ceea ce spui? Eu as vrea sa vad mai multi afaceristi plini de bani care desfasoara programe sociale reale, care tin la scoala copii geniali fara posibilitati materiale...
In tara asta, gesturile de 2 bani sunt considerate maruntisuri, iar gesturile marete de filantropie sunt suspectate a fi ”doar o acoperire, un praf in ochi aruncat celor naivi ca noi, ca sa-si ascunda afacerile murdare”! Am trait sa o aud si pe asta!

Marilena
Blogul meu


Daca imi vei dovedi ca Dl. Patriciu este curat ca lacrima, si fara dosare penale, am sa cer scuze!Punct!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blackgirl0 spune:

Citat:
citat din mesajul lui xenocid

E interesant de urmarit articolul din Jurnalul:
http://www.jurnalul.ro/stire-special/a-fost-o-lovitura-ca-si-cum-ar-fi-vrut-sa-mi-spuna-bai-pleaca-mars-528679.html

La miezul noptii arata cu totul si cu totul altfel. Copilul spunea ca nu l'a lovit ci ca l'a impins. Si ca a fost mandru ca l'a atins presedintele. O mica problema. Basescu nu era presedinte atunci.
Lasa ca rezolva jurnalul. Noua declaratie a copilului este astazi: eram fericit, fusesem bagat în seama de un om important din stat.



Invingem impreuna Romania bunului simt



La fel cum s-a sucit si Basescu cu explicatiile. La diferenta de 3 ore!

Si sa stiti ca nici eu nu aratam la 15 ani la fel ca la 10 ani si jur ca sunt aceeasi persoana! Explicatiile de genul acesta nu stau in picioare! Aveti si altele?

Mergi la inceput