Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *113*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Imi merge catastrofal netul, nu reusesc sa atasez nicio poza. Off, nu mai are nimeni net de la Orange sa ne plangem de mila impreuna?Ramane pe maine, Monica. Mailul degeaba il trimit acum, ca nu am atasate pozele inca, si cred ca nici pana maine dim nu se ataseaza, asa ca rezolv rapid maine de la birou.Multumesc inca o data!Ma retrag in pat, sa ma relaxe un picut.O noapte frumoasa!Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisamada spune:

Ayla, stii ca eu eram aia cu calendarele. Ideea mea e sa fac un mic... tiraj de Craciun pentru cadouri. Am cautat templaturi pe net, dar nu am gasit nika sa ne placa... Ai idee de vreun site? Eventual ceva care sa nu fie widows-only.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votaticu noi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

DENISA eu iar am incercat sa votez si imi spune acelasi lucruDeja am votat pe saptamana asta

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

kiwi se poate da, dar fara seminte. semintele pot cauza alergii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui denisamada

Ayla, stii ca eu eram aia cu calendarele. Ideea mea e sa fac un mic... tiraj de Craciun pentru cadouri. Am cautat templaturi pe net, dar nu am gasit nika sa ne placa... Ai idee de vreun site? Eventual ceva care sa nu fie widows-only.

Denisa-Madalina fericita de Adela-Marisa ( 5 aprilie 2009 )

Votaticu noi!!!


Iarta-ma, nu am inteles.

Aditapop pe poza originala care mi-ai dat nu merg incadrarile pt ca se suprapune parte de frame peste obrazul copilului.
Adica asa si asa.
Am flip-uit imaginea si a iesit asa si asa.
Daca consideri ca prin rotirea pozei se modifica trasaturile copilului, si nu iti place, da-mi alta poza, unde sa fie incadrat la mijloc, sau nu atat din prim plan, incat sa nu se mai suprapuna. Nu stiu daca ai inteles.


Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
My baby, my joy, my heart, my gift from God
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns m_monique spune:

olishka eu branzica i-o dau cu iaurt sau cu fructe.
o singura data i-am dat-o cu mamaliga si mult iaurt.
cred ca nu i-a placut combinatia cu cereale.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ALINA nu stiu daca ai primit raspuns legat de orez sau nu dar ti-l dau oricum si pe al meu. Eu ii dau atifco la punga aia vrede, ala mai ieftin de infloreste la fiert adica de se sfarma bobul. Mi se pare cel mai ok. Mi l-a recomandat dr. si a avut dreptate

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

WOW DYANA. Nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi fost daca nu facea rotarixulMulta sanatate. Macar acum sti ce si cum si nu te mai "lupti" cu necunoscutul

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aditapop spune:

MONICA, e foarte bine cu flip-uirea aia
MULTUMESC!

www.flickr.com/photos/44445303@N08/?saved=1" target="_blank"> POZE NAZDRAVAN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns shasa spune:

ZSUZSU ma bucur sa vad ca esti mai activa

IriTeoPetru
New Life Is Born

Mergi la inceput