Goldie Pants - 27

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Cine e ma obosit????


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

Cinderella draga...poi cere si tu ceva acilea pentru magicu...ca altflel degeaba l-ai rapit..nu vezi ca sister insista sa se marite....chiar de el nu e acolo...e la tine rapit

mey...deci eu is blonda...zii aci sa precep si eu..te mariti la Vegas...si ne luam gandu de la party sau o faci aci..mai incolo..dupa ce iti ajunge avionu inapoi in tara?desi..mirele e rapit..nasii is in cumpana....domsoare de onoare zici ca ne vrei...poi eu vin....da negociem acolo ceva.....o apa plata cu lamaie taiata de fingeru magic....o atentie..neste treburi.... tu ce pui la bataie? ca pe moca....

JoAnn cum petreci cu ebony? cred ca esti

lisa

mj tu ce palaria ta invarti de nu esti aci? te-a dat peste cap energizantu?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Io cre`ca MJ a luat doza shock
Oana m-ai ametit de creieri pana la urma cum a ramas?
Mey stau io prost cu nervii sau si pa voi va enerveaza reclama asta cu Milka?Ma scoate din minti,iar acu langa sageata mouse-lui mai e si pictograma cu ciocolata

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

de ce l-a rapit pe magicu??ca eu nu inteleg....eu nu sunt obositapoate dupa

lisarapirile au fost ieri searadar oricum cu rapitori ca metalu io m-as duce de buna voie

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey anka nu stiu sa te lamuresc ca eu is intr-o ceata de zile mari....nu mai inteleg nimic...sister fuge sa se marite...da nu se marita....da nu mai inteleg nimic

cat despre reclama la milka...si cu nervii mei se joaca

deci...sister cum e treaba? ca nu mai precep....am la ce sa fiu dom'soara de onoare? sau ma zbat aci degeaba?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
lisarapirile au fost ieri searadar oricum cu rapitori ca metalu io m-as duce de buna voie


parca ai zis ca esti ..dar vad ca iti dai arama pe fata incet-incet..

mey eu m-am referit la faptul ca nu prea ma mai incadrez in peisaj in ultimul timp.....cine stie la marele eveniment unde oi mai fi?...si sa nu care cumva sa amani iar weddingu ....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

De ce lisa nu te mai incadrezi in peisaj in ultimul timp? Ce patisi?
mey...vrei bataitza???

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey nu-mi sariti mie in capi-am lasat mana libera la purple si ea ce face?il pune pa metalusa-l rapeasca pe magicuce nu a asteptat pana la nunta sa fure mirele???

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey lisa....ce zici tu acolo...ca nu se aude pana aci la mine....cred ca ai nevoie de neste energizante ca vad ca nu mai gadesti bine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa nu precep ce zici

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput