Eu pe cine am votat ca presedinte ??

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianaBiro spune:

Citat:
citat din mesajul lui copiloi

Si ti-ai deschis cont azi numai ca sa ne spui asta?


Alina
Si daca mi-am deschis topic chiar azi, care-i problema ? Inseamna ca trebuie sa-mi pun fermoar la gura? Sau numai voi,cele care aveti cativa ani vechime aveti dreptul la vorba? Apropo:: pt cine-l intereseaza ,,azi mi-am deschis un nou cont deoarece am uitat datele de pe contul vechi.!!!!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Citat:
citat din mesajul lui ellinia

Si eu tot pe Crin l-am votat. Si la noi se statea la coada, acum, dimineata ca dupa aceea se cam plictisesc membrii comisiilor... Cand am ajuns, tipa de la strada mea m-a intrebast: "Va dau numai pentru presedinte, nu?" Am ramas un pic masca... Inseamna ca lumea nu voteaza si la referendum sau sunt eu naiva si fac ei smecherii cu buletinele. As prefera prima varianta.


Ellinia, e optional, de aceea te intreaba. Si eu m-am mirat la inceput, dar are logica.

Ingrid S si Diana
www.dropshots.com/Ingrid28_photo" target="_blank"> FILME 1
www.dropshots.com/Ingrid28photo" target="_blank"> FILME 2
www.dropshots.com/Ingrid28photo1" target="_blank"> FILME 3


Cativa nebuni si-au spus la masa: "Numai noi formam aici lumea buna". Si lumea ii crede.
Vauvenargues

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Cum sa fie logica,ce este greu daca nu esti de acord sa mai pui o stampila?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabytza25 spune:

Eu pe Geoana... se pare ca sunt singura pe aici care iubeste trandafirii . Iar la referendum Nu-Nu.
Cat despre coada... nu, n-a fost... bine, eu am fost de dimineatza in complexul studentesc, pentru ca nu am buletin de aici. Probabil ca nu a fost aglomerat, pentru ca studentii inca nu se "trezisera" dupa chefurile de sambata.

Fetelor, referitor la DianoBiro care si-a facut azi cont pentru a scrie aici... presupun ca este o persoana deja cunoscuta pe forum, insa s-a "ascuns" dupa o identitate noua... nu aruncati cu rosii in mine, daca am facut o presupunere gresita.

Si by the way... azi e ziua bunicului meu (84 de ani) (infocat sustinator al PNLului), iar la a doua runda de vot, o sa fie iar ziua lui (de Sf. Nicolae)... poate o sa aiba parte de un cadou pe placul lui... zic asta vazand cata lume il sustine pe Crin. In definitiv, eu una inca sunt de parere, ca orice ar veni la conducere o sa ne fie la fel de rau... sau chiar mai rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaBiro spune:

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Pai daca a primit fata ordin, ce sa faca?
Sorry draga,dar mitocaneala e mare intre romanii nostri ! ce sa faci, asa suntem noi obisnuiti.! Daca sa-ti spui parerea sau sa pui o intrebare din curiozitate e o crima ::: ,atunci imi cer scuze pt ca mi-am permis sa deschid un topic de acest gen. Fiecare cu alegerea lui, asa ca respecta-mi si tu alegerea mea de a-l vota pe base, atata timp cat si tu ai dreptul sa votezi pe cine .... vrei tu ! ok ? e democratie scumpo !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Hai mai Gaby, nu mai fi pesimista. Ureaza-i "la multi ani" bunicului tau! Tot de la un sustinator al lui Crin!



Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaBiro spune:

Scuze,dar as dori sa specific un lucru ca sa va fie clar, caci nu stiu ce aveti cu mine astazi ::: nu mi-am facut astazi cont aici ''pt a scrie aici'' ci pt ca sunt si eu mamica, si acesta este un club al mamicilor !!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 75IrDa spune:

Iata pe cine am votat pana acum:
http://turnofftheglory.wordpress.com/2009/11/22/vot-astazi/

CCSB: TB – 30, MG – 28, CA – 22
INSOMAR: TB – 30, MG – 30, CA – 22
CURS: TB – 36, MG – 30, CA – 22
CSOP: TB – 36, MG – 30, CA – 22

procentele afisate acopera 80%-88% din votanti

IrDa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns muffin spune:

Ilfov, Olt, Dolj,Teleorman si Prahova - judete fruntase la votarea in sectii speciale. Patru dintre cele cinci judete sint controlate de PSD
Pana la ora 13.00, la nivel national, in sectiile speciale au votat pentru alegerea presedintelui tarii 170.389 de persoane, anunta Biroul Electoral Central. Cele mai multe voturi s-au inregistrat in sectiile de votare speciale din judetele Ilfov - 8.965 alegatori, Olt - 8.735 alegatori, Dolj - 8.253 alegatori, Teleorman - 7.007 alegatori, Prahova - 6.393 alegatori. In patru dintre aceste judete, Consiliul Judetean e condus de cite un PSD-ist.

sursa aici: http://www.hotnews.ro/stiri-politic-6538847-ilfov-olt-dolj-teleorman-prahova-judete-fruntase-votarea-sectii-speciale-patru-dintre-cele-cinci-judete-sint-controlate-psd.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheannamp spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianaBiro

Citat:
citat din mesajul lui capcaunul

Pai daca a primit fata ordin, ce sa faca?
Sorry draga,dar nesimtirea e mare intre romanii nostri ! ce sa faci, asa suntem noi obisnuiti.! Daca sa-ti spui parerea sau sa pui o intrebare din curiozitate e o crima ::: ,atunci imi cer scuze pt ca mi-am permis sa deschid un topic de acest gen. Fiecare cu alegerea lui, asa ca respecta-mi si tu alegerea mea de a-l vota pe base, atata timp cat si tu ai dreptul sa votezi pe cine naiba vrei tu ! ok ? e democratie scumpo !

Biro


Inca un mesaj cu exprimarea de mai sus si primesti avertisment.
Te rog sa recitesti regulamentul pentru orice neintelegere.

Mergi la inceput