Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *110*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Neata tufete!

Ne prezentam si noi la cu lapte si aducem croasanti natur si cu cioco :)

Vesti noi nu prea avem, toata lumea e bine-merci, pogoniciu e tot fara dinti (da cu funduletu in pioneze, il tot pansam cu eosine si bephantene).

Vazut poze cu BBi superbi, intilnire estica, intilnire la capitala, printesa mica Luana si frumoasa Lena.

Auzit ca BB de Petra Tudor se face alpinist si zis ca trebuie neaparat sa vina la intilnire cu Pogo, ca si ea vrea sa fie cataratoare :)

Am dilema cu girafele: am zis ca facem caravana, dar a picat mersul la intilnirea de la PLatinis-alunis, ca se face inainte sa ajung io pe meleaguri ro. Novus si Gaza gasira girafe la tirg la Bucuresti.
Daca sint fete care nu reusesc deloc sa faca rost, io le pot aduce, dar nu ma pot ocupa de distribuirea lor. NU vreau sa ma chinui pe la posta ro. Veniti cu idei!
Pe lista mai erau: denisamada, ilinca, parca si pisicagri si numaistiu c-am zis ca notez si nu am facut-o, din cauza evenimentelor cu motanul spitalizat (asta ca sa stiti de ce, sa nu ma certati prea rau daca ar trebui sa fiti pe lista si nu va regasiti ).

Referitor la intilnirea cu fetele la Bucuresti: propun pe 26 sau 27 dupa-amiaza pe la 3 in Cismigiu- dar este acolo un loc ferit in caz ca ploua sau e prea frig sau ninge?
Pe lista cu fete care vor la intilnire am asa: Anca, Oli, Gaza, Saby, Gigelica, Raalu, posibil Aris, Io si sper ca nu am uitat pe nimeni.
Daca reusim sa stabilim asa, o sa tin numerele de telefon in agenda numai pt cazul in care apare vreo problema.

Novus, inca nu am reusit sa programez cit-de-cit o plimbare la Sibiu. Posibil va fi doar intre 19 si 24, cu o rezerva pt una din zilele-astea cind sintem la un taiat de PORK (inca nu avem data).
Voi ati avea vreo preferinta?

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Buna dimineata!!!

LA MULTI ANI Rares Codrut, Cezar Constantin!!!

M_monique pai inca nu am stabilit nimic clar legat de intalnire. Vorbisem ieri cu Leeloo sa ne vedem azi in Herastrau si asteptam si alte mamici. Deschid lista.



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Buna dimineata!!!

LA MULTI ANI Rares Codrut, Cezar Constantin!!!


Olga, mamica lui David iepurasul


LA MULTI ANI! si de la noi

Famille Dragoon cu Izia, 23 mars 2009

Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Chato pt noi este ok si data de 26 si de 27. Ne mulam dupa programul vostru Legat de adapost nu stiu ce sa zic....eventual McDonalds

Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Aris si noi suntem fani de Hard Rock, mai ales ca poti manca linistit cu bebe acolo



Olga, mamica lui David iepurasul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Hielou, hielou. Ah, ce bine-i sa te trezesti relaxat pe motiv de bebe super-cuminte si inca alte motive, dar nu-i frumos sa dau amanunte
Acum ma uit la pozele de la intalnirea estica, deocamdata am recunoscut pe Miha si pe Mititica. Si pe tata lui Raru, desigur. Ma distrez de gropitza lui din barbie fiindca din intamplare ieri ne-am uitat la niste episoade dintr-un serial, dr. House, si era acolo o faza in care se zicea ca daca un copil are gropitza in barbie dar niciunul din parinti NU, inseamna ca sigur tatal din familie de fapt NU e tatal lui natural, hihi. Floric, ai scapat de banuieli, ca tu ai gropitza:))). Si maica-mea are dar nu mi-a transmis-o, ca eu seman cu tata.
Inapreda, tu cu atata pofta vorbesti de tigari ca daca ne-am intalni cred ca in loc sa te inspir io sa te lasi mi-as aprinde o tigara:)))

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Chatone, daca se stie din timp ca intalnirea ta cu Saby va avea loc, vreau girafa, daca nu, nu. Chiar pe unde-o fi Saby?
Vaaai, ce mica era Luana! Parca uitasem! Parca era Degetzica!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Eeee, acuma vad cecaliti is Raru si Dragos, fara caciuli, descheiati, hehe...Si fetele infofolite, asa ar fi si Sophiphi, clar. Floric, hai cu explicatiile. Scumpetea aia cu rosu care tot doarme in carucior cine e?

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

salutare fetelor!

ilincuto, acusica descarc pozele de pe aparat, si fac prezentarile. abia ne-am trezit. si noi tot happy, din diferite motive.prietenii stiu de ce.

din 10 martie 2009, mami fericita de

POZE cu 2 ochi albastri
http://picasaweb.google.ro/mart.apr09/Mihaelacg?locked=true#5398704858586885698

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Acum am vazut si pozele de la intalnirea cu 5 copii: Doamne, Anca, dar ce calduroasa esti, fara maneci!! Si cu "un pic de mov", vorba bancului.
Ce-mi place de baiatul tau mai mareee, e o frumusete si in plus cam asa am si eu dintzii(caninii aia parca-s ai mei!!), un motiv in plus sa-mi fie drag!! Si-i plac cainii, nu?
Vero are o figura foarte romantica si suava cu ochii aia mari si gene lungi iar pentru Chitibus prevad mari batalii in cativa ani!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput