America (183)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Mihutza,venim in petite.E dulce rau de tot si talentata scumpa mica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

Alina lasa mami ca e smecher el, am vazut noi.. de aia face asa..
Sanzi ce dulce e noul catel.. il mai aveti si pe Blaze? cum se impaca cateii?
Cenia sa stii ca am cam inceput sa ne gandim la nr2.. sa vedem ce o sa iasa pana la urma..
cat despre laundry eu nu am o zi anume.. cand se aduna albe/colorate atunci spal.. si le spal dimineata de obicei..
Delia multumim de aprecieri si de oferta!




Mica dansatoare
www.onetruemedia.com/shared?p=88ed9962aab40888261d95&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul anisor
Hoinarii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

Am fost si la ULTA sa ma tund si sa ma vopsesc,mare gresala...nici nu returneaza banii
Ei acum merg la cineva acasa,un stilist f buna care in timpul zilei lucreaza la un salon scump dar acasa lucreaza acceptabil. tuns,vopsit,suvitat + pensat $85 . Sunt tare multumita de el.


Va rugam un vot pentru ANA,multumim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Delia, cand mai ajungeti la biserica?? Eu sunt mai libera sapt asta, dar apoi din dec iar incepem cu examenele pana luam vacanta!!!

Mihuta, pe Blaze nu il mai avem...nu reuseam deloc sa il stapanim...am incercat tot ce am stiut, greseala noastra a fost ca nu l-am dus inapoi imediat cand ne-am dat seama ca are "bad habits" am tot sperat ca il vom stapani pana la urma...Acum ne-am interesat de cea mai linistita, blanda si potrivita rasa pentru nevoile noastre...si se pare ca asta e opusul lui Blaze, ne e drag de murim...de la mic la mare!!!!


Eu ma tund in general la saloane de cartier, ieftine...de 1-2 ori pe an cand ajung in Romania, imi "dau o forma", si apoi aici doar il egalez...dar parul meu e foarte drept, si usor de tuns...suvite nu mi-am facut decat o data, de vopsit nu ma vopsesc (imi place culoarea mea naturala)...scap cu $45 cam la 3 luni...
Am fost odata la un stilist renumit, unde am dat $95...si nu mi-a facut absolut nimic deosebit fata de astea de cartier...
Dar cred ca depinde de par...al meu sta oricum
Prefer sa dau $40 pe un masaj decat tuns

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Mihuta o dulcica papusica ta!

Fetelor ieri Raluca a dansat la o chinsiniata (nu stiu cum se scrie)- petrecere la mexicani ptr fata care implineste 15 ani. Aoleuuuuu! aia a fost nunta nu doar o petrecere (160 pers. aprox.)... Fata a fost imbracata ca si o mireasa (fara voal) si avea pereche imbracata f frumos, apoi mai erau 5 perechi de tineri imbracati la fel. Se asortau si cu sala in acelasi timp. F frumos, ne a placut. Fata a venit in rochie si cu adidasi in picioare apoi tata a descaltat o si i a pus in picioare niste sandale f frumoase. F dragute obiceiuri.

I am cumparat Ralucai sapunel si am sarit pe ea cu home remedies (miere, frunze de menta, apa de trandafiri). Sa vedem.

Sanziana nu ai zis cum o cheama pe noua locatara!!! sau nu ati botezat o ?

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Eu ma ascund in fata comp, se vede??? Azi...zi in familie

Corina, nu ai poze???
Cutu no2 e baiat...David l-a botezat Spike (ca pe catelul din Tom si Jerry)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corinadana spune:

Am Sanziana dar am uitat ap. in masina. Poate le pun mai tarziu. Am avut emotii aseara ca a avut cateva dansuri singurica din care unul cu pois care se pot incurca oricand si s a dus tot dansul, dar i a iesit. Ai fost totala cu soacra, muzica clasica si voi...(dincolo)

Am fata mare, a venit aplicatia ptr middle school, ah parca mi se strange stomacul.

Don't throw with stones if you live in a glass house.

corina mama Ralucai

http://community.webshots.com/user/corinaraluca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Sanzi de craciun venim la slujba,in perioada aia.Deocamdata stam pe acasa,dar daca aveti voi drum in nord catre noi,fa un popas si pe la mosia mea.Bafta multa si tie la examene si spor la invatat!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns josefine spune:

eu-s cea mai zgarcita la bacsis-uri
la coafor las vreo 10-12 dolari (2 tunsuri - eu si sotul), tunsul de fiecare e vreo 45 de dolari.
la vopsit cam vreo 5-7 dolari, fac suma rotunda.
macar de-ar fi cine stie ce profesioniste; sunt ok, dar nu grozave. tre' sa ma duc la tipa care ma vopseste cu "reteta" din romania - amesteca vopsea culoare x cu vopsea culoare y si adauga oxidant. si tipa de la vopsit - cum, se amesteca nuantele? si nu e salon de cartier, e unul destul de smecher. si dupa aceea se lauda una alteia: vezi ce culoare misto am scos?
mi-e frica sa ma fac acasa - blondul e dificil, mi-e teama ca ies ca o zebra in nspe mii de nuante. dar ma fac rar, ca acum nu ma vede nimeni :-))
la fel la restaurante - de-acum platesc eu ca-s mai zgarcita cu bacsisul - 10-15% maxim, daca mi-a placut foarte mult.


www.razvanphotography.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxij spune:

Auziti, dar voi de ce va tundeti numai la aia de 45$. Un tuns de barbati 45$?? Eu ma mai duc si la supercuts,mastercuts si aialaltii, ceva sub 20$.

Mergi la inceput