cineva pasionat de scrapbooking?

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Anja77 spune:

Fetelor, mi-e si rusine, topicul nostru e ultimul din lista. Nu se poate asa ceva, ambitia mea nu permite .
Si pentru a-l readuce putin mai aproape de top, o sa va raportez scurt despre ce s-a mai intamplat pe blogul meu. Fetele "infectate" cu microbul scrapbooking-ului au inceput sa creeze cate ceva aproape zilnic. Cum sunt gata, vin si posteaza. Bucurie mai mare ca asta nici nu pot sa cer . Recent au postat un tutorial pentru crearea de trandafiri de hartie - cei mai simpli, rapizi si frumosi trandafiri pe care i-am vazut. Pana si eu, care nu sunt cea mai indemanatica, am reusit sa fac cativa. Si nu doar atat, dar sunt atat de frumosi, ca nu ma mai pot opri din a "trandafiri" la ei . Tutorialul e super-simplu si cu imagini pentru fiecare etapa a procesului.
Apoi, am mai creat un fluture (exotic ), care a primit complimente pana si de la o scrapperita din SUA . Urmatoarele pe lista sunt o felicitare facuta prin quilling, felicitari create de copii de gradinita (aviz amatorilor ) si 2 semne de carte create prin tehnica scrapbooking.
Speram ca macar unua din toate minunatiile astea sa va inspire .

Spor la scrap, dragele mele!
Sa auzim numai si numai de bine! Pe curand

Blog de inspiratie maxima pentru scrapperi si curiosi - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

pot si eu sa confirm ca fluturele e grozav.. anja .. poate ne dai si patternul ca sa facem si noi ... nu de alta , da ne man'ca invidia

aaa da.. si trandafirii sunt superbi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anja77 spune:

Da, Ardeiash, nu trebuie decat sa mi-l ceri cand vbm pe YM. Crede-ma, nu esti prima. Deja l-am dat mai departe altor fete.
Multumesc pentru complimente!
S-auzim numai de bine!

Blog de inspiratie maxima pentru scrapperi si curiosi - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anja77 spune:

Fetelor, se apropie Pastele. Si, in afara de curatenie si pasca, tre' sa mai cream si ceva...pentru suflet, nu? Si ce i-ar bucura mai mult pe ai nostri decat sa primeasca o felicitare facuta cu manutele noastre? Cateva exemple vesele si dulci gasiti si pe blog la sectiunea "DE PASTI". Sunt o multime de fapt, nu doar cateva. Sper ca macar cateva din ele sa va inspire ;).
Pupici si numai bine tuturor!

Blog de inspiratie maxima pentru scrapperi si curiosi - http://scrapbookemporio.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

merci anja,. nu uitit niciodata :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

eliza '\ ti-am lasat un mesaj personal pe forum.. merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizaj spune:

ardeiash,nu am gasit niciun mesaj! aici pe "desprecopii" mi-ai scris?mai imi scrii o data?scuze,dar chiar nu am primit nimic!si inca ceva...ar trebui sa-ti scriu pe scrapbooking,dar daca am apucat sa scriu aici,asta e,am incercat sa pun cateva poze pe Scrapbooking,dar n-am reusit...la un moment dat imi spunea ca tre sa le am inregistrate pe un site public,alta data,ca pozele au fost incarcate,dar trebuie moderate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elizaj spune:

ardeiash esti plecata pe undeva?)))si noi plecam week-endul si ne intoarcem luni,asa ca nu-i nicio graba sa-mi raspunzi!)))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

scuze eliza, era vorba de very scrap... iti spuneam ca te vad online dar numai din "umbra"
hai intra, sa vezi ce animat e situl... s-a format acolo o adevarata prietenie pe tema scrap si acum avem multe challenge-uri si concursuri cu premii chiar. e de-a dreptul pasionant

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

fetelor.. discutia asta e ultima ultimelor in zona artelor

Mergi la inceput