PLEASE,stie cineva unde gasesc un WALL-E????

PLEASE,stie cineva unde gasesc un WALL-E???? | Autor: norina

Link direct la acest mesaj

Va rog, ma poate ajuta si pe mine cineva cu o adresa, un indiciu, unde as putea gasi robotelul asta afurisit WALL-E sau daca l-ati vazut pe vreun raft de magazin, ca fiica-mea si-l doreste din tot suflettulSi-l doreste cadou de Craciun, insa luni va fi operata de polipi si i-am promis o mare surpriza dupa operatie, stiti cum sunt parintii disperati sa-si vada puiul fericit dupa suferinta....ma gandesc sa-i fac mai usoara perioada post operatorie.Am rascolit netul(nu sunt pe stoc), magazine, unde am fost eu- carrefour braila, selgros, auchan bucuresti, real, alte magazine pline oki cu jucarii(nexam- doar puzzle),reviste - nici vorba, nu mai stiu unde naiba sa caut, ca altceva nu-i va provoca nici pe jumatate fericirea, pur si simplu il adora pe "uratelul" astaVa rog, daca stie cineva, dati-mi si mie un pont .....pliiiiiz

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Iulia1909 spune:

Ai incercat sa il comanzi din strainatate?!L-am vazut intr-o revista din spania si era numa 20 de euro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

norina, l-am vazut pe net....dar nu mai retin ce firma , da-i o cautare pe google (incearca pe bestkids, dinoland.ro)....fii-mea adora desenele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alevin spune:

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar nu-l vei gasi niciunde. Io il urmaresc de un an. Am facut comenzi la toate site-urile romanesti pe care le-am gasit. Pur si simplu nu se mai importa!
Tot ce se poate gasi sunt niste figurine mici de 2-3 cm care nu fac nimic.

Andreea, mama lui 'Tefan

Ledit : uite aici: http://www.crazytoys.ro/jucarii/Personaje-de-film-2056/Bullyland-2241/9709/Wall-e-Figurina-Wall-e.html


"He who fights and run away, lives to die another day."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

Norina mai cauta sigur o sa gasesti, ai cautat si pe la Petrom, OMV??? si noi il avem mic, oricum in carrefour avea de multe feluri si dimensiuni in vara, chiar si de plus, a si nu uita sa o cumperi si pe Eva .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinam spune:

tot eu : la o prima cautare am gasit pe crazy yoys figurinele, scrie ca le au pe stoc, pe best kids .ro plusul tot pe stoc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norina spune:

Va multumesc tuturor pt raspunsuri Anasia, ma bucur sa aud ca mai este o fetita innebunita dupa astfel de personaje, credeam ca numai a mea Alinam, stiu de alea mici de care zici tu, dar ea il vrea pe ala cu telecomanda, sa faca si toate alea...Alevin, de asta mi-era frica, de ce zici si tu, ca aici nu am nici o sansa sa-l gasesc Iulia, probabil asta e singura solutie, o sa rog o prietena sa ni-l comande in strainatate, dar din pacate asta e posibil doar pt Craciun...acum, nu-i voi putea face bucuria asta.mai caut...inca...va pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Noi l-am primit din Anglia, pe aici nu l-am vazut prin magazine, doar pe site-uri online. Presupun ca te referi la ala cu telecomanda. Incearca sa suni la astia, poate il au in stoc (vad ca au telefon asa ca ar trebui sa-ti raspunda repede)
http://www.vanstore.ro/ucommand-walle-p-1788.html

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns theo_2004 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Natasa

Noi l-am primit din Anglia, pe aici nu l-am vazut prin magazine, doar pe site-uri online. Presupun ca te referi la ala cu telecomanda. Incearca sa suni la astia, poate il au in stoc (vad ca au telefon asa ca ar trebui sa-ti raspunda repede)
http://www.vanstore.ro/ucommand-walle-p-1788.html


Si noi tot pe acesta il avem si tot din Anglia adus in vara. Din noiembrie trecut l-am cautat aproape zilnic pe toate site-urile din Ro. Am cedat nervos in iunie si am apelat la o prietena. Fraiera eu ca nu mi-a picat fisa mai devreme.

mami de theo
"o zi in care nu ai ras este o zi pierduta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns norina spune:

Merci muult de tot, am sunat dar azi, sambata nu-mi raspunde nimeni, mai incerc si luni...vad ca nu scrie ca n-ar fi pe stoc, sper sa reusim sa intram in posesia lui cat mai curand...ca asta e!Merci oricum pt ajutorrevin cu vesti...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana_76 spune:

Buna.Stiu ca de pe mytoys.de poti comanda in Romania.Poate il gasesti.

Mergi la inceput