Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *108*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Pt Mihaela
si pt Simona-> Dragos2. Pt a 3-a poza te rog alege alt model.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Ahahaa, Inapreda, esti mortala!! Cum le scoti?! Eram io cam suparata da' m-ai bine-dispus.
De ce eram suparata: am descoperit ca Sophiphi "haraie"; de fapt mi-am dat seama ca haraia de mai demult dar eu nu am constientizat ca nu e tare normal, ma gandeam ca asa face cand se joaca, se agita, vrea sa zica si ea ceva...Maine sun la pediatra aia tare sper s-o si programeze tot maine, ca io nu suport sa ma gandesc ca e ceva in neregula si io am stat ca vaca!!!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
6luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui provista

ia uita-ti aicice misto ar fi sa avem si noi asa

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea




Da, pot sa fac asa ceva.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

frame 3

mii de si mii de

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Ayla, iti trimit mail cu foto?

LA mine in casa au loc niste SF-uri. Tocmai cand deschideam capitolul nou mi s-a inchis laptopul de doua ori. Apoi mi-a picat netul. Acum vad ca am prins o gura, sa vad daca si reusesc sa o inghit, adica daca apuc sa dau "send"

Monica, sunt absolut superbe toooate, nu doar cele cu Eva, ci si cu ceilalti ghiocei. M-am topit. Iti trimit imediat foto pe mail, sper sa ma ajute netul si sa nu pice. Nu-i nicio graba, tu fa-le cand vrei si cand ai starea necesara.
Las offline cand am trimis mail.


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)


Trimite pe mail. Si sa-mi spui si ce anume vrei te rog.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Mihaela - idee de cadou: spargerea recordului

EDIT: vad ca nu-s originala :( Ilinca a dat tonul :(

Monica mami de cu motoras CRISTIAN
(7.03.2009)

Asa am venit eu pe lume!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Monica, nu mai stau in seara asta sa incarc pozele pe mail, ca dureaza o vesnicie. Ramane pe maineNB fetele!Mihaela, idee de cadou la fel aveam si eu ca sugestie pt tine: frame cu bb si ceva incendiar, Ilinca a spus-o bine de totAna-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Ayla, ce frumoase sunt fotografiile inramate

eu nu ma pot decide

trimite-mi te rog adresa ta de mail pt ca sa-ti trimit pozele cand ma hotarasc

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/4027271780/" target="_blank">Alexandra (03.03.09)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns provista spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.


De ce eram suparata: am descoperit ca Sophiphi "haraie"; de fapt mi-am dat seama ca haraia de mai demult dar eu nu am constientizat ca nu e tare normal, ma gandeam ca asa face cand se joaca, se agita, vrea sa zica si ea ceva...Maine sun la pediatra aia tare sper s-o si programeze tot maine, ca io nu suport sa ma gandesc ca e ceva in neregula si io am stat ca vaca!!!



in piept haraie?

Simona mamica dragastoasa de Dragos (28.02.2009)
dragos tea mea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Mai fetelor, Alex zice ca avem Photo Impresion 4, ca-l facuse el rost dupa ce am pierdut CD-ul original, da-ti putin timp sa-l caute, acum il las sa-mi instaleze Uleadul si revin sa vad ce mare branza e pe acolo.
Sa nu plecati la somn, da?

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput