Goldie Pants - 26

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

purple daca vrei sa te scap pana la anu pe asta vreme de renees(pun o vorba buna la reni si mosu lup sa o duca cu ei)...ofera ceva in schimb sa nu se pierda traditia .......macar o data la 2 saptamani

lisa de unde stii tu ca pastele renilor nu e maine spre exemplu???

mey mj ce fel de avocat esti tu?pe de o parte imi iei apararea si pa de alta ma infunzi cu mana ta?multam da renunt la serviciile tale

anka vad ca tu pui paie pe foc in continuareasa ca m-am hatarat sa te las pe tine sa alegi din variantele de mai jos care mi se potriveste
1.sa deslusesc misteru nodului
2.sa incerc cheile ....poate ai norocu sa nu se potriveasca
3.sa fac un dans cu redu

oanapt.......lisa...be BAD....ai o


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
edit:vad ca va intereseaza renii....


Iona ...de la ...
Citat:
si raportul scris


mi-am dat seama ca e ceva in neregula cu tine....era ciudat sa iti faca atata placere sa-i pui la defilare pe toti renii......ce iti faci cu mana ta..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie
mi-am dat seama ca e ceva in neregula cu tine....

ai dreptate...cred ca de la atata lamaie nu mai judec clar........


mey iona asta e...ce-si face omul cu mana lui......se mai invarte roata sa stii.....pana una alta tu ramai asa , in ac pozitie pana spre seara...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

iona, nu se accepta decat varianta 3.....un dans da`nuuuuuuu la sentiment........unu da`la stii tu ca atunci cand parteneru` a mancat usturoi...deci distanta regulamentara nene
Faza cu renii e hoax nene.....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Ok ankaatunci varianta 3 sa fie



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

fetili io zic sa o punem de un procesin seara asta nu poci da maine seara sunt prezenta. ganditi-va bine la acuzatii si pedepse. pentru impertinenta cu renii (un adevarat sacrilegiu de altfel) io zic sa scriem pe prima pagina numili lu iona, pa care il are de la pedeapsa anterioara, deocamdata. nashica? ne ajuti? nu iti fie teama ca nu pierzi bilili roz o faci la initiativa noastra sau ma rog a mea daca fetili continua sa fie tolerante cu iona .
iona tu nu mai beneficiezi de serviciile mele de alaltaseara de la conferinta, iar alea de care te-ai bucurat sunt pro bono, n-am nevoie de nimik. cat despre jignirea pe care i-ai adus-o lu www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">my lover n-am decat sa te avertizez ca ....vom avea grija de tine lasa-o pe renees sa plece, lasa-i pa finutzi liberi ca nu esti demna de ei si ramai sanatoasa cu renii de la ankutza si cu lupulica io cre ca faceti echipa buna
si ai grija de nu-i mai trimite la arat ca deja am sesizat protectia animalilor
fetili va rog sa nu pierdeti din vedere ca aci nu iona e cea care pune conditii sau care face oferte, ea si-a pierdut de ceva vreme dreptu asta.... cre ca nici sa voteze nu mai are voie

acestea fiind spuse sa-nceapa dixtractia





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Moama Mj da cu ce naduf o zisesi
Mey cine e renees????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey daca voi vreti sa o tolerati pa iona e treaba voastra io una nu poci sa trec cu vederea asemenea sacrilegiu daca la alte subiecte nu ma bag purple stie de ce aci niminea nu are voie sa-l faca pa loveru meu ....REN??? OMFG OMFG deja e prea mult. am zis io scaunu ilectric sau 2300 de ani de temnita pe viata e prea putin
renees e motheru in law oficial a lu purple pa care nu-sh din ce motive a angajat-o secretara lu iona. io cre ca d'aia a luat-o si iona razna asa, din cauza lu renees te pomeni ca i-o fi pus ceva in cafea si acu delireaza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am inteles cine e personaju....daca mai intreb cum palaria mea a ajuns la Iona deja ma luati la bataie.
Pai si daca stie Purple de ce nu intri si la alte subiecte nu ne spui si noua?

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Iona maica de data asta o facusi lata rau de tooooot
Moama ce sacrilegiu facusi matale cu baietii nostri sa ni-i numesti Reni?????...noah trebe asta cere o judecata.
Mj tu ai motive sa fii cea mai suparata...auzi...Rudolph, scuze da` n-am putut sa ma abtin sa nu rad....Il si vad pe CT cu nasu rosu

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput