INSEMINARE 54

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns peta spune:

multumesc mult, dar eu pana nu vad beta nu indraznesc sa ma bucur...
mi-am luat prea multe suturi pana acum, vreau sa fiu sigura ca am de ce sa ma bucur...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaraluca spune:

Peta eu deja te felicit!mai mult ca sigur esti graviduta.Mai da-le in colo de teste ca gresea unu dar sa greseasca toate 3 nu cred.
Chiar ma bucur cand vad ca se obtin sarcini pe ovare micropolichistice.parca mi-ai dat si mie mai multa incredere!
puuup toate fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicolle88 spune:

'neata fetelor, multi si pt ca m-ati primit.
Doamne, ma tineti cu sufletul la gura, am niste emotii... abia astept sa primesc vesti de la peta, gabi, viss si celelalte. Eu zic ca e sarcina clara la Peta!!! si sigur vor veni si celelalte fete cu vesti bune, asa ca sa-mi dati sperante ca se poate. se poate, se poate!!!!!
Eu: Z8 de la IA, ma simt balonata de dim si pana seara si am sanii mariti un pic, fara dureri. De dim am avut niste dureri de burtica ca si cum ar veni CM. Atat
pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

Yarrina tie ti-a dat 13 zile Duph?mie 10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns peta spune:

multumesc mult...eu totusi vreau sa astept rezultatul, sa fiu sigura...stiu ca testele barza sunt cam proaste, dar mi se pare ciudat ieri sa iasa bine si azi sa fie negativ, plus ca barza sustine ca e mai sensibil ca sure check si pt ambele teste am folosit aceeasi urina...sure check am vazut ca detecteaza ce e peste 25 si barza ce e peste 20...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenaraluca spune:

Nicolle si eu am aceleasi simptome ca si tine si sunt in ziua 7 de la IA!
Tu unde ai facut inseminarea?ce probleme ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_ducu spune:

Salut fetelor,

Pe la ora 12 sun sa aflu rezultatul; simptome nu am decat multa somnoleta; beau multa cafea si eu nu prea beam.
Stau si eu cu sufletul la gura.
Vroiam sa va intreb ceva: eu fiind in ziua 12 de la IA cat ar trebui sa am valoarea lui Beta?

Doamne Ajuta sa avem multi bebei luna asta sau anul acesta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns llary spune:

din ce zi simti o somnolenta gabi?fii mai detaliata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi_ducu spune:

Ilary somnolenta asta o simt de o saptamana incoace. Stii nu stiu ce sa zic eu cred ca si progesteronul da somnolenta. Vom vedea la ora 12:00 ce este defapt. Am intrebat multa persoane care au copii si unele dintre ele mi-au spus ca nu au simtit nimic altele ca au simtit dar mult mai tarziu.
Nu va luati dupa semne; am vb cu persoane care aveau simptome clare de ciclu si ele era insarcinate. La unele chiar a venit si ciclu si erau insarcinate.
Ne gandim f mult la asta si sincer nu stiu cat bine ne face. Eu dupa prima IA dupa ce mi-am facut testul de urina si am vazut ca e negativ am fost tare dezamagita. Acum daca mi se intampla la fel iarasi o sa .


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Ylari tot 10 mi-a dat si mie, si la celelalte 2 inseminari am luat doar 10 zile dar acum la sfatul mai multor fete si de aici si de la alt topic unde scriu mi-au zis sa iau pana la test, sa nu-l opresc . Si am zis sa le ascult...ce am de pierdut? Maine dimineata fac test si daca e negativ le opresc. Cica daca iese pozitiv tre sa le iei in continuare.

Mergi la inceput