Eu voi merge la vot

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Si eu ma voi duce sa votez. Nu m-am hotarat pe cine, dar mai am timp, stiu sigur pe cine NU voi vota In schimb stiu pe cine voi vota in turul 2

Si apropo de injuraturi pe buletinul de vot:

O babuta vine la vot , intra in cabina de votare....si sta vreo 15 min, dupa care scoate capul doar si intreaba: " maica, "fu.....-n gura", se scrie legat sau dezlegat?"

Sper sa nu iau avertisment

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolcebaby spune:

Si eu o sa votez!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns UnPacatos spune:

De mers merg. Mai departe... poate eu_logoped are in fond dreptate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Si eu voi merge la vot.Dar...nici unul din cei trei clasati intre primii nu imi inspira incerere.Deci ...inspre cei din coada...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns b.nica spune:

Daca nu vom merge la vot nu putem sa ne consideram cetateni "cu drepturi depline" ale acestei tari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristi_2003 spune:

noi am fost la vot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eliza5 spune:

Am fost la vot.
Este important ca un numar cat mai mare de oameni sa mearga la vot, sa isi exercite drepturile democratice.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eu_logoped spune:

am votat!
acum nu stiu daca sunt ... sau
dar cred ca o sa aflu foooarte repede

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

noi am fost la vot - m-a surprins ce multi votanti se aflau la ambasada din Haga. Am stat vreo 2 ore la coada dar a meritat. Este momentul cel mai important al democratiei: votul.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Am votat .
M-a surprins (sau nu prea...) ca erau trecuti pe liste vecini morti, unul de zeci de ani.
Cred ca fraudele de la televizor sunt de fatada; mortii voteaza pe "muteste", si-s multi, multi...

RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lorwww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=80cd684043d64e6bf268f6&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=email br / " target="_blank"> Surpriza 2008

Mergi la inceput