Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *107*

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Moni eu am ales 5 poze (fram-uri) dar nu stiu daca poti face ceva cu pozele care le avem , pt ca nu am nimic cu chipul Mayei pe centru. Ati las link poate gasesti tu ceva ...oricare , mie imi plac toate.
Bineinteles daca ai timp si chef
Iar printesica Luana este o bomboana buna de papat
1. poza1
2. poza2
3. poza3
4. poza4
5. poza5

A..inca ceva.Am vazut pozele care le-ai facut la fete, da de acolo cum se copiaza, ca eu am incercat sa o salvez pe cea cu Sophiphi de proba (cu save as ) si s-a salvat mica

Mai trimite-mi nr de org pe PM ca nu-l mai am

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Pot sa iau din alt album? In ultimul album ai poze frumoase (ala cu falcute si bulanase).
Numai un anumit program (alea dreptunghiulare, primele incarcate) ataseaza poza fix, deci eu nu o pot misca, nu-i pot modifica marimea. De una din ele ii spusesem Denisei Madalina.
Pe pancarda omul de zapada ce scriu? Maya Andreea?
Ok, revin cu ele.
Le dai save image as, cat de mica a iesit? Poza Ilincai de ex are 400x257 pixeli.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Si am pus cateva modele noi. Si cu asta repet pt cine pierduse mesajul.
ALBUM POZE, alegi modelul si-mi dai adresa pozei care o vrei.
ALBUM CARD cu numele copilului sau ce vreti voi, alegi modelul si spui ce sa scriu.
Cine vrea (mama ce publicitate imi fac ) sa-mi spuna, ca nu am multe pe cap si nici nu fac cine stie ce deosebit, facand pt voi . Sper doar sa inteleg exact ce vreti, daca nu intreb si sper sa va placa.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.


Multumesc tare mult. Am cautat mai devreme la cap anterior si gasisem mesajul cu linkurile dar acu vad ca s-au inmultit si comenzile si modelele.
Imi doresc un frame de Craciun dar sa ma hotarasc la poza. Daca nu, fac una doua zilele acestea si te anunt. Scuze de propunerea de a incarca semnatura cu linkurile.

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

Pai "falcute si bulanase" ti-am trimis , dar am mai adaugat azi poze noi (bine fara alea 2 cu mine ca s-au salvat aiurea si nu le-am mai sters)

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Stiu ca Simina (parca) vroia sa le si imprime la Kodak. Crezi ca e vreo problema daca merg cu ele la un alt centru foto?

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Of, pana se horaraste "Canuta om sucit" trece Craciunul.
Sunt tare minunate toate imaginile (frameurile) si nu stiu la care sa ma opresc si mai laes nu stiu daca foto aleasa de mine este buna, ca incadrare.
Dar, macar de incercare sa vedem. Deci, Monica

Frame AICI

Poza Rares AICI

Multumesc.

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui simina_kin

Pai "falcute si bulanase" ti-am trimis , dar am mai adaugat azi poze noi (bine fara alea 2 cu mine ca s-au salvat aiurea si nu le-am mai sters)

fericita poze Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri

www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Tu ai editat dupa ce am raspuns eu.
Uite asta mie mi se pare adorabila daca vrei alta poza pt frame-ul ala sa-mi spui.
cardul.
Restul putin mai tarziu ca s-au trezit pisicutele mele si trebuie sa le dau sa pape. Si asa azi nu au mancat mai nimic nici unul din ei, are si Luana cateodata momente cand nu vrea sa pape, scuipa ce ii dau, ca gura o casca. Asa ca i-am dat lapte si la nani, cred ca era si obosita si nu mai avea ea chef de mancare.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21Te rog verifica ultimele 3 poze care mi le-ai dat, e aceasi pozitie da? le vrei toate 3 modele cu aceasi poza?Vreau sa iti spun ca e adorabila Eva.Unele dintre voi intrebati daca se pot face mai mari, dar sa stiti ca in majoritatea cazurilor (iar ale mele toate), pozele au rezolutie asa mica, incat daca ati mari-o, nu frame-ul, ci imaginea copilului nu ar iesi clara.Deci, pana acum ai Eva-Maria.1Eva-Maria.2Te rog lamureste-ma la ultimele 3, daca vrei aceasi poza in toate cele 3 modele e ok, doar ca nu eram eu lamurita._Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009), and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint. You are the shining star I reached for In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.
Vaaai, Monica, sunt SUPERBE!!!!Iti multumesc tare mult. Sigur ca am gresit eu, nu vreau aceleasi poze Rectific imediat.Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PetraTudor spune:

In sfarsit, v-am prins!

Felicitari lui Raru, BB3 pentru performante! Luanei un de la Bogdan (Lucia, nu ne bagam pe teritoriul Pitonului ), asta pentru ca si el isi testeaza echilibrul iar aseara S-A RIDICAT FARA SPRIJIN A stat pe palme si pe picioruse, ma uitam la el ca nu intelegeam ce vrea, apoi a ridicat manutele si a stat pe vine, ca sa se ridice in picioare! Am tipat atat de tare dupa sotul meu, ca a intrat in camera ca o vijelie crezand ca iar am scapat copilul

Acum am si eu o mare-mare rugaminte : spuneti-mi va rog de unde pot cumpara o aparatoare de patut, cat mai inalta si mai groasa, vreau sa-l dezobisnuiesc pe prichi meu de a dormi cu mine, iar in tarc se trezeste de la fosnetul materialului. In patut mi-e frica sa nu se loveasca de bare, are obiceiul de a se ridica in fund si de a pica, de adormit ce este, oriunde se nimereste

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Parca simt o crestere in gasca. BRAVO BOGADANEL

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaelacg spune:

Buna seara fetelor!

LA MULTI ANI BB ANTONIA SI MARIA TEODORA

INAPREDA, pai bine draga cum ai putut sa ascunzi tu de ochii lumii asa frumusete de baiat? pt bb Ian.

BB 3 de Anca_nicolae, felicitari pt mersul in 4 labute.Stie mami ce-o asteapta de-acum? stie ca are experienta.

floric, pe bb raru pt mersul sustinut
vazut poze cu eva ffrumoasa rau.
am vazut-o si pe luana. ayla draga, maine poimine o sa ai mare ajutor in casa, n-o sa mai fie nevoie de menajera. luana o sa-ti fie ajutor de nadejde in casa, se pregateste p asta.

florinela multa sanatate la victoras.

din 10 martie 2009, mami fericita de

POZE cu 2 ochi albastri
http://picasaweb.google.ro/mart.apr09/Mihaelacg?locked=true#5398704858586885698

Mergi la inceput