Ghiocei Martie-Aprilie 2009 *107*

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Iar aceasta am primit-o eu pt Maria.
Doar era la odiseea "flori de liliac".

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gianina34 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Pt Saby si Maia.
Fetele, la pozele cu Luana nu s-a uitat nimeni, de nu ati zis nimic?
Dorm puiutii mei, am reusit sa pap si eu, si sa ma linistesc putin.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.


bine-nteles ca le-am vazut si-s suuuuuper dulcele

(dar n-am apucat sa spun ca-s tot cu gandul la victoras si florinela)

Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gianina34

ayla - este absolut superb tot ce ai facut pt fete
esti de admirat pentru daruirea de care dai dovada


Gianina - mami de bebelusa Andreea - 13 aprilie 2009
avem 7 luni

Pupici multi si de la noi pt voi.
Spune-mi ce vrei sa fac si pt voi.
Denisa, intru imediat si la tine.
daca vine mai tarziu Alex sa-i spun si de Ulead, si pt cine vrea neaparat modele mari in rezolutie buna, sa caut ce are in program, stiu doar ca sunt niste modele limitate. Eu ii facea la Clau cu poza lui pe invitatie la Party de ziua lui, apoi scoatem format foto 10x15 si era claritate foarte buna. Photo Impresion 4 era superb, din pacate am pierdut cu ceva timp in urma CD cu programul, si de descarcat nu mai este, pt ca au tot scos versiuni noi, nici macar sa-l cumpar nu am gasit. Am Impresion 5 sau 6 de la aparatul foto, dar nu face mare lucru.
Online va puteti face voi in imikimi si mai era...photoframeshow parca, dar ca rezolutie tot mici sunt, imikimi are chiar mai mult glitter graphics, ce se poate folosi doar in web. Dar cred ca are modele foarte multe, nici nu am intrat sa caut de Craciun.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Andiaroro

ai PM. Multumim.

Veronica-Elena 12 ani, Tudor-Iulian 9 ani, Robert-Adrian 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Citat:
citat din mesajul lui Nicky09

Eu intrasem sa va intreb ceva, dar m-am luat cu vorba si era sa uit: mamicile cu cezariana...vi s-a vindecat taietura? Vreau sa spun, daca e tot rosie tare sau mai putin sau partial...pt ca mie din 13 cm de taietura, vreo 4 sunt efectiv invizibili, restul e rosu inca si ma intreb daca e ceva necurat sau asta e evolutia unei operatii.
Multumesc.
Mi s-a trezit si totocul intre timp, ma dus sa ii pregatesc un mar cu biscuit, a dormit doar 40 de minute, cam straniu, ca el dormea dimineata si o ora jumate...in sfarsit e bine decat deloc, la ce citesc eu pe forumul asta sa stiti ca sunt tare mandra de Nicholas ca el doarme cele 3 reprize de cate o ora juate sau 2 pe zi ....

Mina si ... fluturas...Nicholas (10.04.09)
Eu...in lumea asta ciudata
"In steaua ta sa crezi chiar daca cerul este innorat!"


Nop, la mine nika nu se mai vede din operatie. Insa eu alta buleala acolo. Nu stiu daca v-am spus pana acum dar mie mi-au facut inca o incercare de tatietura la un 2 mm de operattie. Eu tot glumesc ca au incercat cutitul. Asta e... Oricum tatietura de la operatie nu se vede insa cealalta da, ca nu a fost cusuta doar stransa cu pansament. EI, e treaba complicata...Intelegeti de unde dispretul pt doctori, da?

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saby spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Pt Saby si Maia.
Fetele, la pozele cu Luana nu s-a uitat nimeni, de nu ati zis nimic?
Dorm puiutii mei, am reusit sa pap si eu, si sa ma linistesc putin.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Ayla multumesc inca o data !!!
Cat despre pozele cu Luana le-am savurat pe fiecare in parte, este absolut superba, si cred ca toate fetele sunt de acord cu mine

Sabina mamica fericita de Maia Andreea ( 07 apr 2009)

www.flickr.com/photos/39734204@N04/" target="_blank">Printesa Maia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui anamariame

Ayla, pentru project5 poza asta
Pt project6, poza asta
Pt project3 aceasta
Frame1: e buna asta?
Pt frame.jpg aceasta daca merge

Multumesc. Daca nu e buna vreuna, spune-mi te rog.

Sper sa reusesc sa intru mai tarziu, fug acasa ca-s plecata de dimineata.


Ana-Maria, mami de Eva Maria (23 aprilie 2009)


Te rog verifica ultimele 3 poze care mi le-ai dat, e aceasi pozitie da? le vrei toate 3 modele cu aceasi poza?
Vreau sa iti spun ca e adorabila Eva.
Unele dintre voi intrebati daca se pot face mai mari, dar sa stiti ca in majoritatea cazurilor (iar ale mele toate), pozele au rezolutie asa mica, incat daca ati mari-o, nu frame-ul, ci imaginea copilului nu ar iesi clara.

Deci, pana acum ai
Eva-Maria.1Eva-Maria.2
Te rog lamureste-ma la ultimele 3, daca vrei aceasi poza in toate cele 3 modele e ok, doar ca nu eram eu lamurita.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Floric spune:

Uitai sa va spun ce e mai important....AZI rARU A FACUT PRIMII PASI sustinut de subsori

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Ana Maria->Eva1 si Eva2.
Revin.

_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Floric

Uitai sa va spun ce e mai important....AZI rARU A FACUT PRIMII PASI sustinut de subsori

Poze Raru
Poze noi

Raru, tziparul lui mami
AM NEVOIE DE CODUL DE BARE AL PRODUSELOR HAPPY - VA ROG SA IMI DATI UN PM DACA SUNTETI DISPUSI SA IMI TRIMITETI. MULTUMESC.

Felicitari Raru!
Pai cum sa uiti tu mami asa ceva?


_
Monica, mommy blessed with my children Claudiu-Adrian(20.01.2005), Luana-Emilia(28.01.2009),
and my angels Alma-Lorena(28-30.01.2009), Maria-Alexandra(29.10.2009-13weeks)
You are the poem I dreamed of writing, the masterpiece I longed to paint.
You are the shining star I reached for
In my ever hopeful quest for life fulfilled. You are www.tickerclub.com/cache/7b89a83905.png" target="_blank">my child. Now with all things I am blessed.

Mergi la inceput