Dr. Octavian Rotaru-Elias/Medical City

Dr. Octavian Rotaru-Elias/Medical City | Autor: Valentina_D

Link direct la acest mesaj

buna fetelor dragi,

As vrea sa imi spuneti daca exista printre voi paciente ale acestui medic, de care pana acum am citit numai lucruri bune. Am reusit sa ma si programez la dumnealui, pe 7 Dec, dar ma ajuta sa imi spuneti experientele voastre!
Am o situatie mai delicata: ovare polichistice (trtament cu metformin din 2007), 3 sarcini oprite din evolutie, sunt suspecta de trombofilie (astept rezultatul analizelor)

Va rog, daca cunosteti acest medic, sau stiti ceva de el, astept pareri.
Am citit numai de bine de dumnealui, dar o parere in plus nu strica!!!

Doamne, da-le la toti, dar da-mi si mie!!!


Valentina

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

Stiu ca Raluca Paun este pacienta dansului - a nascut de curand si vorbea f frumos de acest medic. Nu am ajuns la consultatie la dansul...
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cos_minutza spune:

Valentina am intrat doar sa-ti urez multa bafta,curaj si nu in ultimul rand :optimism


in devenire mamica
Doamne ajuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Valentina_D spune:

multumesc
am citit numai lucruri bune si vroiam sa imi intaresc convingerile inainte de a ajunge la consultatie cu parerile voastre



Doamne, da-le la toti, dar da-mi si mie!!!


Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

eu sunt pacienta lui de un an si jumatate si sunt foarte multumita.daca pana sa ajung la el mergem din dr in dr si cautam pareri si raspunsuri de cand am ajuns la el nu am mai fost la alt dr.
si eu am 2 sarcini oprite in evolutie, trombofilie, iar la sarcina asta sunt pe tratament cu anticoagulante si multumesc lui Dumnezeu suntem bine.

31+ Invingatorul lui mama

Puisori

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Valentina_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui mcrissa

eu sunt pacienta lui de un an si jumatate si sunt foarte multumita.daca pana sa ajung la el mergem din dr in dr si cautam pareri si raspunsuri de cand am ajuns la el nu am mai fost la alt dr.
si eu am 2 sarcini oprite in evolutie, trombofilie, iar la sarcina asta sunt pe tratament cu anticoagulante si multumesc lui Dumnezeu suntem bine.

31+ Invingatorul lui mama

Puisori

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia


multumesc din suflet


ma gandeam eu ca e un super medic
Tratamentul ti l-a dat dr Rotaru? cel de trombofilie? sau hematologul?
Mie mi s-a spus ca in caz de ceva probleme cu trombofilia, voi merge la Coltea la dr Avram
Am sa ii spun asta si dlui doctor cand merg


Doamne, da-le la toti, dar da-mi si mie!!!


Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

Initial a zis el ca imi va da aspenter preventiv cum voi ramane insarcinata.Dupa ce am avut analizele de trombofilie confirmata mi-a zis el sa merg la un hematolog si hematologul mi-a dat si Clexane zilnic.

31+ Invingatorul lui mama

Puisori

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Valentina_D spune:

Citat:
citat din mesajul lui mcrissa

Initial a zis el ca imi va da aspenter preventiv cum voi ramane insarcinata.Dupa ce am avut analizele de trombofilie confirmata mi-a zis el sa merg la un hematolog si hematologul mi-a dat si Clexane zilnic.

31+ Invingatorul lui mama

Puisori

Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia


multumesc

sanatate multa iti doresc, bebe sanatos si mancacios


Doamne, da-le la toti, dar da-mi si mie!!!


Valentina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dangabriela spune:

Cum ajung la dr Rotaru? La sitalul Elias e disponibil? sau are si un cabinet particular? Si eu am probleme de trombofilie si as vrea sa merg la dansul! Va multumesc si multa sanatate tuturor!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_bebe spune:

Stiu ca fetele l-au gasit si la spital dar e mai greu.
Colaboreaza si cu:
Clinica Academica
Adresa:
Pitar Mos Nr. 20, Sector 1 - Bucure#351;ti, România
Cod: 010451
Telefon:
(+4)021/314.40.51(+4)0731/580.280Fax:
(+4)021/314.40.57
Adresa e-Mail:
office@academica-medical.ro
Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebelu86 spune:

si eu merg la acest super medic care m-a salvat de la chiuretaj pt ca nu era nevoie. era o sarcina care se eliminase singura iar la polizu mi s-a spus k e extrauterina, desi nu se vedea la eco nimic.
il gasesti la elias in fiecare dim de la 8-14.
este un super medic. sta si iti explica tot ce ai nevoie sa sti, este ff calm si isi face treaba cum ar trebui sa faca toti medicii din tara asta.

mai bine du-te la spital si vezi despre ce e vb si dupa la clinica.
bafta multa

Mergi la inceput