BIOGENESIS FERTILITY CENTER(7)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela_70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui miky007

Buna seara fetelor!!! Iaca si eu pe aici!
Pysyy, sa fii cuminte si iti doresc tot binele din lume! Mult norok, sa ai un BB sanatos si frumos!
Cataaa, te pup, ma bucur enorm pt tine, ai vazut ca ti-au disparut chistuletele? Ai vazut ca am presimtit ca o sa fii ok la eco?
Mirela, Sarrah, Valeria ce mai faceti? cum merge tratamentul? Va tin pumnii!!!
Eu maine ma duc la Medsana sa mai fac si eu un PAP si niste culturi clamidya, mico, urea , asta ca sa nu ma plictisesc!! Sper sa iasa totul bine si apoi sa merg la HSG.
Miky
incep duminica prima injectie cu Diphereline.Te-ai hoatarat sa mergi la Medsana,atunci iti pumnii sa fie bine de data asta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela_70 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sarrah

salutare dragutele,

pysy- astept testul tau pozitiv pe 30 !!! atunci incep si eu stimularea ! o sa ma intep cu mare drag cand o sa vad rezulatul tau !

cata- te rog un sfat...ti-am lasat PM sau un mail

mirela, valeria, ruxandra- - eu maine dimineata imi fac prima injectie cu diphereline...voi ? eu, am ceva emotii dar sper sa-mi treaca.

miki- eu cred ca fac bine, tu ?
tano - cred ca noi fetele avem mai putin timp decat voi barbatii si totusi citim "cand ne facem timp"
avand in vedere ca esti singurul barbat de la subiectul nostru care se interezeaza de FIV , eu una apreciez ! de aceea iti recomand sa mergeti cu incredere la dr D, macar pentru discutii si o sa te convingi ca e "altceva" ! eu cunosc povestea ta...citeam postarile tale la un alt subiect...cand probabil aveai mai mult timp pentru citit...
daca ai intrebari, eu iti voi raspunde prompt, daca am timp

ileana -te sun maine !

somnic usor, tuturor !



Sarrah,
fara emotii te rog.....doar esti o luptatoare.Stii ce ti-am zis la clinica.....ca totul o da fie bine
Eu incep duminica Diphe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

Salut!

Mama cat ati scris.... eu tocmai am donat 8 sticlute de sange si alte fluide in alte sticlute...

Sarrah spor si sa fie cu noroc! Eu fac prima injectie duminica dimineata.

CatalinaProtestez! Pune-o pe Noname la decembrie pe listuta, ce daca ea nu a zis

lalala13 Doamne ajuta sa fie bine! Felicitari!

http://lt1f.lilypie.com/rAQIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Ia , ia, stai ca s-a trezit ruxandra invers. Are chef de revolte. Pai cum sa ma iau de femeie asa fara sa imi faca nimic. Daca ea a zis nu, apai nu e. Hai sa o intrebam frumos poate se razgandeste.
Nonameeeeee, vrei sa te trecem la catastif, ca ete se simte ruxandra mai bine si parca nu ii mai pica greu la stomac dipherelinu'.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ruxandrab spune:

Multumesc Catalina, corect, imi pica greu dipherelinu la stomac! Scrisesem gresit, nu a zis ca vrea pe lista, dar nu a zis nici ca nu vrea, trebuie ajutata ....(stransa cu usa mai bine zis )


http://lt1f.lilypie.com/rAQIp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Teli
...si apropoo, masculin sau feminin...ca n-am inteles la sexul din profilul tau...

ce te-a derutat ? ... masculin ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui sarrah
tano - cred ca noi fetele avem mai putin timp decat voi barbatii si totusi citim "cand ne facem timp"
avand in vedere ca esti singurul barbat de la subiectul nostru care se interezeaza de FIV , eu una apreciez ! de aceea iti recomand sa mergeti cu incredere la dr D, macar pentru discutii si o sa te convingi ca e "altceva" ! eu cunosc povestea ta...citeam postarile tale la un alt subiect...cand probabil aveai mai mult timp pentru citit...
daca ai intrebari, eu iti voi raspunde prompt, daca am timp

multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Buna fetelor,astazi m-am simtit cam nasol,adica am asa ca niste palpitatii...imi bate inima cam tare...
Ma gandesc ca am mancat astazi doua masline care erau putin sarate si in combinatie cu predinsonul...nu stiu...
Voi ce ziceti de la ce ar putea fi?
Eu de obicei am tensiunea cam mica.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

pysy - de unde stii ca iti bate inima cam tare?
Faptul ca ai mancat 2 masline nu are nici o treaba....cortizonul este in cantitate mult prea mica pt a produce neplaceri de genul asta.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pysypisi spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307

pysy - de unde stii ca iti bate inima cam tare?
Faptul ca ai mancat 2 masline nu are nici o treaba....cortizonul este in cantitate mult prea mica pt a produce neplaceri de genul asta.

Catalina
www.alinadonescuumanitar.blogspot.com/" target="_blank">salvati o viata alina donescu
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144170

Pai o simt...am senzatia aia ca dupa ce alergi...

Mergi la inceput