Pestisori... pestisori... (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

offf fetelor ... nu au terminat nici macar jumatate, merge tare greu , au intervenit si neprevazutele, binenteles ca au si comandat doua corpuri de 60 in loc de 45 ... acuma modifica corpurile, adica le fac ei la 45 dar usile trebuie aspteptate , sper sa vina repede, asa mi-au promis .... ce sa mai zis , a trebuit sa muto teava de gaz ca intra prin corpul de mobila si nu am vrut sa decupez , mai vin si maine, spercam ca sa o si termine tot maine
am multe incorporabile si pana la fixeaza pe toate dureaza

va pup pe toate

dany las ca se rezolva ... bine ca a iesit la tomo ok
baby ce oi ???
cryna nu sunt gata, as vrea eu deja sa-mi pun farfuriile in mobila
ely pupam cretulina

vorbim



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

offf fetelor ... nu au terminat nici macar jumatate, merge tare greu , au intervenit si neprevazutele, binenteles ca au si comandat doua corpuri de 60 in loc de 45 ... acuma modifica corpurile, adica le fac ei la 45 dar usile trebuie aspteptate , sper sa vina repede, asa mi-au promis .... ce sa mai zis , a trebuit sa muto teava de gaz ca intra prin corpul de mobila si nu am vrut sa decupez , mai vin si maine, spercam ca sa o si termine tot maine
am multe incorporabile si pana la fixeaza pe toate dureaza

va pup pe toate

dany las ca se rezolva ... bine ca a iesit la tomo ok
baby ce oi ???
cryna nu sunt gata, as vrea eu deja sa-mi pun farfuriile in mobila
ely pupam cretulina

vorbim



ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decāt ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pāna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"


Dar si cand or termina mesterii cine o sa aiba super bucatarie??!!!
Oi!Oi! Oi!
baby ce mai fac frumosii ....???? da printesa ???
Cred ca oaia aici e pentru Ely

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Andanii, dam dulce ca sa treaca supararea pe greselile mesterilor... tinem pumnii sa termine cat mai repede ce au de facut .

Baby, ... ce mai faci?

Io ma retrag la de acum ... asa ca, noapte buna la toate si somn usor cu vise placute ! Pe maine.




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


'Neata sirenelor! Poftiti la ... e mare, neagra si fierbinte!!! Poftiti va rog !


Mno, nik nou ... doar ce lasai poznasul la gradi, amu is la si p'orma intru sa termin si proiectele pt. examenul de maine... hmmmhhh...


si o zi super buna la toate!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Buna dimineata!Dupa miros si am venit sa savurez cafeaua de la Cryna,careia ii adresam felicitatiuni pt faptul ca a "rezolvat" ixamenul.Auzi tu,draga duamna,dar voi dati saptamanal examen la acseasta materie?
Dana ei,daca deja s-au apucat de treaba mult nu o mai fi si o vezi si gata.
Baby recunosc ca ieri nu am apucat sa listez din carti,dar sper ca maine sa le dau gata.
Ely citit reteta,in week cred ca o aplic si eu,multam!
Eu azi am o zi mai incarcata,vine unu mare de la capetala sa ne vaza fabrica,asa ca in masura timpului mai intra fata.Va !

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77


'Neata sirenelor! Poftiti la ... e mare, neagra si fierbinte!!! Poftiti va rog !


Mno, nik nou ... doar ce lasai poznasul la gradi, amu is la si p'orma intru sa termin si proiectele pt. examenul de maine... hmmmhhh...


si o zi super buna la toate!




Mi se spune "argint viu"... ~*~*~*~*~ Oare ce varsta avem?!?




Buna cafeaua multumim frumos! Ieri am tras chiulul cam mult. In afara de plimbare de afara nici macar programul obsnuit de seara nu l-am facut.
Spor la invatat si bafta la examene!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Citat:
citat din mesajul lui nicoll_mada

Buna dimineata!Dupa miros si am venit sa savurez cafeaua de la Cryna,careia ii adresam felicitatiuni pt faptul ca a "rezolvat" ixamenul.Auzi tu,draga duamna,dar voi dati saptamanal examen la acseasta materie?
Dana ei,daca deja s-au apucat de treaba mult nu o mai fi si o vezi si gata.
Baby recunosc ca ieri nu am apucat sa listez din carti,dar sper ca maine sa le dau gata.
Ely citit reteta,in week cred ca o aplic si eu,multam!
Eu azi am o zi mai incarcata,vine unu mare de la capetala sa ne vaza fabrica,asa ca in masura timpului mai intra fata.Va !

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Stai linistita. Cand poti tu si daca poti. Nu e graba mare, mare!
Mai ales ca ai si de lucru. Uite aici pentru sporul la treaba!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

restul lumii inca nu a venit la apel? La cafea?
Inka cu laptic? Ceai. Avem de toate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Inka cu laptic da ,,,,savurez si eu acum o cana ..de fapt mai astept putin ca sa maninc intai ceva , numai bine se raceste ...

Nimik de raportat ....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

Fetele m-a intrebat o mamica de la "cavaleri si zane: pe mess daca cunosc pe cineva la chirurgie la grigore alexandrescu.Va rog,daca aveti vreo rel sa-mi spuneti si mie.
Si sa va spui ca am abandonat pisica in spital si nu o mai scot.

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput