Fulgusori(165)Bravo Dienutze&Smaranditza&Rgagapie!
Raspunsuri - Pagina 13
Lidia74 spune:
ANDRE este minunat sa intalnesti in viata oameni pe care desi nu i-ai vazut in persoana simti ca au un suflet minunat si ca iti sunt alaturi atunci cand iti este greu. Asta este ceva de nepretuit.

My_Lady0091 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui monis5 La 22.20 seara am nascut, la 4 eram pe scari prin spital sa vad copilul. Dimineata, afara ningea. Cu fulgi adevarati. Si eu nascusem. Chiar eu. Restul e istorie. monis si piticutzul Santiago (Iulian 02 nov 2009) poze de azi de ieri |


Nu credeam ca mai plang si azi...SUBLIM!!!!!


saptamana 38A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009
Andrecluj spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui Lidia74 ANDRE este minunat sa intalnesti in viata oameni pe care desi nu i-ai vazut in persoana simti ca au un suflet minunat si ca iti sunt alaturi atunci cand iti este greu. Asta este ceva de nepretuit.Lidia ![]() |

37+
Chiara Ada
simina_kin spune:
Desi n-am talent de narator, am scris si eu povestea nasterii. O gasiti la semnatura
fericita poze
Maya Andreea
Povestea nasterii printesei cu ochi albastri
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!
camelia86 spune:
Simina foarte frumoasa povestea nasterii printesei tale, cu toate ca ai trecut prin multe incercari ai putut trece peste ele si ai ajuns ca astazi sa te bucuri de minunea numita Maya 
.
Felicitari si multi 
pentru tine si printesa ta.
35+ 
lacramioara2 spune:
Dragele mele,
Va multumesc din nou penru cuvintele si vorbele de sprijin si sustinere. Durerea este in continuare atat de mare incat ma gatuie si nu-mi permite sa intru in alte detalii.
Sa va dea Dumnezeu sanatate voua si familiilor voastre, e cel mai important lucru din lume. Intelegi cu adevarat asta doar in clipa in care intr-o ora viata ti se schimba fundamental si vezi cum toate planurile si sperantele se transforma in amintire.
Saptamana 33+
My_Lady0091 spune:


Duminica, pe 15.11.2009,ora 16.30 s-a nascut frumoasa bebelina Paula Gabriela...avand la nastere 3400 gr., 50 cm, si scor apgar 8..a stat putin la reaminare...insa acum a ajuns acasa cu mamica ei curajoasa..FDaniela.Sunt amandoua bine...mai multe va va povesti tanara si fericita mamica imediat ca va putea.




saptamana 38
A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009

My_Lady0091 spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui lacramioara2 Dragele mele, Va multumesc din nou penru cuvintele si vorbele de sprijin si sustinere. Durerea este in continuare atat de mare incat ma gatuie si nu-mi permite sa intru in alte detalii. |
laura...nu ne multumi....facem un lucru normal...pentru care nu e nevoie de multumiri...noi iti multumim tie pentru curajul tau...si pentru demnitatea cu care iti porti durerea.esti un exemplu de putere...si un izvor de intelepciune

EU CRED CA MOTTO-UL ACESTEI ODISEI AR TREBUI SA FIE: MEREU ALATURI...UNA PENTRU TOATE SI TOATE PENTRU UNA



saptamana 38A.M.R. MAXIM 3 SAPTAMANI
www.drepturile-gravidelor.ro/Pagini/links.html" target="_blank">drepturi gravide
www.dreptonline.ro/legislatie/hg_norme_sustinerea_familiei_cresterea_copilului_1016_2009.php" target="_blank">HG 1016/2009
floricik spune:

FELICITARI DANIELA!

BINE AI SOSIT PE LUME PAULA GABRIELA! 
37+ 
http://bd.lilypie.com/iQIrp3.png
simina_kin spune:
| Citat: |
| citat din mesajul lui laurairina13 Apropo, mamicile cu bebei, la voi bebeii maraie si in somn?A mea zici ca necheaza/ ca face ca mielu/ ca toate animalutzele, numa nu tace! Si nu o face sushotit, nuu frateee..in gura mare de e imposibil sa dormi pe langa ea la ce nechezaturi scoate! |
si fata mea face precum capritzele
fericita poze
Maya AndreeaPovestea nasterii printesei cu ochi albastri
www.youtube.com/watch?v=TBPTDO-GMV0" target="_blank">Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

Si nu o face sushotit, nuu frateee..in gura mare de e imposibil sa dormi pe langa ea la ce nechezaturi scoate!