Fiv in Ungaria 76

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mairis spune:


Goggy, facem galerie pt Beta mare!!!!!

La 12 zile faci testul? Ai avut atata rabdare?

Mirela2, tu joi esti la eco sau am retinut eu aiurea?
Nu mergi la Zadori la eco? Stiam ca se face un eco la o luna dupa transfer. Ca sa se vada cum s-au prins...

Cristm, sarumana pentru informatiile de "Sovata"!!! Ma gandesc si la varianta asta.....

Cine urmeaza dupa Goggy la Beta? Ca sa stim cui mai facem galerie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

goggggyyyyyyyyyyyyyy...e capitolul tau...am zis!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mairis


Goggy, facem galerie pt Beta mare!!!!!

La 12 zile faci testul? Ai avut atata rabdare?

Mirela2, tu joi esti la eco sau am retinut eu aiurea?
Nu mergi la Zadori la eco? Stiam ca se face un eco la o luna dupa transfer. Ca sa se vada cum s-au prins...

Cristm, sarumana pentru informatiile de "Sovata"!!! Ma gandesc si la varianta asta.....

Cine urmeaza dupa Goggy la Beta? Ca sa stim cui mai facem galerie!



nu stiu ce sa fac, dupa ce mi a scris zadori in ultimul mail ar trebui sa fiu la el pe 23, dar cred ca am sa ma duc la med life la albu ca nu mai am rabdare si mi e teama de drumul lung, nu vreau sa pateasca copii ceva (inca mai sper ca sunt macar doi, de asta le vb si la plural)....sunt nebuna

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricia spune:

Am uitat sa va spun, eu am fost azi la Debrecen mi-a facut eco si e2, mi-a zis:Ai lucrat bine! Mi-a zis sa merg iar miercuri la eco,E2 si LTH si mi-a spus ca atunci va hotari daca imi face Punctia vineri sau luni. Sa fie cind vrea el numai Bunul Dumnezeu si Maicuta Sfinta sa ma ajute sa imi pot tine in brate bebelasi cit de curind, dar si pe dr. sa-l ajute sa aiba mina buna ptr. mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricia spune:

Googy
astept mine beta mare. Sucees

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui patricia

Am uitat sa va spun, eu am fost azi la Debrecen mi-a facut eco si e2, mi-a zis:Ai lucrat bine! Mi-a zis sa merg iar miercuri la eco,E2 si LTH si mi-a spus ca atunci va hotari daca imi face Punctia vineri sau luni. Sa fie cind vrea el numai Bunul Dumnezeu si Maicuta Sfinta sa ma ajute sa imi pot tine in brate bebelasi cit de curind, dar si pe dr. sa-l ajute sa aiba mina buna ptr. mine.


bafta patricia, sa dea DD sa iti ti puii in brate cat mai repede.

felicia si tie bafta, sa vi si tu cu beta mare

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns patricia spune:

Merci Mirela Bunul si Sfintul Dumnezeu sa ne ajute pe toate. Si eu iti urez sucees la primul eco.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alla76 spune:

seara buna fetelor. se pare ca ma intorc pe topic...
si din pacate o sa stau cam multisor pe aici, pana strangem banii de FIV, ca am cheltuit cam tot bugetul initial alocat FIV-ului pe inseminari...
dupa sarcina dobandita natural in luna in care am avut primul consult la Debrecen al meu sotulet a gandit ca daca a fost sa fie natural... ne-o iesi si la un IA...
vezi sa nu ...
fetelor aflate in focuri le tin pumnii pentru recolta bogata.
celor care asteapta testarea le doresc BBici lipiciosi.
Googy bafta mare mainte. Un beta imens sa ne incante ziua de maine.
alinamolnar eu femibion am gasit numai in ungaria. sa vezi ce ochi de vacute inocente baga farmacistele de le ceri orice boabe care sa contina metilfolat

_
mutatie homozigota a MTHFR A1298C, sarcina pierduta in s7/ 8 in aprilie 2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

fetelor v am pupat pic de somn

de Craciun vom fi 2 in 1 ....... +5

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

patricia...ai MP

ma retrag si eu gagici...ma duc sa-mi fac un peeling s-o frecangeala cu autobronzant...ma pregatesc deja pentru intalnirea cu voi

somnic usor
va pup

Mergi la inceput