Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(43)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Mona, Libra, sa inteleg ca procedura pt FIV-cel norocos o incepeti zilele acestea? Fiti optimiste! Rabdare si curaj! Sunteti f aproape de bb, mai aproape decat va ganditi!

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Da nico, asa m-au chemat. Mie mi-a schimbat D pansamentele in fiecare seara, dupa ce m-a curatat cu Betadine. Joi m-au chemat sa-mi scoata firele. Mai esti balonata, ca eu tot mai sunt.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

mona,libra!!!!!!!!!!!
tot ce e mai bun pt voi!!!!!!!!
sa auzim de bineeeeee!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui amy2007

Da nico, asa m-au chemat. Mie mi-a schimbat D pansamentele in fiecare seara, dupa ce m-a curatat cu Betadine. Joi m-au chemat sa-mi scoata firele. Mai esti balonata, ca eu tot mai sunt.




Da, si io l-am implicat pe al meu sot. Se simte bine. Doar asa a mai intrezarit si el ceva si m-a putut pupa pe burtica . Parca mai simt asa o usoara balonare, de aceea caut sa nu mananc pana la saturare.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Galli, cum se mai simte tatal tau?

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Galli, cum se mai simte tatal tau?

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot




nico, are si zile proaste,si zile bune...............
uffffffffffffffff...............
abia acum vreo 3 sapt mi-*a spus ca incepe sa ii cada parul....
astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Libra spune:

Multumesc si voua Amy, Nico si Galli!

Mona, poate e "semnul" si nu-ti mai vine CM.

Sun dr. acum.

_
made in Romania, '73

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Libra, suntem ochi (pe forum) si urechi (daca-l pui pe dl. dr pe speaker).

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mona40 spune:

Gali, imi pare rau de taticul tau...
Libra, tocmai asta-i faza, ca sunt cu fundul in 2 luntre..
Cu doc de fiv inca nu am inceput...si cu cel vachi...nu am facut nici un tratament...va reamintesc, ca eu de 2 luni sunt in pauza de tratamente...ca am refacut topate analizele si apoi a plecat docul la maraton...
Oricum, mai astept o zi doua si apoi fug la doc...acum ce poate sa faca doctorul? doar nu se vede nimic la ultrasaund ...iar cu analizele oricum...sa fim serioase...trebuie sa apara el...deja vam mici vinisoare maronii...
sunt balonata parca am o suta de chile...nu ca as fi foarte departe si asa
uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
noroc de voi


Mona
:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Monicuta, dr ala plecat la maraton, vine in alergare usoara inapoi, de n-a ajuns inca?

Cu dr de FIV ar trebui sa iei legatura in Z1, pt ca in Z2 ar trebui sa-ti faca prima eco.

Foarte bine ca ai facut pauza pana la stimularea pt FIV. E important sa ai organismul odihnit si pregatit.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput