Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(43)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Galli,facem altfel,dimineata la prima ora sau in seara asta vii la Cj,barbatu tau e la pesti,nu o sa stie Noi maine suntem la un chef,las cheia de la apartament sub pres,stii tu etajul,in Cj.Vii,te duci pana la Jr.sa ti vada pasa,vii inapoi,dormi,ai frigi+net.Ce zici?



Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

adooooooooooooooooooooooo
stai, ca aflu imediat schema..........

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Lumi,spor la cumparaturi si la facut mancare

Galli,unde estiii? hai ca nu mai stau mult nici eu ca incepe dansul,adica a inceput dar am vazut partea asta

Ada

Daruind vei dobandi.

ok,stau.Galli pot sa ma duc pana la baie??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

poti merge unde vrei tu, ca te sun,oricummmmmmmm..............

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Ok,astept sa ma suni No tu gagici intru mai tarziu,sa aveti o zi frumoasa

Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Gata cu cumparaturilie ! Am stabilit meniul.
Maine o sa am o zi frumoasa, tocmai ce m-a sunat nepotica mea draga (luna asta face 9 ani), ca ii e tare dor de mine, si sa ma intrebe dc maine poate sa vina la noi.....Gand la gand cu bucurie...Chiar ma gandeam azi la ea si ma uitam la poze, deh, in toata nebunia din viata ns n-am mai avut timp de multe lucruri. Abia astept sa o vad.

http://lbdf.lilypie.com/YhfVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Zapacite mai sunteti . Ai ajuns la baie Aduto?
Si eu ma uit la dansez si musafirii tre sa vina din moment in moment. Vine nasul mic cu sotia si cu mama lui (nasa mare). Si l-am sunat: unde dracu esti mai Cosmine? Unde dracu sa fiu daca am plecat cu doua nebune? Unde eram si acum 2 ore, in parcare,si ele la cumparaturi... Deci au mai trecut inca 90 de minute si sper sa vina
Va pupicesc.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cinezee spune:

guzelnico de data asta chiar nu am plan de bataie , nici nu stiu cum sa fac si inca am gaura in buzunar nu am reusit sa o cos

gandirea pozitiva aduce optimismul iar rasplata va fi pe masura!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Amy,tot in parcare-i Cosmin? Il pupa Jean..

Nicoooo,hai arata-mi ochisorii te uiti la dansez? S-a gatat.Hai ca am inteles cum e cu deochiul,nu l-a deochiat nimeni pe frumusel,a dansat naspa tiganeste,amu's-o pricepe si el la altceva in schimb telegraful a dansat bine tiganeste,era din zona si a plecatttt

Galli te injectezi?deja? am uitat sa te intreb, tu de cate luni te stimulezi?sau de cati ani?

Cinezee tu stii cel mai bine ce planuri si cand anume sa le faci.Noi te asteptam oricum la discutii,despre..ce vrei tu.

Lumy La Multi Ani nepoatei tale.Ce program frumos ai pe maine!

Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

A scapat din parcare . Au venit si au si plecat, desi facusem casa ca un boboc. Dar nu au vrut sa stea. Au cumparat cadouri pentru copii si pentru noi un set de vase termorezistente.
Niste scumpi. I-au luat si lui Cosmin o geaca, cica pe aia au cautat-o 2 ore.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput