Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(43)

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Aduta, buburuzo, tocmai vroiam sa-ti spun ca nu ti-am vazut bulinele pe ziua de azi.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui Mona40

CM tot nu a aparut, sunt super derutata...sta sa vina...dar nu vine...



Las', mai bine sa nu vina! Sarbatoriiiiiiim! Tu stai si te uiti la noi.

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Gaaaliiii, tu crezi ca noi avem rabdare pana maine?! Treci la raport, sefa!

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

buna buna dragele mele.
eu cred ca am cam exagerat cu amorul dupa HSG, k acum ma doare burta.
nah, cap sec ce sunt.


in rest, nimic important, am de facut progesteronul in zilele 16 si 19si sa ma duc apoi cu ele la nenea doctorul ca sa ne pregatim pt IA nr.2 /


amy, galli cum va simtiti?

ada?
lumi?
libra, nico si restul trupei?


toate bune si frumoase, sper.

va pupicesc/

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nico am o saptamana incarcataTu cum esti? Mai ai gaz(sa nu zic altfel) Au plecat musafirii? Te-ai apucat de lugu-lugu,frichi-frichi,n-ai apelat inca la pantalonii scurti?(n-am gasit emoticonul ala cu aia doi sub plapuma)
Eu cred ca ovulez.Ieri aveam albusul de ou(nefiert) azi ma inteapa ovarele,cam repede zic eu cine stii ce lucra si vitex-ul ala.Saptamana viitoare o sa-mi mai vad la eco,ata ete.


Simonia imi pare rau ca nu te pot ajuta,n-am luat niciodata augumentin,nu stiu, sa aibe vreo legatura cu ciclul?

Galli,n-ai ajuns la net?Spune-i la barbatu'to ca-l cheama un vecin pana la el si ne spui rapid ce ai facut

Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Bebita(babyblue imi place mult cum te-a botezat Nico),ai mancat ceva stricat draga de te doare burta,auzi la ea,a exagerat cu amorul.E prima data cand aud o femeie care spune asa ceva Sa te tina sotul un pic de burtica si vezi ca pe dimineata trece. Bafta multa,multa,multa cu IA nr.2.

Amy,cum stai cu gazele? E mare factura?

Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

lol ada..


pai dc sotul ma tine de burtica..lol..o sa i vina si alte chefuri.
si mie.

eu dc n am mucus ca albusul de ou la jumatate perioadei, inseamna ca n am ovulatie???
ieri m-a durut panarama asta de ovar, dar cred ca post HSG si amor, ca poate nu trebuia sa fac. sau am fost la ovulatie?
dar n-am mucus din ala...

off

_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Bebita,nu-i obligatoriu sa ai mucus ca sa ai ovulatie.Depinde de organism,de hormoni de luna..si de stele.Stai linistita ca poti ovula si daca n-ai zarit mucusul.Eu ziceam de mine ca e cam devreme,eu ovulam mai tarziu dar nici ovulatia nu e standard,totu-i relativ dupa cum bine stii
Si da,la mine durerea de ovar a coincis cu ovulatia.
Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babyblue spune:

asa e..insa eu tare cred ca nu prea mai am ovulatie, pentru ca am un singur ovar si chist mare si pe asta si nu stiu sigur dc mai ovuleaza. o sa vad ce iese la progesteron si atunci o sa aflu dc ovulez sau nu.




_

Babyblue va pupa pe toti!!
In asteptarea unui ingeras in viata noastra....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Bebita daca-i stii ce doi copii frumosi cunosc eu facuti(de mamele lor) cu un singur ovar.Se poate draga mea,relevant si progesteronul dar ma gandesc ca o eko iti arata mult mai bine ce-i cu foliculul si la ce dimensiune se sparge,oricum daca faci Ia esti mai atent monitorizata.

Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput