Goldie Pants - 25

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery4217.jpg" target="_blank">M, I love www.michaeljacksonforsale.com/picture/Gallery1276.jpg" target="_blank">you most
fetili

mey nu v-ati facut temili cu numili de reni??? e eeee nu e bine sa vedeti voi ce patiti acu luati-va d'aci portia de oxigen



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor

lover more and more

anka sar'na de dedicatie ...cat despre traficu de la tine...a fost unu din motivele principale ce ne-au determinat sa nu ramanem la capitala in tinerete ...tre sa traiasca cineva si in capitala insa, nu?

mey......eu cu renii nu ma stiu...eu il stiu doar pa Mos...si anu asta...am lista scurta si la obiect....ma duc sa imi ascut crioanili...ca tot uit....

lisa

iona ti rog azi prezinta-i numa nominal.....fa raport cu ce fac si atat...ca nu mai suprta neuronu meu sa ii vaza

purple ce faci? il vazusi de dimi pa sporty?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineata

anka direct in creieri m-ai lovit cu Give in to Me .

La mine e noros si nu am nici un chef de nimic.




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da io habar n-am avut ca e greva la metrou si culmea azi am dus si masinile la revizie imi facusem planu ca plec de la service cu metrou si rezolv enshpemii de probleme cand colo?? WTF? ciuciu metrou am luat un taxi si am facut o ora juma pana la birou sa-i ia naiba pa toti ca numai bani vor....pai si de muncit cine palaria mea violet mai munceste

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

purple da un telefon la pretinu nostru ddd sa le rezolve pe fete cu elicopteru...ca si asa sta acolo si rugineste....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mj cum stateam io ca o mireasa in trafic, o sun pe o prietena.Era ora 10.Imi zice ca e in tramvai pe la Brancoveanu( oraselul copiilor) in conditiile in care ea lucreaza la Muzeul Cotroceni.Nu vreau sa imi imaginez la ce ora ajunge...cre`ca 12 o prinde ca popa in trafic...
Purple,Oana
O sa incerc sa caut renii Ionei astazi...si revin
Iona....pazea

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Buna dimineatza la pranz.
Da vad ca sunteti care mai de care mai suparate si plictisite azi....nu e bine......reveniti-va.
Oana, sper ca azi te simti mai bine.
La mine e o zi asa de frumoasa, parca ar veni primavara....am chef sa ma duc la plimbare...asa ca o sa imi gasesc niscavai treburi in the city today...

pentru voi toate...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey da-i naiba cu grevili lor ia sa punem noi de un party ca pa vremea astaaaaaa ce palaria mea violet sa facem??



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

WTF??? mey voi nu vazurati aci un eveniment?? am 3 stele moooooama cat am mai putut sa scriu vai de capu'meu asa ca am gasit motiv de party pregatiti-va decolteurili si hai sa party

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

wow mj.....ai 3 stele rosii ....

eu vin la party da mai usurel asa....ca nu poci sa tzopai inca vreo 2 zile....da daca e partyyyy...ma duc sa ma pregatesc....sa iau cel mai sexy decolteu ce il am

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)





Mergi la inceput