Taticii celebri de pe DC ...

Taticii celebri de pe DC ... | Autor: desprecopii

Link direct la acest mesaj

Desi sunt destul de tacuti, este remarcabil cat de multi tatici ne citesc topicurile la DC. Deseori sunt tacuti, insa altii sunt deja celebritati DC: marius, xenocid, guestus, rufus, capcaunul...

Daca vreti sa deveniti si mai cunoscuti si mai cititi, va invitam sa scrieti articole pentru DC - despre experienta de tatic, emotii de tatic, primele ganduri de tatic, tatici 'insarcinati', despre dilemele de tatic ...
Devenind autor la DC, va puteti descoperi pasiunea de a scrie si va puteti impartasi gandurile prietenilor DC.
Noi vom publica aceste articole pe DC.

Astept mesajele voastre pe mesaj privat.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns AYSHA 2 spune:

da de ce sunt celebri ?
i-am observat si eu pe unii, dar de ce sunt celebri ?
sunt si mamici care scriu bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

sunt celebri pentru ca scriu pe DC.

**************
Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natalia_nica spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

sunt celebri pentru ca scriu pe DC.


Bine zis!

Mami de Denis (17.06.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Observ ca nu prea au curaj taticii...



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Citat:
citat din mesajul lui marius

Curaj sa ce?

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa


"sa scrieti articole pentru DC - despre experienta de tatic, emotii de tatic, primele ganduri de tatic, tatici 'insarcinati', despre dilemele de tatic "




MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

www.alexdamian.com/" target="_blank">Sa-l ajutam sa lupte...

ABSOLVENTE!!!!

N-AVETI UN LOC DE MUNCA PENTRU MINE?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Am scris chiar mai mult decat foarte multe mamici de pe DC. Mamicile sunt mult mai putin prezente din acest punct de vedere al scrisului desi sunt muuult mai multe decat taticii pe DC.
E o constatare.

Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / www.youtube.com/user/mariuspernes" target="_blank"> Video
Pagina legislativa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYSHA 2 spune:

in afara de faptul ca sunt celebri pt ca scriu pe DC, emotiile lor de tatici tacuti, gandurile si experientele sunt diferite de emotiile mamicilor (la fel de celebre, toate, pentru ca scriu pe DC) ?

faptul ca sunt "tacuti" ce traduce ? ca sunt diferiti de mamici ca si trairi sau ca isi gasesc modalitati de exprimare, altele decat forumul DC ?

este un forum covarsitor feminin, chiar DC a creat un topic "femina intim" de ce nu creati si ropicul "intim masculin" despre sali de forta,masini, boxeri sau spuma de ras ?

peste toate, ma intreb, ce ma fac eu cu atata celebritate din 2005 si cum ma evidentiez eu pe langa celelalte mamici la fel de celebre ? in plus, celebritatea mea de mamica ar putea fi pusa serios la incercare de celebritatea taticilor !

serios, e ca si cum ai da examen la o facultate unde sunt locuri separate pentru femei si locuri separate pentru barbati

o adevarata incercare pentru un tatic ar fi sa posteze ca si cum ar fi mamica, fara ca noi sa stim acest lucru
iata o idee de articol

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AYSHA 2 spune:

si de ce desprecopii asteapta PM de la tatici?
ce nu e public in a oferi articole ? aveti retineri ?
eu zic sa le afisati pe toate si mamicile celebre au ocazia sa le voteze

cele mai votate articole ale taticilor tacuti si celebri sa fie publicate pe pagina principala

de ce sa fie cenzurate de desprecopii ?
cine raspunde primul provocarii ?

PS mi-a placut raspunsul lui marius: "curaj sa ce ?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns triple_axa spune:

in asentimentul lui marius ... curaj sa ce? ...nu cred ca exista diferente de "celebritate" intre un tatic si o mamica ... toti suntem celebri, pentru ca avem in grija viitorul!

Mergi la inceput