Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(42)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Vai Nico,pupe-l mama pe el de frumos,pe cand am convins-o pe Luminita ce bune-s porodicile eco

Somnic pufos sa aveti viitoare mamici cu lipici

Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Daaaaaaa, Ada, mi-am dat io seama ca vrei s-o pacalesti pe Luminita si, in loc sa ajunga si la ea pachetelu', sa-l mai opresti tu o tura. Nebunaticoooooo!

Lumi, nu te lasa pacalita. Nu ceda dreptu' tau! Auzi la Ada, te baga la salata de porodici (rosii, mi-a tradus cineva din zona), ca sa-si faca ea de cap.


_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Cinezee, bine ai revenit? Ce faci? Cum te simti?

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Amy,gata, ai scapat! Chistul ala nu ti la vazut nimeni??ca nu este chiar asa mic.....Poti sa bei putina apa si de maine poti manaca iaurturi usoare...Si eu mi-am scos un chist endometriozic prin laparascopie .Si tot asa, mi-au dat drumul in ziua interventiei.M-am simtit bine,doar de la anestezie mi-a fost putin rau
babyblue ,sper ca ti-au dat antibiotic sa iei !?!Bine ca esti bine!
luminita,si eu tb sa fac miomectomie,dar ma duc prin ianuarie,dupa ce vin de la olanda.Sora ta a facut operatie clasica sau laparoscopic? La ce dr? Este bine dupa operatie?
De ce nu incerci sa ti putin regim? Poate bila face pe nebuna...
Ada, esti pusa pe sotii tot timpul
Nico,eu de la servici nu pot sa intru pe internet pt ca avem un sef care nu prea intelege ce inseamana,daca tb sa platim in plussi doar un PC are acces la internet.Mai intru sa va citesc ,atunci cand e colega la budaDar sa sti ca sunt la curent cu tot
Gali,noi tot speram
toate fetele cucuietele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Citat:
citat din mesajul lui ada29

Vai Nico,pupe-l mama pe el de frumos,pe cand am convins-o pe Luminita ce bune-s porodicile eco

Somnic pufos sa aveti viitoare mamici cu lipici

Ada

Daruind vei dobandi.


Special pt tine am postat imaginea. Vise ... umede!


P.S. Sper ca pe sotul tau il cheama Radu ... sa nu-ti scape vreo traznaie...

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danny1 spune:

of,ca rar mai scriu si eu.ba cade netu,ba is obo,ba fac indigestie,ba imi scot o masea.
ca sa fiu alaturi de amy,bay si cumnata,mi-am scos si eu o masea.ca atata aveam in plus.din spirit de solidaritate....acu ma doare falca.
as schimba-o sau as scoate-o.dar nu se poate.
guze,fac chestionarul maine.



mami de Amira, premiata cu argint la concursul de dans


avort spontan(4s,5s,6s)mutanta:A1298 homozigot,C677 heterozigot-hihihi si bleah,bleah,bleah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Nicomesajul asta ultimul al tau e din ala subliminal sau sublingual

Lyly,rad si eu sa nu plang,ma distrez ca sa nu urluuu.Pup fata.

Ma duc sa-mi trezesc sotul sa ne culcam.

Ada

Daruind vei dobandi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns guzelnico spune:

Lylysor, nu suntem suparate pe tine, stai linistita . Te iubim si ne gandim la tine si daca nu poti intra prea des.

E si cazul celorlalte fete dragi.

Ne bucuram sa aflam din cand in cand ca sunteti sanatoase si voioase!

_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui guzelnico

Daaaaaaa, Ada, mi-am dat io seama ca vrei s-o pacalesti pe Luminita si, in loc sa ajunga si la ea pachetelu', sa-l mai opresti tu o tura. Nebunaticoooooo!

Lumi, nu te lasa pacalita. Nu ceda dreptu' tau! Auzi la Ada, te baga la salata de porodici (rosii, mi-a tradus cineva din zona), ca sa-si faca ea de cap.


_
FVL Heterozigot; FVR2 Heterozigot; Bfibrinojen Heterozigot; MTHFR A1298C Heterozigot



hai ca ma enervarati!....fi-v-ar pachetelul de ras!.

Pa chestia asta o las pe ada sa se uzeze ea cu pachetu', ca-i mai tanara, io stau la reciclare cu porodici!f

Noapte buna fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita42 spune:

Citat:
citat din mesajul lui lyly_mar

Amy,gata, ai scapat! Chistul ala nu ti la vazut nimeni??ca nu este chiar asa mic.....Poti sa bei putina apa si de maine poti manaca iaurturi usoare...Si eu mi-am scos un chist endometriozic prin laparascopie .Si tot asa, mi-au dat drumul in ziua interventiei.M-am simtit bine,doar de la anestezie mi-a fost putin rau
babyblue ,sper ca ti-au dat antibiotic sa iei !?!Bine ca esti bine!
luminita,si eu tb sa fac miomectomie,dar ma duc prin ianuarie,dupa ce vin de la olanda.Sora ta a facut operatie clasica sau laparoscopic? La ce dr? Este bine dupa operatie?
De ce nu incerci sa ti putin regim? Poate bila face pe nebuna...
Ada, esti pusa pe sotii tot timpul
Nico,eu de la servici nu pot sa intru pe internet pt ca avem un sef care nu prea intelege ce inseamana,daca tb sa platim in plussi doar un PC are acces la internet.Mai intru sa va citesc ,atunci cand e colega la budaDar sa sti ca sunt la curent cu tot
Gali,noi tot speram
toate fetele cucuietele


Lylysor, mersi de intrebare, sora mea e bine acum. Operatia a fost facuta chirurgical. A fost greu, la eco se vedeau 2 fibroame, cand colo era plin uterul...nu cred ca e cazul tau, dar vreau sa te atentionez, sa nu te dai pe mana oricui medic ginecolog pt. diagnostic si interventia chirurgicala, te rog.
Fa operatia laparoscopic daca se poate, sau mai exista o metoda practicata de radiologi, nu-mi vine acum in minte, dar revin maine.
Medicul cu care a facut sora mea a fost un idiot, e de la sp. cantacuzino.

Noapte buna!

Mergi la inceput