Goldie Pants - 23

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai in cazul asta......daca ne-am adunat cu totii/toatele....... eu cu www.thisisrnb.com/wp-content/uploads/2009/07/michael-jackson-badera186.jpg" target="_blank"> nashicu suntem prezenti aci langa finutz ...iar a inceput ceremonia......zice ca il boteaza cu numili magic finger......
..partili il lasam pe maine seara?....si pe finu cine-l tine pana atunci?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui purple_blue

(Acuma asa putin off-topic ..am dovada cum a ajuns CT-ul in mainile lui mj_girl si inceputurile mele cu black shirt: mai in josul paginii
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=140825&whichpage=13
asta pentru a evita intrigi viitoare )


mey pai pa vremea cand io declaram aci dragostea pentru come togetheru meu iona abia sa facea membra duamneeeeee parca au treacut o mie de ani da io tot la fel de muuuuuuuuuuuult il iubeeeeeeeeeeeeesc

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa pai finutzu tau ar trebui sa ramana la iona in noaptea asta sa-si faca adevaratu botez... da daca ea tot nu e p'aci io cre ca poate sa mai stea la tine o noapte vezi si tu cum stau treburili p'aci

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oanaabia astept ziua de maine ......dar pana atunci am de petrecut cu magic finger

purple nu mi se deschide pagina

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, se pare ca-l ia iona in primire direct din apa...
...atunci nu pot decat sa va urez dixtractie maxima, iona......

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Felicitari pt. inca o achizitie cu procesiuni in regula

Nu va urez mai multe, ca acum e botez, nu e nunta

Saraca de tine iona...cum te saboteaza convenabil internetul asta . Lasa, nu iti fa probleme..acum ai motiv de party.. 2 done, 2 to go







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
purple nu mi se deschide pagina


pay cred si io ca nu ti se deschide.... la dovezi atat de concludente

dixtractie maxima cu magic fingeru
ne retragem si noi acu sa ne-amintim de tinerete
purple multam'

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

noapte buna

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey odihniti-va sa fiti fresh ca maine e partyli meu de 3 luni
sunteti toate invitate poate facem si botezu lu al 3lea finutz

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili

pentru voi


o saptamana cat mai usoara si cat mai MJ

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput