Goldie Pants - 23

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

duuuuaaamneeee, mey iona, ce prompta fusesi......parca ai avea montat vreun cip de alerta..., cand e rost de defilare hop si tu...da'la secunda te-am luat..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona da la marele fix ai ajuns

mey ce detector ai pus p'aci??? sau l-ai pus pa C sa stea cu ochii pa noi?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

...lisa bine ai revenit...AMR 22 zile

oana am inteles ca e ziua lui nasu...lu nasu meu?

mey mj da chiar asa sa stai tu toata noaptea cu urechia lipita de pahar si paharu de peretesa auzi cum imi sopteste...mai multe nu spun
Somebody please have mercy
Cause I just can't take it
Stop pressurin me
Just stop pressurin me
Stop pressurin me
Make me wanna scream.

pe dl c l-am expediat la purple cica are nevoie de elpe 1 saptaman

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

sar'na iona.....intr-adevar e ziua lu nashu, my M , prilej de dixtractie maxima aci al noi

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey mj da chiar asa sa stai tu toata noaptea cu urechia lipita de pahar si paharu de peretesa auzi cum imi sopteste...mai multe nu spun
Make me wanna scream.


mey s-a auzit cu urechea libera ca la primu scream paharu s-a spart

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

oana, eu m-am prins mai greu.....offf ..da ii urez si eu cu intarziere lui M al tau si la toti cei/cele ce-si sarbatoresc azi numele


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa hai repede sa-l botezi pa finutzu tau ca vezi iona e supermultumita de prestatia lu CTR- finutzu meu o mai tinem okupata o zi doua pana apare si ankutza sa-l boteze pa finutzu ei

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pai mey mj unde sa merem.......am vz ca pe al tau l-ai botezat cu tam-tam tocma in cyprus......da'eu nu sunt pregatita cu nimik, as vrea ceva mai restrans......voi ce ziceti?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa treaba cu BADu nu sta chiar asa cum ti-a fost expusa..eu detin o poza cu Ebonynu conteaza cum am obtinut-o imbracat in hainele lu BADu..costumatia aia rosie cu care era imbracat cand ii eram garda de corp...partea proasta ca e in PC -ul meu da o gasesc eu si pa net pana la urmaacu nu stiu cum a ajuns in mainile oanei
1 ori i-ai dat-o tu
2 ori BADu
3 ori oana are ganduri ascunse cu BADu...binenteles ca primele 2 variante mi le trantiti in fata asa-i??

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey restrans sa fie, ce apa lu muresu nu e buna??? botezat sa fie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput