Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(40)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

Citat:
citat din mesajul lui galliciana


nico,nico,nico,nico




astept inca o minune in viata mea!!!



astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Neata cucuiete,

Nico


o sa fie bine


Galli multumim de cafea

Amy,eu am adormit pe la 11.recuperez azi dansul.Poate scapam de telegraf,si-a facut retardat partenerul,foarte urat din partea ei.

Luminita,distractie placuta azi

Lyly

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Amy,joi faci laparo si parca si Babyblue tot joi face hsg.Mai Amy dupa laparo din cate am inteles nu prea mai ai ce analize sa faci.Te-ai gandit sa-ti testezi si masculul?Chiar daca are copii,situatia lor nu se imbunatateste cu trecerea timpului,din contra.Ma gandesc ca n-ar strica o gigelograma,macar pt.atat sa tremure si ei


Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Pai ma obliga doctora. Nu prea ii convine lui, dar na. Fug la biserica. Vorbim pe seara.


_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorinake spune:

buna dimineata, fete dragi! Am avut o saptamana crunta in care am ajuns acasa numai pe la 9 seara! Offfffffff

Mayan, felicitari pentru logodna! Sa fiti fericiti, sanatosi, sa va iubiti mereu ca acum si sa va dea DD un bb sanatos!

Nico, bafta astazi la laparo! Doamne ajuta, sa vii cu vesti bune!

Eu...nimic nou! Saptamana asta, parca joi, am gasit o pata de sange maro si m-am cam speriat. Am vrut sa merg la medic, dar bineinteles ca nu am avut timp! Acum e ok, nu am nimic, asa ca nu imi mai fac ganduri negre! Astept uratii sa vina si sper ca in sfarsit luna asta sa facem inseminarea!

Astazi am program de beautification, asa ca o zi pe saptamana, ma rasfat si eu, ca am voie, nu?

Pentru toate fetele, si un weekend minunat!

http://www.pregnology.com/ovuticker/28/5/13/9/21/2009.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellyshor spune:

Bafta Nico!

Hellooo scumpeleee. V-am "auzit" aseara..ca prin vis ca ma strigati...dar eram...un pic...ocupe

Pupicei dulci pt fiecare gagicutza
Galli....ce mai face Domnia Ta?

Mayan..felicitari scumpa pt logodna! Sa fiti fericiti si sa va iubiti din ce in ce mai mult.Aaaa....si bineinteles....sa va-nmultiti!!!

Adutzaaaa....ne stimulam impreuna cu dl Vitez, aaa..pardon, dl Vitex
Chiar vreau sa te intreb.....ai observat schimbari pana acum?
Eu iau cam de 2 saptamani asa....si aseara ma dureau ovarele....nu ma intepau...era ca o durere surda. De la Vitex o fi?

Eu maine am programat sfintirea casei...si sunt asa pe ultima suta de metrii cu pregatirile...
Va tzuc dulce si am fugit!
Dar revin eu.....stati fara grija

Babyboom...vino la mami...acum

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Lume noua Sorinake

Ellyshor cam rarut pe aici Ma bucur ca am mai descoperit pe cineva care se stimuleaza cu dl.viteaz La mine e prima zi(sunt ziua 3 de ciclu) Tu cum il iei? Lyly am citit pe la naturiste si homeopate cap.26,27 parca ca se ia din prima zi de ciclu,ma gandesc ca daca actioneaza asupra lh-ului e logic+asupra progesteronului.Deci il iau toata luna.

Flaconul are 100 capsule iau 3 pe zi/3luni.Costa 32,6RON si e facut de Nature's Way(americani) si am primit un catalog de la Secom-distribuitorul.Am trecute in catalog mai multe boli,scrie si la Fibrom uterin(uter fibromatos) ca se recomanda vitex fruit,bine scrie de mai multe produse...

Ellyshor,si eu cred ca e de la vitex jena la ovare.Tu pentru ce iei?Cine ti l-a recomandat?Foarte fain ca iti sfintesti casa si noi ar trebui I-ai zis la Galli,datele tale? sa vedeti fetelor ce tinerica e si ea cred,cam ca si LumyZi-i si tu ceva date sa te treaca Galli pe prima pagina.

Nico


Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

elly, asteptam datele tale pt prima pagina:
descrierea ta si data zilei de nastere!!!!
ellyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada29 spune:

Ce faci Galli? Asa cald e aici parca vine primavara.Foarte frumos. Ai terminat cu palariile? Tot nu mi-ai zis ce-s alea.Ciuperci?

Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

da,ma,a duta, ciuperci, ciuperci!!!!!!!!!
bestialeeeee!!!!!!!!!!!!!!


astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput