Mamici de Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (41)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

satulica..ms....superbe postarile cu Marcu...foarte frumi l-ai prezentat ..si bineinteles k e un dulce

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Legat de masaj, este asa cum spunea si evyme, 40 ron 40 de minute masaj pt gravidute. Mai este si varianta de 45 ron 50 de minute de masaj extins parca l-au numit, dar facut tot ca pt gravi. Referitor la pozitie si eu tot pe parti am stat, capul rezemat pe o pernuta speciala sau prospop.

Ce de mamici studioase ne-am adunat aici. Bafta sa avem toate sa trecem cu bine peste toate!

Eu am fost sa-mi caut hainuta de iarna care sa-mi cuprinda si burta...n-am gasit. Acum ori mai caut, desi nu prea imi place shoppingul, ori umblu cu burta la vedere.

Mirela 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

miremia eu zic daca iti iei sa-ti iei cv baby doll k sa il poti purta si dupa aceea..ca asa e aiurea sa iei special de gravi...da' ce tu ai de gand sa umbli prea mult k deja ai 28 sapt...vine prenatalu'

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miremia spune:

Citat:
citat din mesajul lui cris_mario

miremia eu zic daca iti iei sa-ti iei cv baby doll k sa il poti purta si dupa aceea..ca asa e aiurea sa iei special de gravi...da' ce tu ai de gand sa umbli prea mult k deja ai 28 sapt...vine prenatalu'

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze


N-am cautat special pt gravi, am cautat ceva mai larg. Dar ce era larg nu-mi placea si ce-mi placea nu-mi acoperea burta.
Iar de umblat....mai trebuie sa si umblu, mai am 3 luni pana la marea intalnire.

Mirela 28+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

asa e ,dar eu ma gandesc ca sunt atatea de luat ptr bb si eu una nu mai investesc akm in asta...ma descurc eu cumva cu cele de anul trecut..si circul cu masina cu sotul tot tmp nu prea merg pe jos...dar orikm voi fi cu burtica la vedere

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleysa spune:

Buna searaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!


M-am intors de la plimbarea cu catelul ... mi-am aerisit creierii si acum sunt gata sa raspund si eu ...

Decenuela am ras cu pofta cand am citit de povestioara cu masca ...eu azi chiar am vazut pe strada o tipa cu masca pe fata (masca chirurgicala, nu tratament cosmetic ) mergea pe strada ...mi s-a parut putin ciudaat, dar daca pe ea o facea sa se simta in siguranta ...de ce nu ...

Nicolcris22 fooooarte frumoase pozele din Grecia ...si mamica fooooooooooarte sexy si tati iubitor langa ... o familie foarte frumoasa, bebe e un norocos ...cat despre burtica ...e atat de draguta ca numai conteaza cate kg ai luat sau nu ...bebe sa fie sanatos

Evyme, miremia ... eu sunt mai smechera ...imi face surioara masaj ...si e atat de bineeeeeeeeeeeeee

Alexutzzzza in primul rand si muuulti ... cum sa ma supar ca ti-ai spus parere cand eu am cerut-o in primul rand si cand pentru asta suntem aici ...nu ???? ...problema e intradevar delicata si cu siguranta o sa iau cea mai buna decizie la momentul potrivit ....muuuuuuuuuuultu' pentru tort ...deliciosssssssssss.... cat despre reteta abia astept sa o incerc de ziua mea ...asta ca sa stiti ce va asteapta si de la mine ...sa ii multumesti mamicii tale din partea mea ...abia astept sa te intorci de la shopping prin tari straine si sa ne pui poze sa vedem si noi tot tot tot ...

Cris_mario ma bucur muuult ca ti-a trecut supararea cu tati ... ...si nu trebuie acum sa te enervezi cu altele ...cum ar fi copii care nu stiu franceza ...dar tu stii mai bine ...doar sa nu ii faci rau lui bebe ...

Vi4i ma bucur tare mult sa aud ca esti intr-o dispozitie buna ...asa vreau sa te vad in fiecare zi ... ...nimeni si nimic n-ar trebui sa dea o gravidutza jos de pe norisorul ei .

Al3csa ma bucur tare mult sa aud ca mai ai putin si intri in concediu ...o sa vezi ca o sa fii si tu mai vorbareata atunci

Andre_lina pai asa ... lasi lumea sa se minuneze de voinicul tau ...si nu le informezi ca e deja "promis" lu fi-mea ....offf offff .... eram glumeata acum, asta ca paranteza .... sa iti traiasca si sa fie sanatos ... ca frumos si voinic am vazut ca o sa fie ....

si daca iar n-am somn o sa mai bantui ceva pe aici





Elena, 27+
Poze concediu Thassos 2009
Burtica la 24 sapt
Burtica la 26 sapt
Lucrusoare bb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorex spune:

La multi ani, ALEXUZZA! Sarcina usoara in continuare si sanatate maxima!

Am fost si eu la THIS IS IT si-l recomand tuturor, fani sau nefani(mai ales)!

Merci Ofe si Cristies pt ca m-a bagat si pe mine cineva in seama.De cele mai multe ori am impresia ca vb singura si ma bag aiurea pe aici...

23

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andre_lina spune:

Da da... flacaul meu e promis gagicutzei elefanticai... ca se cunosc de tineri pe cand nici ei nu stiau ce sex au

33+ cu Doamne, ajuta-ne sa trecem peste toate incercarile!
primele poze
Haine pui
poze burtica
ecografie 32 sapt 4D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

elefantica ms mult ..o sa incerc sa nu ma mai enervez aiurea

lorex..ce inseamna asta...cum sa vb singura..offf..cum sa nu vbm cu tn ca sa treaca supararea pe noi cele care nu ti-am raspuns

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

fetelor deja v-ati incuscrit????......mie imi propusese onitza,dar vad ca nu a mai zs nmk

Mario Andrei 16.08.2005 24+ -Alexandra Elena
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze

Mergi la inceput