Fiv in Ungaria 73

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Constipatia e semn de gravideala? Hai ca p-asta n-o stiam... Oricum, e cam devreme, am facut ET joi cu embrioni de ziua 3...cat de grabiti sa fie?

Treaba cu supozitoru' nu stiu daca o mai incerc...nu prea suport sa simt chestii prin fund...na, c-am zis-o . Adica, s-asa sunt constipata si e cam aglomeratie p-acolo, daca mai adaug si eu neshte treburi deja devin irascibilo-isterica....




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

prune proaspete? Astea se gasesc peste tot. Ok, o sa fac un compot din cele uscate.
Da' de ce doar o felie de ananas?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rubia spune:

Bey in privinta ananasului de ce n-ar fi bun???
Ca eu cred ca mancam cate unul pe zi,chiar si acum mi-am luat ca eu sunt marea amatoare de asa ceva.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui goggy

prune proaspete? Astea se gasesc peste tot. Ok, o sa fac un compot din cele uscate.
Da' de ce doar o felie de ananas?




MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero



asa am citit pe un site ca nu i asa de bun consumat in cantitati mari ananasul in timpul sarcinei si de asemenea se recomanda a se consuma dimineata.

fetelor am si eu o nelamurire de cateva ore mi-au aparut pe mana stanga niste bubite si acum si pe mana dreapta. (pe partea superioara a palmelor, numai in zona asta)......ma mananca de numa. Azi am mancat peste cu legume la cuptor, ciorba de vitel, niste bounty, struguri, legume si niste hamsie, ca muream de pofta.
apa, lapte si suc de fructe. sa fie de la hamsie ca nu ma mai opream

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tannoo25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

Citat:
citat din mesajul lui goggy

prune proaspete? Astea se gasesc peste tot. Ok, o sa fac un compot din cele uscate.
Da' de ce doar o felie de ananas?




MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero



asa am citit pe un site ca nu i asa de bun consumat in cantitati mari ananasul in timpul sarcinei si de asemenea se recomanda a se consuma dimineata.

fetelor am si eu o nelamurire de cateva ore mi-au aparut pe mana stanga niste bubite si acum si pe mana dreapta. (pe partea superioara a palmelor, numai in zona asta)......ma mananca de numa. Azi am mancat peste cu legume la cuptor, ciorba de vitel, niste bounty, struguri, legume si niste hamsie, ca muream de pofta.
apa, lapte si suc de fructe. sa fie de la hamsie ca nu ma mai opream

de Craciun vom fi 2 in 1!

sau de la bounty ...
tu ai pregatit tot ? adk, totul era proaspat ... ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinaflorea spune:

Bai!!!!Da ce-ati mai scris!!!!!
VA pup!!!! Am sosit din Debre si sunt din nou nelamurita
Beta patru miipatrusute si ceva...?????, m-a trimis din nou sus in spitalul de gine la ecografista cea agera, care din nou a cercetat cu deamanuntul fiecare coltisor, din nou nelamurita, a vazut sacul embrionar, dar fara embrion (nu vb engleza,iar eu nu vb ungureste,desi bunica mea era unguroaica get beget, de genul "o sarpe si o soarece").
Imi da filmul, pe care l-a luat asistenta super draguta de la Kali si pecare i l-a dat Dr.,si.....pe coridor Bodnar ur ne zice sa venim.....joi.
Ne-amurcat in masina si am venit acasa.(dupa ce ne-am prins bara din fata de bordura)
Intelege cine ce poate, ca eu mi-s tare confuza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela2 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tannoo25

Citat:
citat din mesajul lui mirela2

Citat:
citat din mesajul lui goggy

prune proaspete? Astea se gasesc peste tot. Ok, o sa fac un compot din cele uscate.
Da' de ce doar o felie de ananas?




MTHFR 1298c hetero si mutatia protrombinica hetero



asa am citit pe un site ca nu i asa de bun consumat in cantitati mari ananasul in timpul sarcinei si de asemenea se recomanda a se consuma dimineata.

fetelor am si eu o nelamurire de cateva ore mi-au aparut pe mana stanga niste bubite si acum si pe mana dreapta. (pe partea superioara a palmelor, numai in zona asta)......ma mananca de numa. Azi am mancat peste cu legume la cuptor, ciorba de vitel, niste bounty, struguri, legume si niste hamsie, ca muream de pofta.
apa, lapte si suc de fructe. sa fie de la hamsie ca nu ma mai opream

de Craciun vom fi 2 in 1!

sau de la bounty ...
tu ai pregatit tot ? adk, totul era proaspat ... ?


dap, cumparat cu mana mea, gatit cu mana mea

de Craciun vom fi 2 in 1!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

Goggy, mama, e semn de gravideala, iti spun eu! Stiu cand ai facut ET-ul, dar e bine sa te simti si sa te comporti in continuare ca si cum ai fi deja gravida. Iti urez sa fie totul bine, bb lipiciosi si sa vii cu beta mare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariada spune:

Mirela si eu tot pe bouty l-as suspecta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zapp spune:

saluti!
ia fiti atente aici ce am facut eu azi! m-am dus frumos la Bioclinica si mi-am facut bhcg si progesteronul... Stiu ca ziceti ca-s nebuna, dar mai stiu eu si altele....Asa...valorile sint: bhcg = 35.39 si progesteron = 11. Sint in ziua a 6-a de la ET cu blasto. Ce ziceti???? progesteronul nu-i cam mic?
Si inca ceva, de azi dimineata am niste firicele rosii-maronii pe tampon...de asta ce ziceti? I-am scris lui Kovacs, dar nu mi-a raspuns. O fi fost prea ocupat cu Felicia sa numere 15 oo

Mergi la inceput