Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey mai facem conferinta cand sunteti gata sa vorbiti necenzurat despre Bav ca aci nu se cade chiar daca audienta mooooooooooooooare de curiozitate ha? ce zici nashico?
ankutza daca tie iti place atunci asa sa ii ramaie numili da acu sa vedem iona cum l-o striga prin batatura

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Cine se tine de conferintze????

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey ankutzo pai vezi ca nu le stii pa toate aseara cand baga adminii forumu in revizie pai crezi ca noi ne-am potolit??? mey , duamne fereste am avut o incercare da conferinta io am fost prima data te cautaram si pa tine da ne dete reject oricum a fost ceva de twilight zone ca unili nu ne vedeam cu altili da o sa insistam

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi hai...cine semneaza condica....ca sa trecem la conferinte
ca fara iona nu putem pleca...nu?


lisa....purple? unde sunteti? la cutie? la cutia cu surprize?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey facurati conferinta pa mess aseara? Va tineti de cioace...da vezi..nu fusei io ciuciu conferinta

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pai te-am trecut lipsa oricum da nebuna da nashica a testat si sunetu cica sa vorbim sa nu mai scriem pai crezi tu ca sa mai intelege om cu persoana???, daca ne apucam sa vorbim toate duamne fereste

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

mey da unde ati disparut? m-ati lasat aci sa astept....ce treaba e asta? ha?




Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io cre ca toate asteptam da nu baga niminea fingeru sa scrie
iaca aci o defilare poate va vine chefu


duamneeeeeeeeeeeeeee cat de HOT e mey si cat da muuuuuuuuuuuuult il iubesccccccccccc mey io acu m'am dat cu Bav asa ca am scuze
nashico putem sa bagam si webcamu???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

oh da.....il bagam....


eu is cu termometru sa imi iau temperatura ca simt toata ca ard....dupa defilare direct sub dusu rece ma duc.....


poi ce mai asteptam...hai...zice-ti prezent.
purple unde esti? iti punem gps? ca lipsesti cam de multishor...

anka e p'aci....lisa?

ionaaaa, nu vrei si tu? hai...


ps. pe UTV arata mini-interviuri cu unii ce au castigat beleta la This Is It..si o pitzi cu buze tzuguiate ne sfatuieste sa ascultam MJ . nu o putea zice fara sa tzuguie buzele alea?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey transmite-i lu pitzi aia sa sa-ntrebe daca mai ascultam si altceva
mey da belete de voie ceva?? avem??
poate punem si noi d-o defilare ca lu come togetheru ii ajunge cat defila p'aci
mey ankutza nu scoti si tu pa blueshirtu tau la o promenada ca de mult nu l-am vazut

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput