Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

aci sigur ii mana ta nu a lu nasu




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona lasa alunele si stai aci.....stii ca nu iti fac bine daca ai emotii...poi aci noi ne zdrobim sa ai si tu casa si familia ta...si tu...ne lasi cu ochii in soare...

sa nu iti vad piciorusele ca pleaca de aci....ca ii zic la mr. C ca esti trista ca numa o luna sta la tine, sa isi incheie alte angajamente si sa iti ceara sa ramana langa tine forever.....nah...preferi alune sau ...ba?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

acu ca procesiunea de botez s-a incheiat sa sa stie

CTR
finutzu meu
si
CT come togetheru meu forever my lover

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

pai daca asa se pune problema imi pun pofta-n cui pana espira pedeapsa

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

clar, limpede ca si cristalul mj....cine e unu si cine altu
iona...iaca...deschid capitol nou..ca sa incepi sa iti faci de cap cu al tau ctR

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

acu ca toate lumili e multumite io zic sa-l timitem pa acasa cu si sa-ncepem dixtractia la urmatorul capitol

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FanClubMJ spune:

Am mai dat gata un capitol. Rugam moderatorii sa inchida aici caci ne-am mutat la cap. 23. Multumim!

Va asteptam sa continuam aici
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=144709

Mergi la inceput