Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

care e mey numili ala prea lung??? ha?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ai dreptate finico...s-a deschis poza si am uitat de nume...de fapt nu l-am mai vazut....

de oxigen am nevoie...am luat si o gura de oxigen reala...ca tare ma batea gandu sa intru in silenzio stampa

da iaca, mi-am venit in simtiri...si la dependenta de defilare nu face fata nimic...


lisa ce e cu ea? ca n-am vazut-o de ieri de la amiazi. e ok? lisa

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

da mey nu-sh ce-o fi cu lisa ca azi nu baga fingerili acilea i-o fi trecut de M da daca-i scoatem BADu la o defilare o aparea???
lisaaaaaaaaaaaa azi plecam spre cyprus merem sa ne botezam cu finutzii in mediterana, ia-ti BADu si hai...
mey nashico iaca o defilare speciala pentru tine da la finutzu tau preferat




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico


anka pa unde esti?
purple stiu ca se uita la un film

iona as vrea o programare la casanova pentru . se poate sambata? promit ca dupa ce termina nu il retin, in secunda 2 il fac pachet si il expediez

adrianka seara asta te luam prin surprindere. ca sa ne revansam ca ne-ai asteptat aseara...

lisa nu auzi ca se vorbeste aci de BAD si de defilare in aceeasi propozitie?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

il vreti pe dl C?cu cea mai mare placere da ce dati la schimb?

cre ca lisa si anka is deja in ciprus cu MJiii si finutii la plaja

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poi vrei la schimb iona? credeam ca esti happy sa scapi o zi de el...da vad ca tu speculezi tot......poi nah..ma mai gandesc daca merita domnu C o ba

fetelor....ce faceti? ati ajuns in cipru deja si m-ati lasat aci? sa nu aflu ca ati inceput botezu fara mine..... ca nu va vad bine

mey lisa e ok? stie cineva ceva?



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeeeeeeeeey da prezenta o mai face cineva acilea?? ori va dati mari conferentiare goldie??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu aci is cautam portavocea ca vad ca e ceata si nu aude bine la voi...cand se striga adunarea....

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetili ati plecat?

oana o sa fiu happy cand scap di tat de elda pana atunci ii bun pe langa casa omuluiface de toate in speranta ca o sa primeasca ceva...tre sa fac AMRu

vi-l imprumut cand vreti da...ce ziceti imi scadeti din pedeapsa?pt.cooperare
AMR=14 zile


www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io nu-l vreau pa dl C, da pa CTR l-as lua o tura

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput