Goldie Pants - 22

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M,I love you most
fetili

mey da aci nu bagarati fingerili deloc pai normal daca toata noaptea va tineti de partyuri, de conferinte si alte skypeuri ca m-ati innebunit
mey lisa da cu tine ce e???
trebe sa-mi iau doza de oxigen si imi iau si energizantu' sa stiu o treaba





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Eu sunt ocupata de chestiunea de mai jos:






www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza

love M and u all

am terminat si eu acu. hai mey mj ca nu te-am ametit...cred ca ai avut doar o lipsa mare de oxigen, da iaca o rezolvasi acu

lisa ce e cu tine? pe unde esti?

purple, iona, anka, adrianka

adrianka ai trimis ploaia la mine? trebuia sa ii dai o alta adresa, mai indepartata

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADRIANKA spune:

Baiiiiii, va mananc pe toate! V-am asteptat toata noaptea in aeroport, eu si cu paznicul ce mai eram p-acolo....ala zice: Doamna, duceti-va acasa, ca le astept eusi ii aduc si p-aia mici (ca eu ii zisesem ca ne vin si finutzii si el a crezut ca-s micutzi, manca-i-ar moasha pe ei de baieti...

V-astept pe maine atunci?



..................................................................
Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007)

www.flickr.com/photos/30939036@N03" target="_blank">poze cu noi

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Caritate - FanClub DC Michael Jackson, implica-te si tu


Iti trebuie o secunda pentru a te indragosti si ani buni pentru a intelege ce e iubirea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

ce maine adrianka azi venim stai sa fim formatie completa, nu vezi ca lisa a lipsit de la apel?? cum sa venim fara ea si fara finutzii ei???

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta
lisa,anka,adrianka

purple mooama ce ocupatie ai

mj stai sa vezi ce batai de cap iti da filmusau poate is io batuta-n cap

oana ai trimis ploaia mai departe??acu tre sa-l tin in casa pi casanovanoroc ca se pricepe la

mey fetili acu i-ati botezat ..adrianka vrea sa-i mosheasca...sper ca peste taiatul motului sariti

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

A se asculta cu boxele la maxim:




Azi la Adrianka?

Iona..cand termina Mr. C. de calcat, spalat, mancare..sa mi-l trimiti si mie, ca am ramas in urma




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna fetele....


www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey purple nu te mai interesa de mr.c te pomeni ca il face iona pachet si ti-l trimite pa mures in jos treaba ta sa nu zici ca nu ti-am zis...
ankutza
iona io una ma jur ca la taierea motului nu m-am gandit mey da daca asa o fi obiceiu o facem si p'asta da nu zisesi daca esti de acord cu numili alese pentru finutzi ca daca apucam sa-i si moshim apoi chiar asa le ramane

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

hai Iona zi daca esti de acord, trebe botezati .....ca vorba aia " o data vede nasa.....finului'!!!!Nu mai am rabdare

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput