Protejeaza-ti inima/senioare cu greutate>50kg(39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Sa fiti sanatosi sau sa zic sanatoase? Feelingul meu imi zice ca sunt fetite. sa vedem ce o sa fie .
Nu m-am lamurit unde iti fac astia anestezia pt HSG.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

in buca,amy!!!!!!!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

of dragele mele, am fost tare suparata in ultima vreme , se pare ca nu e bine iar lucrurile se indreapta pe zi ce trece inspre mai rau.
bhcg-ul e mic, creste dar nu evolueaza cum trebuie, uterul e gol, lama de lichid in douglas ipoteza din ce in ce mai conturata de sarcina extrauterina. nu mi-a confirmat inca doctorul, mi-a spus sa urmarim dinamica ca sa vedem ce se intampla. singurul miracol ar fi ca am ramas insarcinata nu la data inseminarii ci la vreo 1-2 saptamani dupa inseminare.
idea e insa ca am mers la alt doctorita care a fost super m-a ascutat si a urmarit cu seriozitate toate posibilitatile si riscurile, caci prima imi tot spune stai linistita e bine e normal, dar nu e. sunt cobza de carte cat am citit zilele astea si lucrurile arata clar ca e ceva rau.

maine mai fac un bhcg, mai vedem mai analizam si incerc sa prind extrauterina inainte de a face daune. oricum o sa intru sa mai povestim, acum sunt insa tare suoarata pe toata povestea
pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Citat:
citat din mesajul lui micomic

of dragele mele, am fost tare suparata in ultima vreme , se pare ca nu e bine iar lucrurile se indreapta pe zi ce trece inspre mai rau.
bhcg-ul e mic, creste dar nu evolueaza cum trebuie, uterul e gol, lama de lichid in douglas ipoteza din ce in ce mai conturata de sarcina extrauterina. nu mi-a confirmat inca doctorul, mi-a spus sa urmarim dinamica ca sa vedem ce se intampla. singurul miracol ar fi ca am ramas insarcinata nu la data inseminarii ci la vreo 1-2 saptamani dupa inseminare.
idea e insa ca am mers la alt doctorita care a fost super m-a ascutat si a urmarit cu seriozitate toate posibilitatile si riscurile, caci prima imi tot spune stai linistita e bine e normal, dar nu e. sunt cobza de carte cat am citit zilele astea si lucrurile arata clar ca e ceva rau.

maine mai fac un bhcg, mai vedem mai analizam si incerc sa prind extrauterina inainte de a face daune. oricum o sa intru sa mai povestim, acum sunt insa tare suoarata pe toata povestea
pup


Mico sper din tot sufletul sa fie bine! Tb sa fie!!!
Incearca te rog sa te linistesti ca nu iti face bine, si nu te mai consuma citind pe net, da unele lucruri sunt intr-adevar de folos, dar alte fac mai mult rau decat bine.
Menajeaza-te!


http://lbdf.lilypie.com/YhfVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MayanMistica spune:

Special ptr voi :



Simarik

Takmis koluna elin adamini
Beni orta yerimden catlatiyor
Agzinda sakizi sisirip sisirip
Arsiz arsiz patlatiyor

Biz boyle mi gorduk babamizdan
ele gune rezil olduk.
Yeni adet gelmis eski koye bak
dostlar mahvolduk.

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (kiss kiss)!!!!

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (kiss kiss)!!!!


Takmis koluna elin adamini
Beni orta yerimden catlatiyor
Agzinda sakizi sisirip sisirip
Arsiz arsiz patlatiyor


Biz böylemi görduk babamizdan
Ele gune rezil olduk
Yeni adet gelmis eski köye vah
Dostlar mahvolduk

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (kiss kiss)!!!!

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (kiss kiss)!!!!

Ocagina dustum yavru
Kucagina dustum yavru
Sicagina dustum yavru
El aman

Ocagina dustum yavru
Kucagina dustum yavru
Sicagina dustum yavru
El aman

... (couplet without music)

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (kiss kiss)!!!!

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (kiss kiss)!!!!

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (kiss kiss)!!!!

Seni gidi findik kiran
Yilani deliginden cikaran
Kaderim puskullu belam
Yakalarsam (KISS)!!!!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lyly_mar spune:

Citat:
citat din mesajul lui micomic

of dragele mele, am fost tare suparata in ultima vreme , se pare ca nu e bine iar lucrurile se indreapta pe zi ce trece inspre mai rau.
bhcg-ul e mic, creste dar nu evolueaza cum trebuie, uterul e gol, lama de lichid in douglas ipoteza din ce in ce mai conturata de sarcina extrauterina. nu mi-a confirmat inca doctorul, mi-a spus sa urmarim dinamica ca sa vedem ce se intampla. singurul miracol ar fi ca am ramas insarcinata nu la data inseminarii ci la vreo 1-2 saptamani dupa inseminare.
idea e insa ca am mers la alt doctorita care a fost super m-a ascutat si a urmarit cu seriozitate toate posibilitatile si riscurile, caci prima imi tot spune stai linistita e bine e normal, dar nu e. sunt cobza de carte cat am citit zilele astea si lucrurile arata clar ca e ceva rau.

maine mai fac un bhcg, mai vedem mai analizam si incerc sa prind extrauterina inainte de a face daune. oricum o sa intru sa mai povestim, acum sunt insa tare suoarata pe toata povestea
pup

micomic ,sa dea DD sa fie bine!putere multa !Si mai intreba si alt ca sa fi mai sigura .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micomic spune:

mai am o programare pe joi la alt medic, o sa vedem ce sa zic, desi lucrurile stau asa cum stau, eu acum ma bucur ca pot sa raman insarcinata si urmaresc sa nu mi se intample ceva rau , supararea cea mare a trecut. i-am zis sotului ca vreau 3 sau 4 copii si nu ma las pana nu reusesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amy2007 spune:

Uoff, mico. Suntem aici, langa tine. Sa dea Dumnezeu sa fie totul bine.

_
Nu judeca niciodata pe nimeni, nu se stie cand viata te pune in postura celui pe care acum il judeci.
http://lt2f.lilypie.com/cxxkp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lumy_Clt spune:

Buna dimineata dragelor!!!
haideti ca am fost harnicuta , ,
, sunt gata!

Va doresc o zi cat mai frumoasa !


http://lbdf.lilypie.com/YhfVp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns galliciana spune:

neataaaaaaaaaaaaaaaaaa
hmmmmmmmmmmmmmmm, dupa miros am venit
multumim,lumy!!!

astept inca o minune in viata mea!!!

Mergi la inceput