Goldie Pants - 21

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

anka ne-a lasat in plop?
poi recurs nici vorba purple....aci am decis, aci ramane hotararea, fara drept de apel, fara recurs....isi insuseste pedeapsa si rabda

mey si eu votez pentru....sunt 3 voturi pentru deja din cele 4 posibile. asa ca iona....te pricopsisi cu pedeapsa, toate cele 3 puncte din ea trebuie respectate.

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

deci gata s-a dat verdictu'?????

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, eu zic sa ramai acolo la hong kong cu casanova daca vrei......ca pentru lovitura pe care mi-ai dat-o in seara asta......de la mine nu mai ai nicio mila.......si daca e p'asa ...imi iau jucariile si plec......la cat il iubesc eu pa BADu sa imi faci asa ceva......auzi la ea, vecinii ei...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

VOTEZ pentru.....SI DACA NU SE POTOLESTE..CASSANOVA e prea de treaba pt. ea..vreti sa il extermine psihic si pe el?







www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona mai repet inca o data pedeapsa:
1. sa fie deposedata definitiv de black si white shirtzii care sa ii revina in posesiune da drept doar lu purple.
2. sa isi aleaga maxim 3 din ai 6 vecini aratati care sa fie baietii ei oficiali, sa stim si noi pa cine sa scoatem la defilare daca e cazu
3 sa fie deposedata cel putin o luna (pana pe 1.12.2009) de numili Rock Jackson, si daca intr-o luna nu demonstreaza ca-l merita ca sa il poata primi inapoi atunci iona casanova sa ii ramaie numili

si ca sa nu zici ca nu am fost indulgente, te las pana maine la 20.00 sa te decizi. maine la 20.00 o sa defilezi aci cu cei 3 vecini pe care ii alegi si ii prezinti clar cu poza, nume si locatie!

purple incepand de acum black si white sunt ai tai, numai ai tai!

iona maine seara eu nu's aci da imi deleg atributiile catre mj. daca pana la 20.30 nu i-ai prezentat...atunci ramai doar cu privitu' la restu

mj o sa imi dai de stire maine seara daca iona sa prezinta o ba.


iona daca vrei sa zici ceva despre sentinta, ai cuvantu.
daca nu, inchidem sedinta si da drumu la ceva party, o gura de oxigen macar, ca tare greu fu uichendu'

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey fetilie trebuia sa propuneti si voi asta da acu ce sa va fac nu-i bai ca cu iona casanova in libertate viata e mai interesanta

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

oh duamneeeeeeeeee oxigeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen




www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl

mey fetilie trebuia sa propuneti si voi asta da acu ce sa va fac nu-i bai ca cu iona casanova in libertate viata e mai interesanta


interesanta?.....mey la urmatoarea abatere de genul asta, yo voi fi acuzatoarea.......si o sa isi doreasca pedeapsa cu carcera pe viatza.......daca nu..sa nu-mi ziceti mie LISA BAD....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


http://i30.tinypic.com/332uexz.jpg

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput