Goldie Pants - 20

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

anka,lisa vizionare placuta..

purple black & white ma ajuta la treburili casnice..am si petrecut azimaine iar petrecem de 2 ori inca

mj pa BaV il vreau la biju nu ma bag ca nu port si veriga cu greu am acceptat-o

oana am vazut lumina la voi....nu veniti la o cioco calda sunt doar cu black & white si inca cativasa se cunoasca sogorii intre ei

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

iona din cand in cand mai da raportu aci sa stim ca esti bine, ca nu te-a sechestrat vreun vecin

restu pe unde sunteti? mj? anka? lisa?

purple am inceput sa ma uit la "An American Dream"...ai apucat sa il vezi?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

zici tu ca ma inviti la o ciocolata? poi ce intentii ai? sau ti s-a facut dor de MLover? ha? zii drept!!

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

iti dai seama dupa atata timp petrecut impreuna...da stii la ce ma gandesc?io am inteles ca nu prea iti place sa calcimie da iar Mloveru si Ebony numa la 4 ace se prezinta daca crezi ca nu faci fata....oricand si la orice ora iti sar in ajutor

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

drept ii ca nu imi place sa calc, da ma ingrijesc de amandoi sa arate bine....le duc la calcat la curatatorie, asa sunt sigura ca le calca cu masinarii speciale si nici picior de femeie nu ajunge sa puna mana pa hainili lor ....acum ca iti dadui pontu, sa nu te infiintezi pa acolo sa supraveghezi procesu de calcat ca fac circ

am inteles ca anka si lisa is la movie..au invoire, da mj si purple? voi pe unde umblati? ha?

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

nici nu-mi trece prin cap asa ceva

defilare scrie pe mejeii lor

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetele, eu am ajuns de la film.
...si nu pot spune decat... Love lives forever

mj, asteptam sa vedem ce iti raspunde domnu bijutier....si purple, sigur o sa ne vezi/auzi zdranganindu-ne bratarili p'aci.

iona,ce straluceste centura lu nr.894....

purple, cred ca ai terminat cu treburili casnice...ca de acu' ar trebui sa te pregatesti pentru club...


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

fetelor ce-i cu linistea asta aci ?

unde v-ati ascuns? sau va arata iona tunelul ce duce la mine la subsol? poi ca sa nu va mai chinuiti, iaca scot la vedere MLoverul, ca banuiesc ca de el sunteti curioase...cum petrece cu mine...va asigur ca e tare tare fericit



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana din cate vad cre ca in scurt timp hainele alea o sa fie calcate in picioare

nu stiu pe unde umbla fetili da ma gandesc serios sa-i scoatem la defilare pe baieti ce zici??

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

iona, scoate-ti gandurili astea din cap.......ca BADu iese la defilare numai cu voia mea......si acu ii dau eu voie...





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput