Goldie Pants - 20

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mj, vad ca ai redactat si PV......consemnam cum sa nu......
maine alegem si presedinta.

pana atunci, iti urez o noapte de vis, mj.... ca numai noi am ramas pe baricade din cate vad...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lisa sa ne odihnim ca azi avem o grea decizie de luat noapte de vis si tie
iona, noaptea e un sfetnic bun

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Buna dimi fetele.M is all for love L.O.V.E
Mei e adevarat ca aseara am plans putin....imi placxe rau ce sa mai.
Nu am apucat sa citesc tot din urma, dar Lisa ma bucur ca ai remarcat ca a dat o reprezentatie de zile mari.Mie mi-a placut f tare pregatirea cantecului...cand ii spunea lui ala de la clape cum sa cante.Imi place de mor cum arata in costumul ala negru si cu parul lasat liber......Ziceti voi ca nu era mortal!!!!
Io trebe sa dispar de dimi cu picii, dar revin mai tarziu sa citesc tot ce ati scris ca ati avut mancarici aseara la deshte rau di tat.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta......trezireaaaaaa

ankan-are rost sa citesti ce s-a scris aseara ca nu-i nimic interesantiar mancarici la deste doar unele au avuteu de ex.am prezentat niste numere atat

mey propun sa fiu eu presedinta

sa aveti o duminica super

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

neatza fetelor

long live love more and more

iona m-ai dat gata cu propunerea ta...

anka te asteptam sa iti dai si tu cu parerea de intamplarile din viata ionei

in rest, pana se reuneste iar comitetu de sedinta, sa aveti o duminica placuta

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

M,I LOVE YOU MORE EACH DAY!
Buna fetele.
Iona, te cred ca vrei sa fii presedinta,sa iti dai verdictul in favoarea ta........ dar nu se poate.......se alege dintre noi, membrii juriului....

Anka, nu aveam cum sa nu remarc ceva atat de evident.....mi-a placut cum le explica alora cum sa sune..."ca si cum te-ai tara din pat" ...super tare si ca trebuia sa sune ca pe disc..."like the way i wrote it"...insa mai mult decat pregatirea cantecului...mi-au placut rehearselurile (ca deh, mie astea imi plac tare de tot ).......si finalul de la piesa.....cum il ia tipa de mijloc si ies amandoi din decor imbratisati in pas lent de dans....pfffuuaaa......m-a dat gata efectiv...
mey, da acuma zi...billie jean nu a fost si el la inaltime?........dragul de el...
...uff as putea sa scriu despre... incontinuu....

Va doresc o duminica frumoasa, sa va relaxati, ca de maine incepe o noua saptamana de munca...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

M, I love you most
fetili

mey mie imi place ca iona nu si-a pierdut simtu' umorului da iete ca timpu trece tic-tac, tic-tac, tic-tac, tic-tac
sa fim fete bune si sa-i servim totusi neste oxigen



sau poate vrea o defilare, na sa i-o dam, macar atat....



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

pfuuaaaa......iona daca pana la ora asta tarzie......numai 6 vecini ne-ai prezentat......as zice ca e pierdut cazul tau.......pana la 21.00 mai sunt vreo 6-7 h......pfuu nici ora nu o mai stiu cu atatea partyuri.......nici tot oxigenu din lume nu te mai revigoreaza....
...fetele ce spuneti, mai are sanse de recuperare?.......tic-tac, tic-tac, tic-tac...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa mi-s plscut Billie Jean...chiar ma gandeam, ma nu se poate fara Billie Jean...si cand am vazuuttt.Imi place ce sa mai......

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

am invoire pt.seara asta

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput