Goldie Pants - 20

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mey fetili, da de anka stie careva ceva......ca am impresia ca a venit de la film si iar
...sau ii da batai cu fetele de masa?

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

dupa cum merge treaba iona nu te vaz bine

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

eu vreau sa cred ca da bataie cu fetele de masa . nu se poate sa planga iar, ca era entuziasmata.
mj stii ceva de ea? sau iar au adormit-o pruncii pe ea? o fi ramas cu gandul la blueshirt dupa film

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
o fi ramas cu gandul la blueshirt dupa film


oana, adevaru e ca blue shirtu lu ankutza a dat o reprezentatie de zile mari in film......numa BAD nu prea o vrut sa cante, un pic de dans si atat...s-a retras...cica sa nu atenteze vreo zuza la el...
...in schimb billie jean si thrillerasul...si-au facut de cap...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey nu stiu decat ca-n ultima vreme cam rar ne onoreaza cu prezenta cre ca si si baga si la fetili da masa ca na trebe sa sa apuce si da camesa galbina da daca nu apare pana maine la pranz o sunam nu scapa ea de noi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ohh, mai am doar 2 zile...2 zile lungi si late . da nu-i nimic ca ma delectez cu baietii lu iona pana la film

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico in speranta lu iona ia colea neste energizante



www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

finico, ce m-as face fara tine

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

mei mj......da stiu ca...e toxic rau..

....a guy like you
Should wear a warning
It's dangerous, I'm fallin'
There's no escape
I can't wait, I need a hit
Baby, give me it
You're dangerous, I'm lovin' it
Too high, can't come down
Losing my head
Spinning 'round and 'round


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cred ca trece si filmul si tot pana ajunge iona sa expuna toata colectia.

Anka, intoarce-te, ca uite ce intampla cu imaginea lui blueshirt...apare prin ziare de scandal degeaba




www.youtube.com/watch?v=PvYygjcMDdQ" target="_blank">You are the cry that turns to laughter,
the sweetness and the morning after
, Mrs. Purple Jackson

www.misformichael.blogspot.com" target="_blank">I know enough to believe...

Mergi la inceput