Gravidute si mamici de Timisoara (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

si eu zic sa nu o mai duci la gradi pana nu ia trecut si ultimul simtom.Sa se refaca bine..sa nu mai fie vulnerabila

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Aerius nu e doar un antialergic,e bun si pentru ochii aceea rosii din timpul gripei si senzatiile de mancarime din nas..gat..si inlacrimarea ochilor.Si eu am primit aerius de la mai multi medici.Si Zyrtex care e cam acelasi lucru de la urgenta de la Louis Turcanu

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Cristina acum am citit postarea ta cu medlife.Ma bucur ca exista si asa ceva.Ca nu se baga cu antibiotice direct la otita.
te pup...si pe tine si pe pitici

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Pretendenti pt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaser spune:

Buna!

Iasmina! sa cresti mare si frumoasa!!!! Petrecere frumoasa maine!

Lavi asteptam poze!

Va pupacim!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

miha, sar'mana de urari!!! pun poze pe luni, marti

dau si eu de baut ca am domn'soara mare si frumoasa!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi & ladybird Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

Cristina stai linistita. Cu o zi inainte si eu eram la fel. Nu vedeam nimic in fata ochilor din cauza suferintei buburuzei. Te-am recunoscut dupa pozele de pe net dar am zis sa nu fac vreo gafa.
Pup si sanatate puilor.

http://www.onetruemedia.com/shared?p=969b9e262b66173a12f1e6&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Mamica fericita de Ania - Olivia, 23.12.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

Am avut 2 nopti linistite si am crezut ca se termina nebunia dar azi noapte pe la 4 s-a trezit plangand si dupa 30 min parca a inceput sa se innece si a vomitat. Dar a vomitat doar mucozitati de m-am ingrozit, ii iesea si pe gura si pe nasuc. Asa a facut de vreo 4 ori. Ma gandesc ca a fost bine ca a vomitat, ca s-a curatat. Voi ati patit asa ceva? Dupa aceea a dormit bustean pana la 10. Sper sa fie ok.

Va pup. O seara frumoasa.

http://www.onetruemedia.com/shared?p=969b9e262b66173a12f1e6&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Mamica fericita de Ania - Olivia, 23.12.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ade24 spune:

IASMINA
Sa cresti mare, frumoasa si sanatoasa!
Petrecere frumoasa!

http://www.onetruemedia.com/shared?p=969b9e262b66173a12f1e6&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url
Mamica fericita de Ania - Olivia, 23.12.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:





La multi ani Iasmina!!!





Sanatate si petrecere frumoasa!




Cristina

Alex 20.02.2006

Beatrice 02.06.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina_nagy spune:

Ade, asa a vomat si Alex numai mucozitati si cred ca e bine asa ca a eliminat ceea ce nu putea scuipa.
Sanatate!

Fetelor multumim ptr griji, Alex e mai bine acum desi tot la antibiotic am ajuns ptr ca ieri cand am fost la control nu era bine deloc la urechiusa cu toate ca el nu s=a mai plans deloc ca il doare.
Dar nu va spun prin ce am putut sa trec aseara pe la 18 dupa ce la 14 a primit prima tura de antibiotic, mi=a facut febra 40,4!!!!!!!!!Doamne multam ca nu a patit nimic si ca acum totul e ft bine.

PUpici si sanatate bebeilor!

Aerius se da si la raceli ca am primit si noi de multe ori. Cica ajuta! si Zyrtec la fel.





Cristina

Alex 20.02.2006

Beatrice 02.06.2008

Mergi la inceput