Goldie Pants - 19

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

mey am aparut si io acilea...m-am facut frumoasa ce na, azi suntem vedete.Luam o gura de oxigen si facem incolonarea la DDTV.

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

ancuto eu ma bag in spatele tau ca vine si iona cu vecinii si sa ii mai intreb ce si cum despre strada aia faimoasa....tre sa ma documentez si eu pa ce dau banii daca imi iau casa acolo...de exemplu dac au rezerve de oxigen in apropiere...ca nah...la peste 2000 e impetuos necesar.....sa ma acoperi elegant deci

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nashico
ankutzo pai daca n-ajunse BaVu la purple ce DDTV vrei??? adio, in seara asta am ratat intrarea, poate maine??? mey oricum io una cre ca o luam la audienta pa elodia

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili....eu am impresia ca ne-am aranjat degeaba pentru OTVeu in seara asta.....da n-are importanta ca trebe sa aratam bine si la party...
deci contati pe mine si BADu meu...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

o sa dam peste cap aparatele de masurat audiente ale alora

nici maine seara nu e tarziu...insa eu astept sa ma lamureasca iona si purple cum e treaba cu domn curier...ca eu cred ca e un vecin

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

pay cre ca partyli poa sa-nceapa nu??





I just don't know what to do
I'm in the mood to make love to you
And I'm dreaming of your body that's build for two.
You're so You're so...
Sexy sexy sexy
I need your love, I need no hesitation
You're so sexy sex sex sexy
Feel me now and stop the conversation


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana cu oxigenu stam bine da n-avem apa de 1 saptamana si suntem din ce in ce mai ...noroc cu mama ..are ce plati la apa dupa atatia

treaba cu curieru o las pe purple sa spuna

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

goldie party

mj ma termini cu textele astea....o sa fac analiza practica

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Mey MJ, nu conteaza ca m-am aranjst degeaba, mergem la party daca nu e OTV in seara asta.Mejei sa fie ca restu`...nu conteaza

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui mj_girl
I need your love, I need no hesitation
You're so sexy sex sex sexy
Feel me now and stop the conversation


mei mj......abia a reusit oana sa ma faca sa socializez in seara asta...acum tu ce faci? ........care party vrei sa-nceapa?...al' public sau vrei sa ma trimiti la al' privat?...

iona.....mai trimite vreo 2 vecini pe la oana sa faca dush...iar cu ocazia asta...sa-i dea detalii despre zona...ca uite, tot in dilema e cu achizitia casei....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput