Pestisori... pestisori... (48)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

io ce sa va spun
sanatate bolnaviorilor
baby unde e bogdanel in frac???? si io vreau sa vad

eu am fost de dimineata sa iau materiale pentru o tinuta noua de dans si acuma il astept sa vina la mine copilu sa mergem la croitoreasa pentru ca sa o poata face pana la cocnurusul de la CLuj ..... pentru ca aseara mi-a zis antrenorul ca tinuta lui e deja mica de el, pantalonii scurti, manecile la body scurte, is stramti pantalonii... nah si ca din cauza ca "arata ca naiba" nu a luat podium ce sa zic ... o facem si pe asta alti bani , alta distractie

la 2 merg la inmormantare , a murit cumnata mea ... doamne fereste

ANDANII

"Licuriciul Emma din sufletul meu"

"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank"> "Povestea unui licurici"


s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta"

www.phenforum.com/ticker/img,44,81,0,kg,95,73,65,/weight.png" target="_blank"> "grasa devine slaba"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Andanii imi pare f. rau Condoleante.


Babylina indemnizatia se acorda pana in luna in care copilul implineste 2 ani. Poti depune dosarul si la un an de la nastere... tot pana la 2 ani iti dau indemnizatia. Spor la cautari.



CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

DANA , sincere condoleante! Dumnezeu sa o ierte si sa o aseze in ceata celor drepti!

Poze cu Bodanel gasesc la noi pe mail al pestisori .

Baby , succes si daca gasesti anunta-ma si pe mine .

Fug pana al administratia finaciar sa vad cu adeverinta ca nu am alte venituri .


Revin pe seara !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

in iad.....

Regina Elisabeta a II-a, George W. Bush si Traian Basescu mor si ajung in Iad. La un moment dat, Elisabeta:

- Mi-e dor de Anglia ! Vreau sa sun in Anglia sa vad ce face toata lumea acolo.

Suna regina, vorbeste cam 5 minute si apoi il intreaba pe Diavol:

-Cat iti datorez pentru convorbirea asta?

-5 milioane $.

Scoate regina un cec de 5 milioane $ si se duce la locul ei... Dupa cateva momente, Bush, foarte gelos, tzipa:

-E randul meu! Vreau sa sun si eu sa vad ce se intampla in Statele Unite, ce face toata lumea acolo!

Suna Bush, vorbeste cam 10 minute, dupa care catre Diavol:

-Cat iti datorez pentru convorbirea asta?

-10 milioane $.

Bush, cu o privire taioasa, scoate un cec de 10 milioane de $ si se duce la locul lui...

Vazand acestea, Basescu, si mai gelos, incepe sa tzipe:

-Vreau sa sun in Romania , sa vad ce face toata lumea acolo! Vreau sa vorbesc cu ministrii, cu deputatii, vreau sa vorbesc cu toata lumea!

Suna Basescu in Romania, sta la telefon vreo 2 ore, vorbeste cu toate neamurile, cu toti prietenii, cu toti deputatii si ministrii... Dupa ce termina de vorbit, se pregateste sa-i plateasca Diavolului:

-Scuze, am stat cam mult... Cat iti datorez?

-Un dolar...

-Poftim?!?!? Doar un amarat de dolar??

-Pai, da... Ca daca suni dintr-un Iad in alt Iad, e convorbire locala....




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

Poza cu Bogdanel am pus pe mail.
Sunt suparata ca Bogdan iar a avut scaune moi.
Dany, am gasit un site cu multe joburi pentru acasa. O sa trimit un Cv sa vad cat sunt de seriosi. PLus sper sa pice ceva traduceri.
http://www.scutece.lx.ro/
in coloana din dreapta sunt domeniile in care se poate gasi de munca acasa.
Ely , asa se pare ca se da de la depunderea dosarului pana la implinirea varstei de 2 ani. Incerc sa obtin un somaj. Dar mai bine vorbeam la firma sa ma bage in fara plata. Se pare ca aveam dreptul. Sunt interesata si de vechime nu numai de bani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Baby , uite chiar acum trimit cv ...sa vedem ca am mai trimsi eu al unii si au raspuns sa le trimit 50 ron ca sa trimita ei apoi formular de inscriere si alte cele. Te anunt ce si cum .

Bafta ! Vezi cum poti sa faci cu serviciul sa ai continuitate ....

Restul fetelor?

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna dimineata!

Uite ca eu inchid , eu deschid ...cumva acest capitol este doar pt. mine sa scriu hai , va rog adunarea ...dupa ce ca am ramas doar 1 mana de fete nici alea nu mai scriem .....

Azi sunt in greva si nu va dau cafea .....doar apa

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

neataaaaa

Fara cafeaaaaa? Si cum vrei sa ma trezesc, sa leg doua vorbe?

Sa-mi ziceti si mie ce-i cu muncile acasa, cat sunt de seriosi etc ... ca mi-ar mai trebui ceva




CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2


Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

HM..SA ITI DAU CAFEA ... bine fie ...poftim mamica tripla

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

neataaaaa

Fara cafeaaaaa? Si cum vrei sa ma trezesc, sa leg doua vorbe?

Sa-mi ziceti si mie ce-i cu muncile acasa, cat sunt de seriosi etc ... ca mi-ar mai trebui ceva




CONCURS „Cat de fericit e copilul tau“ www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=6" target="_blank">ely1 & www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?bid=3&folder=Cat de fericit e copilul tau KLORANE&page=7" target="_blank">ely2

Eliana cu Elena (23/10/04), Andrei & Mihai (03/03/07)



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

pe mine ma mai tineti minte???


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Ramane in suflet Povestea unui Licurici!

pozne-npoze

Before you judge me, try hard to love me.

Mergi la inceput