FIV sau inseminare cu donatoare/donator (26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buna dimineata!
A fost super la botez!!!Finutul tare cuminte...eu zic ca m-am descurcat.
I-am trimis mail dimineata dr sa-i spun ca nu pot pleca de la servici si sa ma lase sa fac monitorizarile la Iasi. Sa vad ce spune.
si o saptamana cat mai buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns montytaiana spune:

o saptamana calduroasa dragele mele

yarrina apreciez ambitia ta sa dea doamne doamne sa fie cu noroc nr. 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

fetelor,sint aici va urmaresc si va tin pumnii in incercarile voastre
nu am mai scris fiindca sint intr-o perioada f proasta ,nu am chef de nimik,dar sincer nu ma lasa inima sa nu raspund la chemarea voastra
yarrina,sa-ti traiasca finutzul
mult succes si sper din suflet sa fie si inseminarea norocoasa
simonetesi astept sa-mi scrii
dar ca sa nu renunt eu ar trebui sa vii tu si cu o veste buna ,nu crezi?tin pumnii la urmatoarea IA si sa te vad la odisee si apoi mai vad poate vin si io,te pup scumpa
rodicutza,ma bucur ca ti-ai revenit
cora,vrei pe listutza noastra de pe prima pagina?
monty
inna,diana
crystyna,daca ne mai citesti ,cum a fost la consultatiile cu dr Ispasoiu si dr Dracea,te-ai hotarit ce vei face?la cine vei face urmatorul fiv?a fost deacord vre-unul sa mergeti pe fiv pe CM natural?

va pup pe toate ,va urmaresc si va tin pumnii

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maya_I spune:

Buna, fetele,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Buna fetelor,va doresc o zi si o saptamana cat mai frumoase si calduroase
Bytzi-sigur ca vreau si eu sa apar in listuta de pe prima pagina
Istoria mea arata cam asa:IA 1 nereusita,FIV1 nereusit,voi face IAD dar la anul,prin ianuarie-februarie cred

"In 2010 DD imi va darui si mie un bebelus!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

cora,esti pe prima pagina
si fiindca am primit reclamatii sa mai schimb florile de pe prima pagina ca ne-au cam purtat ghinion,o facui si sper ca aceste flori sa va poarte mult noroc,mai ales acelei persoane

va pup

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cora79 spune:

Bytzi,multumesc,sper sa ai mana buna si anul care vine sa spargem si noi gheata la bebei

"In 2010 DD imi va darui si mie un bebelus!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Buna dimineata,
Am vorbit cu dr I si a zis ca e ok sa fac monitorizarile si aici. Stiam eu ca ma va intelege.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bytzi spune:

buna fetelor

yarrina,dar sa ai grija la cine faci monitorizarile ,ca eu am patit-o in martie am facut stimulare cu 2 gonal/zi ,monitorizare la mine in oras la 2 dr diferiti mi-au zis ca am un fol de 20mm pe ov drept am facut pregnyl si cind am ajuns la Sibiu aveam un fol de 16mm dar pe ovarul sting si pregnylul mi-l imbatrinise la dimensiunile astea (stii ca pregnylul se face pt maturarea foliculului)si eu voiam doar eco din z8 sa o fac in oras la mine si restul la Sibiu
stiu ca el e deacord fiindca ne crede ca venim de departe ,dar era si el mirat atunci de cum am fost monitorizata
eu zic macar ultima eco inainte de IA sa o faci la Sibiu,sa nu faci pregnylul pina nu iti face el un eco
iti tin pumnii

daria,hai te roggggggg intra si ne zi cum e cu bhcg,plizzzzzzzzzzz,sper din suflet sa ne dai o veste buna,tinem pumnii sa fie bine ai facut cu blasto si bhcg e relevant la 10 zile ,tu ai mai mult de atit

simonetemultiiiiiii pupici si nu fi supi ca pling si io

va pup pe toate dragutzele mele

_

endometrioza, FSH 20
6 IA, nereusite
FIV intrerupt din lipsa de foliculi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yarrina spune:

Da Bytzi stiu ca e riscant...cred ca asa voi face. Eu merg la Iasi la Omini...poate ei acolo daca fac si fertilizari stiu sa citeasca mai bine un ecograf. Oi vedea maine ce-mi zice...chiar sunt curioasa...
Dr mi-a zis sa iau in continuare Gonal. In functie de cum a evoluat acum pb imi va spune si cand sa vin la Sibiu.
Daria hai sa ne mai ridici moralul!

Mergi la inceput