Nou stil de viata (284)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastad spune:

Lilly

VIKINGA

Doina

www.flickr.com/photos/11093178@N02/page10" target="_blank">Album Oana si Doru


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Citat:
citat din mesajul lui MikO intrebare : cine mai stie ceva de Alyssa/Happy ? Mik.
Mai vorbim cind si cind. Ii merge f bine, o simt energica si cu pinzele sus. A slabit mai mult de 10 kg si vrea sa ajunga usor la silueta ei normala, la ea kg fiind mai mult o bariera psihica fata de tot ce insemna barbati, kg puse nu de la nasteri ci pe urma. Faptul ca slabeste inseamna in cazul ei ca gata a trecut peste aspectele astea, eu sper de fiecare data sa aud vesti siropoase si alea alea. Eu o stiu de dinainte, oricum e o tipa atragatoare dar la silueta ei normala e si mai si, bine plus sanatate si mai ales faptul ca se elibereaza de toate barierele alea impuse de ea. A cumparat si o casa, era in renovari pe acolo, casa e in zona buna, aproape de scolile fetelor, chiar sunt vecine cu colege de ale lor si e aproape si de scoli bune necesare pe viitor. Ea are inchis contul pe DC de aia va saluta calduros pe toate prin mine.Vikinga 30+ cu cei mai frumosi vikingi: Nadja si Aldo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Vik, eu nu vad pozele

Aviz curiosilor,daca doriti sa aflati mai multe despre mine o puteti face in privat, nu aici nici pe alte seit-uri,nu ma mai urmariti.
Stiti vorba aia " curiozitatea a omorat pisica", asa ca vedeti-va de viata voastra.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza tuturor.

Vik esti o gazda de miloane ... Daca vreodata vrei sa te-apuci de-o cariera deschide-ti o firma de genul : "Event Panner" . Sunt convinsa c-o sa iasa din "mana/mintea" ta niste nuntii "Jos Palaria". Si-o iei pe Anda ca firma de catering pentru evenimente ... Ei, si uite cum pun eu la cale "lumea" ... deja am deschis firma pe subiect.
"Proba de foc" ....Nunta Tzunellei.

Ei dar sa ma intorc la ale noastre. Roxana stai linistita ca si eu am uitat sa ma cantaresc. Am fost prea pe fuga ieri si azi chiar n-am avut timp.

Eu tot bonava sunt dar aseara am fost o Diva. Mi-am luat o carte in baie si am stat in spume vreo ora. A venit F. si mi-a adus un pahar de ceva bun (ca s anu ma deshidratez) si pentru ca tot l-am prins in baie l-am rugat sa ma spele pe cap. Mi-a facut un masaj de milioane.
Apoi cand am coborat cu prosopul in cap, maman s-a oferit sa-mi usuce parul, ea cu Bella. Si uite asa a iesit seara mai bine decat daca o planificam.

O zi buna tuturor.

Cuba 2009
Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carina spune:

Neata,

La multi ani Lily!!!
Vik: ce mi s-a umflat pipota cand am vazut ce frumos ai scris de mine . SI eu te admir extrem de tare: esti o persoana minunata.
La colonoscopie rezultatul a fost: fiziologic sanatos dar colonul e mai lung si are probleme de motilitate - este spastic si de aici problemele mele digestive. Deocamdata iau tratament cu ibutin si sa vedem daca se imbunatateste ceva.

De dimineata scriu mesajul... Revin daca mai am vreme.

Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!
Anda si Carina (deja domnisoara)
http://community.webshots.com/user/andamihai
http://andaoana.wordpress.com/
http://flickr.com/photos/32304863@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

fetelor. Ioi, Zuzi, ce idee buna mi-ai dat, ma duc sa dormitez in baie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna seara fetelor!
nu am mai dat raportul, ca la mine este tot stagnare. Ori vitaminele, ori anticonceptionalele imi joaca feste. Bine ca raman pe loc. Sper sa nu fie stricat cantarul (nu cred, ca totusi nu observ modificari la haine)
La Multi Ani Lilly (Cristyna)!
Dr. Z nu mi-a raspuns, azi i-am retrimis mail-ul. Nu vreau sa ma enervez ca oricum nu rezolv nimic. Astept pana luni, si sun la clinica. Vedem atunci. Sper sa nu fiu eu prima pacienta de care nu se ocupa. Cel putin asta este motivul principal pentru care am ales Ungaria: grija medicilor pentru pacienti.

Va doresc o zi frumoasa maine.
Pupici la toate fetele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Buna seara dragelor, si scuzati absenta.

La multi ani, Tumpi, Carina, si Vikinga

Zuzi (te pup cu drag) curat rasfat ai avut parte. Baie cu spuma, relax...mmm ce frumos. Ce vis frumos, ptr. mine Sanatate multa!!

Gabi felicitari ptr. baietica. Cred ca sotul e incantat. Ce zice Mara?

Fetelor eu sunt tare prinsa. Alerg intre serviciu si scoala. M-am inscris la farmacie, iar aici sunt cursuri de zi. 4 zile pe saptamana merg la scoala, doar vinerea o am "libera" adica ma pot dedica serviciului full time.Asta-i treaba daca mi-a trebuit scoala la anii astia

Saptamana trecuta Eduard a facut oreion, si imaginati-va (unele cred cred ca stiti cum e) sa stea bietul copil in casa. Nu are voie afara, nu are voie Tv, nu are voie dulciuri, de dulciuri nu e cine stie ce paguba, ca el nu deloc innebunit dupa ele. Bine ca scapam totusi si de el

Violeta tin pumnii sa fie bine cu bb

Ce-i cu Tzuni? poate stie Gabi?!

Raport 56.2 kg

Va salut si va pup : Gusta, Tumpi, Delia, Justasmallkiss, Kristin, Anda , si pe restul fetelor fara exceptie


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mik spune:



Hopes, sanatate lui Eduard ! (nu credeam ca mai fac copiii asa ceva)
Vik, multumesc de stiri. Sa o pupi virtual din partea mea.
Zuzi, ce fain !
Anda, bine ca ai scapat de coloscopie si ca nu e grav !

Eu am fost azi in gradina zoologica cu copiii, a fost fain pentru cei mici si trist ca de obicei pentru mine. Noroc ca am putut casca gura dupa flori prin copaci.

Sper sa termin seara asta de incarcat citeva poze aici :
http://mihaelaquoideneuf.blogspot.com/




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Zuzi frumoasa tratatie nu gluma, multa sanatate in continuare.

Anda multa sanatate si tie.

Hopes rau cu puiul bolnav si tie multa bafta la scoala.

Mik frumoase pozele.

Tumpi asta e ,ne luam revansa la urmatorul concurs.

Pup fetele si o zi cat mai buna.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput