Goldie Pants - 18

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

fetili eu sunt alaturi de voi, aici la goldie.
iona
oana......... ...si zici ca vrei sa te ajutam sa iti mai alegi si tu vreo 2 MJei?......
purple.. imi place ca ai pus blogul la semnatura.
anka, nu mai plange, ca ai timp maine la film sa ..azi hai sa....
mj,.... mey, daca intentionezi cumva sa demisionezi de aici......sa stii ca eu , ca sefa de personal autoproclamata, ...nu iti aprob cererea de demisie...

...mey ...pot sa incep petrecerea de pe acum?......



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Purple la Goldie ma refeream in special.
MJ tu vrei sa venim peste tine toate cu tot cu mejeii din dotare?Aaaaa si sa stii ca daca aseara ai scapat cu defilarea , am senzatia ca in seara asta camesha galbina va fi prima la incolonare
Hai la dixtractie
Lisa

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

lisa m-am tot gandit...2 e prea mult, vreau numai unu, plus ebony. nu il vreau cu statut permanent, ci doar asa..cand si cand...asa ca alegem unu ce va mai face si voua cu ochiu....sa va mai aduca o cafea, un masaj cand ai vostri is in delegatii pe strada lu iona....una alta...

iona, uffff, imi inchipui ce ai trait. daca ai stat atatea ceasuri pe oxigen...oricum te inspira bine asa ca fi cu mare bagare de seama la actiunile din zilele astea, ca da niste sentimente si impulusri...

anka azi nu ai voie sa plangi. maine, poate vreo 2 min, da nu mai mult. nu uita ca ma bazez pe vigilenta ta, ca neuronu meu nu poate prinde mult din prima, asa ca astept sa imi spui ce si cum de la film.mai ales ca il vezi de 2 ori inaintea mea...deci dixtractie seara asta, ca maine e zi de emotii

finico...da ce faci? unde te-ai ascuns? ai auzit ca lisa nu iti aproba demisia. asa ca ia fingeru si sa cu subsemnatu acilea, ca altfel....mama mama ce defilare in stil mare avem seara asta....come?

purple....te urmaresc...pa blog. te-am pus si la mine...

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui anka77
MJ tu vrei sa venim peste tine toate cu tot cu mejeii din dotare?Aaaaa si sa stii ca daca aseara ai scapat cu defilarea , am senzatia ca in seara asta camesha galbina va fi prima la incolonare


mj...ai grija...ca daca o enervezi pe ankutza..........nu-l vad bine pe come togetheru.......
oana...hai ca suntem in cautari...unu sa fie atunci...de rezerva...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n

lisa m-am tot gandit...2 e prea mult, vreau numai unu, plus ebony. nu il vreau cu statut permanent, ci doar asa..cand si cand...asa ca alegem unu ce va mai face si voua cu ochiu....sa va mai aduca o cafea, un masaj cand ai vostri is in delegatii pe strada lu iona....una alta...


ce delegatii mey oana......pe strada lu iona?.......neah, al meu nu mere in delegatii...are munca de studio, rehearseluri alea alea......e aci loco.....langa mine adik.....

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

hehehe Lisa, prevad defilari la mare arta azi
Mei ai mei rehersaluiesc cu mine pe aici asa ca no chance sa plece.Doar mai fac cu schimbu` vb aia....ca de
mei unde e blogu lui Purple? Nu stiu ce am da` vad ca imi scapa amanunte f importatante cateodata
La semnatura ei am vazut doar filmul de pe youtube....

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

anka , uita-te la ultima postare a lui purple de la discutii generale..

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Am gasit.....Lisa

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey fetele sa ma strigati si pe mine cand incepe defilarea

purple,oana

www.youtube.com/watch?v=ikNEFFoisdI&feature=player_embedded#t=264" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

mey fetele sa ma strigati si pe mine cand incepe defilarea


iona, mai asteptam pana la 21.00, daca nu apare toata lumea....incepe parada......in frunte cu come togetheru cum spune anka...

pana atunci.......mey da unde sunteti?....


www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=kvAFp6bgv4s&feature=video_response" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput