Mamici de fulgusori de nov-dec 2009 (144)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DianeAli spune:



Laurairina13 si Camypus..cred ca ar trebui sa scot agitatele pentru voi ca parca vad ca ne faceti o surpriza.. si nu vreau sa ratez momentul!!!!

33+ Lorin Edward

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

cateva detalii despre bbe Andrei pentru a le pune fetele pe lista fulgisorilor? si unde ai nascut

Citat:
citat din mesajul lui Cory_B

Doamne Ajuta! va multumesc dinsuflet pt urari, la fel va doresc si eu voua. De recuperat m-am recuperat imediat dupaza cezariana.A doua zi ma plimbam pe holuri. La laptic, sunt norocoasa, l-am alaptat inca din spital. Am cat pt o ferma:)) Iar acasa, si eu si tati ne-am acomodat imediat si ne-am mobilizat. Asa ca sa nu va fie teama de schibare, e atat de frumos incat nu mai simti nici oboseala, nici nimic. E o BINECUVANTARE!



36+


Lili 37 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia74 spune:

URAAA!!! A NASCUT SI CORY. MA BUCUR CA SUNTETI BINE SI MAI ALES CA AI LAPTIC.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laurairina13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianeAli



Laurairina13 si Camypus..cred ca ar trebui sa scot agitatele pentru voi ca parca vad ca ne faceti o surpriza.. si nu vreau sa ratez momentul!!!!

33+ Lorin Edward


hehe..ce bine ar fi...ca m-am saturat de burdihan, si acu cand citesc de la Cory ce bine e, si ce rapid s-a recuperaaat, chiar ca vreau sa nasc!!!
Doamne ajuta la toate fetele care sunt deja la termen, ca mai sunt cateva inaintea mea...nu ma bag in fata, fiti pe pace, tre sa va fac intai galerie nu???...

PROASPATA PROPRIETAREASAAA

Laura, 38+ Mara Teodora
AMR 2 saptamani !!
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andrecluj spune:

Fetele, am primit sms de la Miany , e acasa cu bebe David de miercuri deja, David e putin lenes si nu suge laptic bine, dar mami ia cu pompa si ii da sa pape. Abia asteapta sa intre pe la noi. 34+ Chiara Ada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monis5 spune:

Cory_B - sa va traisca Andrei si sa va bucurati de el!!!!

Crissa13 - casa de piatra si tot ce va doriti. Lasa ca dansezi la botez

monis cu poze
sapt 38

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lylyana.ion spune:

ce bine ca are laptic, micutul david o sa faca si el falcute si o sa pape singurel tot.
Doamne ajuta sa avem toate laptic!
Andre

Citat:
citat din mesajul lui Andrecluj

Fetele, am primit sms de la Miany , e acasa cu bebe David de miercuri deja, David e putin lenes si nu suge laptic bine, dar mami ia cu pompa si ii da sa pape. Abia asteapta sa intre pe la noi.

34+ Chiara Ada


Lili 37 cu Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali762000 spune:

RAMO felicitari sa iti traiasca bebelusul , sa creasca mare si sa va bucurati de el.
Fetelor am avut aseara niste dureri jos de am creut ca ajung la spital. Sper sa stea cuminte saptamana asta , ca cealalta sunt programata la cezariana.
Oare vrea sa vina pe lume mai repede de se gheia o pauzaste asa in burta, adica se contracta ? Ma si dor sanii si mi rau de vreo 4 zile.

ALI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns s_alinutza spune:

Ce multe vesti bune! RamoC si Cory_B felicitari!!! sa va traiasca bebelashii, sa fie sanatosi, mancaciosi, cumintzei si fara colici

toate fetele care mi-au transmis ganduri bune in weekend, si pt toate celelalte
Am fost si azi la medic, bebe se balaceste in voie in piscina lui, placenta are grad de maturare 1, medicul a spus ca cel putin o saptamana o sa mai duc sarcina. Mai am de luat medicamente 2 zile, si intre timp merg zilnic la control. Azi am facut si analiza de urina si de secretie vaginala. Cu urina mai sunt mici problemute, inca nu a trecut de tot infectia aia urinara, da speram sa fie totul bine. Stau cumintica acasa, termin si eu zilele astea de amenajat camera lui bebe, ca am spalat toata "zestrea" si acum trebuie sa aranjez totu prin dulapioare.

Va



saptamana 37 cu pe care o sa-l cheme David
www.sarcina-nasterea.ro/sarcina-pe-saptamani/" target="_blank">Sarcina pe saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

Citat:
citat din mesajul lui DianeAli



Laurairina13 si Camypus..cred ca ar trebui sa scot agitatele pentru voi ca parca vad ca ne faceti o surpriza.. si nu vreau sa ratez momentul!!!!

33+ Lorin Edward


sa dea DD sa vina mai repede..ca nu mai am rabdare...ma doare si spatele si burtica....eu zic ca-s semne...dar mai stii?????

Cami,mamica ingerasului Darius-Andrei
n: 15.07.2008
d: 16.08.2008

ingerasul Darius-Andrei

www.Darius-Andrei.piczo.com

http://nshrine.com/shrine/Darius

Sa-l ajutam pe Alex


37+ Darius mi-a trimis de ziua mamei cel mai frumos cadou, un bebe!

bebe Flavius Cristian

AMR 2-3 ZILE

POZE

Mergi la inceput