Bobocei de sept-oct 2008 - IN SARBATOARE!!! (205)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

CD nu esti sola cat mai stai? Eu am vazut-o pe Moni dansand si nu m-a impresionat cu absolut nimik, dansul ala nu i se potrivea deloc
Multa sanatate Mikului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Cosmy eu am stat si degeaba, nici macar n-am vazut-o pe Moni dar cred ca plec spre pat, din pacate nu stiu ce sa-ti recomand pentru raceala si alaptare, pentru nas infundat poate o baie de aburi cu ceva caeaiuri aromate si multa sanatate

Mami de Mikul Robert Constantin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Cucuveaua sefa!

Bantui pe youtube, deh, daca n-am somn...

Dedicatie pentru toate mamicile de bobocei!





V-o mai amintiti? E superbaaaaaaaaaaaaaaa!!!

Mami de Eduard-Gabriel (17.08.2008)

Ale mele zorzonele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fce spune:

Neatza! Dam

Nu, Erica nu e la disco, numai maica-sa. Imi curge nasul si nush cu ce sa-l mai opresc..

Cosmy poti lua eferagan(paracetamol) pana la 3 pe zi - eu am ceva efervescent.

Babymom sper sa plecati cat mai repede ca sigur o sa va fie la toti mai bine acolo

anamona eu am dat la sfatsitul lui sept o comanda de test pe next cu un singur produs care a veni dupa 15 zile, iar acum am mai facut una si n-am primit inca nicio instiintare cum ca nu-mi livreaza...sper sa vina. Blugii aia mi-au placut si mie, intre timp i-am luat ceva asemanator:gri de la fox(99 ron) dar au ceva sclipici pe ei si indigo de la zara(parca vreo 70 ron)...aia de pe site parca erau 8 euro. Am vazut ca in buc e agazin next, cum de nu iei de-acolo?

felim-am stricat de ras cu pernanu cred ca te lasa inima sa-l pedespesti in asemenea hal pe tati cel uituc

lumi vazut clipul f emotionant; vroiam sa-ti zi de o crema care la noi a functionat pt bubitele lui robi - vitella ictammo se numeste, e in farmaciile catena si donna, plus exomega dar aia parca v-a dat-o si dr

adavreau si eu la pastile, nush cum sa intru in lista aia, iti dau pm; si eu va invidiez pt petrecerile cu multi bobocei, am vazut pozele cred ca v-ati distrat la greu

Carmen, mami de Erica (27.10.2008)
ticker
cicescu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Citat:
citat din mesajul lui fce

anamona eu am dat la sfatsitul lui sept o comanda de test pe next cu un singur produs care a veni dupa 15 zile, iar acum am mai facut una si n-am primit inca nicio instiintare cum ca nu-mi livreaza...sper sa vina. Blugii aia mi-au placut si mie, intre timp i-am luat ceva asemanator:gri de la fox(99 ron) dar au ceva sclipici pe ei si indigo de la zara(parca vreo 70 ron)...aia de pe site parca erau 8 euro. Am vazut ca in buc e agazin next, cum de nu iei de-acolo?


merci de pontul cu zara
magazinul next din bucuresti e mic si nu are toate hainutele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

babymom Dragos al tau si Dimitri al meu nu au prieteni pentru ca au frati mai mari iar noi presupunem in mod eronat ca le e suficient fratele mai mare. Eu recunosc ca Dimitri are putini prieteni de varsta lui din pricina asta si aia pe care ii are ii vede rar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Neata fetelor, azi suntem mstinali, ca asa e frumos samabata , sa ne trezim mai devreme, ca stim ca mami s-a culcat mai tarziu aseara Petse noapte insa a dormit bine, cu exceptia un ei treziri la ora 3 sa papam Ca doar ne e foame, daca ziua nu papam A baut 600ml laptic de aseara de la 9 pana dimineata la 8

Fce multam de cafea


Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Buna dimineata... noi am avut o noapte k zic eu,aseara a baut prin somn 150 lapte cu zeama de orez,si a dormit..s-a mai marait,o doare burti,are multe gaze,azi dimineata la 7 a mai baut 80 de lapte si atat.A mai facut o data kk si acum doarme.Azi suntem pe regim plus smecta.

Babytza ma bucur ca ati dormit,cu mesele ce sa zic?Tot e bine ca papa.

Lavinia m-am gandit ieri la tine,e super oferta asa ca inainte cu curaj

Cosmy te si multumesc,de raceala poate ceva homeopat.

Ada ce super petrecere ati avut,v-ati intalnit si voi fetele si boboceii ,ff frumos.

Giulianna mama ,iar n-ai somn?

Roxana cum a dormit Mikul??A mai facut kk?

Nikolici,Ange voi cum sunteti?Da fetele?

Laureta asta da performanta,off ca nici Alexia aseara n-a adormit mai repede de 12..dupa ce toata ziua a dormit o ora

Vazut si poze cu frumoasa Thea

Laura , Alexia (14.09.2008)
Andrei(07.04.2002)

"Oamenii mari nu pricep niciodata nimic si este obositor pentru copii sa le dea intruna explicatii"
(Micul Print)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Am vazut lista completata cu Thea si cu ...Falkone.Ma bucur ca mamicile lor au revenit la ganduri mai bune.

Laura,sper sa fiti pe drumul cel bun si sa nu se mai repete episoadele cacacioase.

Uram tuturor bebelusilor bolnaviori multa sanatate.Si sa ne auzim cu bine maine seara ca noi plecam in weekend la Busteni




Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzitziri spune:

Distrati-va.
Totusi nu e chiar asa tzeapana cum am mai vazut-o dansand in alta emisiune.Cred ca cel mai mare dezavantaj al ei e ca e asa ...prajina.Si arata ciudat-zici ca se dezmembreaza





Oana,mamica implinita de David Paul (17.09.2008)

Mergi la inceput