Goldie Pants - 17

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Anka...bine ca ai terminat, ai tras tare......hai i-ai pa toti MJii...... ca saracii nu au mai fost demult la party..cred ca sunt doriti..
Oana, cum e cu BaV?.....mei esti privilegiata...il ai un wk intreg la dispozitie....ia si profita...


P.S. Anka...si mieeeeeee mi-e doooorrrr!!!!!!!!!...nu mai am stare, sa va zic ca imi mai iau un bilet?...pt wk......sper sa mai fie...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

v-am zis eu ca de la BaV simt altfel....a scos niste sentimente la iveala....nush cum si de unde. ii aci lisa, sta pe birou frumos in cutie si ma mai uit din cand in cadn gales la el . imi zambeste si el si atat....probabil se gandeste la iona....ca nah...a tot auzit de ea

ionaaa pe unde umbli? cauti iar comori?
mj nu iese la apel? poi daca defileza pe ici intr-un clip scurt come togetheru sigur apare

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

...ca tot vb de BaV......ia uitati...apare si in clip...





www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisa iti ai iei un bilet? Marfa!!!O sa il vezi si tu de 2 ori...io vroiam sa va zic ca o sa fac okii cat cepele la film.....caut indicii, nu dati cu rosii.Mai zicea si profa azi la curs ca cica oamenii iau totul de bun, tot ce le serveste presa fara ca macar sa treaca prin filtrul ratiunii sau sa isi puna intrebari.Imi venea sa ii zic: pai duamna intra pe DC sa vezi acolo detectivi.Asa ca o sa fac pa detectivu`.Lisa sa casti si tu okii sa ii spunem Oanei ce vazuram .....daca vedem cevasilea si sa tragem niscaiva concluzii.Nu stiu de ce, dar am impresia ca dupa filmul asta lucrurile cel putin pentru mine se vor aseza. In sensul ca va fi odata pentru totdeauna "ori ca-ca...ori ca-ca"....sa nu mai am starea asta de nesiguranta din care nu mai ies fix de 4 luni.Apropos azi se fac 4 luni .

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Lisaaaaaa ce-mi faci????Vreau parfumuuuuuu````
Ia zi cum facem pana la urma? il luam? cum il luam? mei io nu am facut comenzi afara pana acu, daca face careva io va dau banii sa comandati si pt mine.Pliiizzzzz

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

daaaa, daca mergeti de 2 ori sa fiti cu ochii la tot ce misca, ca sa aflu si eu

cat despre BaV, sotzu meu a zis ca lui ii amintese de adolescenta, de o matusa de-a lui din Buc. Cand mergea la ea, exact asa mirosea in toata casa. Am zis ca poate a trecut MJ pe acolo in vizita in RO....nu se stie

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Si eu m-am gandit ca dupa ce voi vedea filmul..ma voi linisti...sper sa fie asa...oricum am sa ma uit si eu cat pot de atent....mai mult a doua oara...ca la prima vizionare nu stiu cat o sa fiu de concentrata la detalii de genul asta....cred ca mai mult o sa

In ce priveste parfumul,cred ca netul ramane pana la urma cea mai buna obtiune...ca nu am nicio veste buna de la sora-mea........cand ma hotarasc te anunt...

www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anka77 spune:

Da Oana ....era la Buc si cand venea zotul tau pe acolo il baga in sifonier
Lisa ti-am zis io il vreau cand te hotarasti....just call my name and I`ll be there

www.youtube.com/watch?v=xG05mG7fhZ4 " target="_blank">-He's not coming back
Because he's sleeping with Me
www.youtube.com/watch?v=9ABdp1m3a0E" target="_blank">"SHA`MONE!!!!"
poze si noi 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui oana_n
ionaaa pe unde umbli? cauti iar comori?
mj nu iese la apel? poi daca defileza pe ici intr-un clip scurt come togetheru sigur apare


iona...cre'ca se lupta....ori cu PC-ul......ori are vreo treaba cu un vecin.......sa-i coasa o perdea ceva....

cat despre mj...doar daca ne pune ea clip cu come togetheru...in rest nu ....dar un toxic putem incerca...



www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ" target="_blank">"Let Sadness see what Happy does
www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=related" target="_blank">Let Happy be where Sadness was till now..."
www.youtube.com/watch?v=sHFCt1VKkHY&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=8R0OfbzOVOM" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=7XZGJiY2a3o" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

poate toxicu asta le da un impuls, sa se arate...ca nah, un private party tre sa mai ia si pauza, altfel nu mai au oxigen suficient

Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)




Mergi la inceput