Timisoara Impreuna (162) Emotii de toamna

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ana, drum bun si distractie la maxim!
Deya, imi pare rau, poate se mai iveste vro ocazie
Doris, you can do it
Maria, ai vazut reclama din josu paginii la cizmele albe de vara? cred ca ar merge pe o vreme nici ca ca nici ca cum
Geta, da e vremea nasoala si mai mereu bate vantu de la lac, iernile sunt grele cu zapada si friggggg
Dana, tin pumnii pentru o medalie
Dani, te-ai mai linistit? Mereti la casuta in we?
Mihi, ai tai gorobeti cum sunt?

Noi am fost ieri la piscina ca s-o deschis aia indor, am tars o balaceala cu fiu-miu de numa numa in rest in parametri.

Va tzuc si va doresc un weekend excelent

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

neatza!
care bea o daca mai sunteti careva prin oras, ca vad ca da lumea bir cu fugitii

Geta iau cum sa nu...de mai bine de 10 ani iau, da' la chestiile cronice se mai obisnuieste organismul si tot trebuie schimbat. acuma mi-a dat dr. oxigen molecular (picaturi dizolvate in apa), m-am dat draq daca n-ati stiut zici ca prizez heroina dupa un pahar din ala asa capat aer pe toate gaurile sper sa tina figura mai mult timp, il iau de 5 zile si azi noapte am dormit mai ok, pe la 5.30 am facut ochi abia. mersi de intrebare. da' de Alex tot n-ai mai povestit nimic, sper ca sunteti bine
deiule pai poate pare neseriozitate, da' poate a intervenit ceva serios de nu s-a mai putut. vezi ca lucrurile nu sunt intotdeauna ceea ce par a fi. hai ca vor mai fi ocazii cu siguranta!
mai ales ca-i cam frig pentru ia aia frumoasa cu care tot sper sa te vad intr-o poza odata
silvana, cred ca in 2 saptamani as da coltul acolo nici aici nu mi-e prea ok cum da frigul...cel mai bine m-as muta la Adriatica acolo e raiul pe pamant! tin pumnii sa treci cu bine de iarna, fara mult stress si palpitatii si ma bag si eu la galerie! go baby - go baby - go!!!
a si...m-am tuns, acuma coada-i de 1 cm
Doris, Ana, nu sunteti normale citindu-va mi-am amintit de claparii lui Laurelu' care daca zici ca ne citeste, o pup si eu pe ea si pe Maia mica doamne ce dezmatz o mai fost atunci cu claparii... cum te simti Dorisescule??
Andanii mult succes la concurs! sa faci poze si sa ne aduci.
Dana, cum te simti??
Mihi, chiar, cum mai esti?? cate saptamani mai ai??

io azi fac pita, franzela mai exact, tineti fingers cross si ma duc sa ma vopsesc...incep reconditionarea ca doara mai putin si dau ochii cu evaluatorul sef care aseara mi-a tras iarasi o declaratie din aia de mi-a mers ficatul la bocanci...ii dementiala copila asta. acuma zic ca-i a mea, intelegeti voi si tot ieri zicea maternalei "vezi, tot suna da' veci nu mai vin la noi" ce-o fi in sufleteul ei numai bunul Dumnezeu stie la asa tensiune mare.
AMR 16
m-am intins cat o placinta la prima ora...
hai sa aveti o zi faina si spor la treburi toata lumea!

pup gaska

mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Salut zuzele, raportez o stare de bine...dupa o noapte cu dureri de burta crunte... vampirii nu mi-au dat pace...

Azi iesim la Festivalul Vinului, la Stadion, care mai vreti sa ne facem surori de Bachus, va invit...

Maria, luv iu...zuza ce esti...

sambata faina, gagix...






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Citat:
citat din mesajul lui Doris-Alina



Maria, luv iu...zuza ce esti...



tu dai de banuit bre...al tau stie?! al meu stie?! io cred ca tu ai baut vin pe ascuns
poate ne-om intalni pe acolo...

is pensata, is voksita...acu pot sa ma duc la oale
hai va tzuc



mamica de Alexandra Ioana nascuta din inima, crescuta in suflet
_

“Before you speak, listen. Before you write, think. Before you spend, earn. Before you invest, investigate. Before you criticize, wait. Before you pray, forgive. Before you quit, try. Before you retire, save. Before you die, give.”
Emma este IUBIRE ****** un copil a crescut in inima mea ****** am un inger pazitor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

io is rupta-n freza, toata ziua am trabalui azi si n-am terminat inca
Maria, 1 cm

tzuc gasca nezdravana

Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Dragelor, de o mie de ori ... Nu mergem la casutza, ca nu am reusit sa gasim om sa desfunde hornu' si nu putem face foc, iar cum spiridusul smarcoceste de zor, nu-i loc de mers in frig. Plus ca baga Calin job duminica asa ca ...

Azi a fost la noi zi de rasfat culinar, ciorba de bruta la amiaza si slanina cu branza, ceapa verde si rosii la cina. Dar .... atancion!!!! De luni MUSAI sa intru la regim de refacere, ca asa, cu depresii, stress, nervisori cat incape, mancat la greu si moleseli NU MAI MERGE !!!

Asa ca ia bagati voi, dragelor, o galerie, ca de luni vreau sa incep si eu program nou .. in toate, de la ganduri la stil de viata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Dani, si eu tot cioba de burta executat azi si la felu doi coaste de porc, cartofi pireu si castraveti acri ... in stilu asta slabesc io iar acu ma rasfat cu o bere

Uite aici galerie

Edit:


Silvana si Paul


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Povestea unui Licurici

Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna


Don't ever give up

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen77 spune:

Neata. Un ceai, o sau un cu vin anyone? Cel putin nu mai ploua ....

Intrebare ... de informare: am auzit ca ar fi persone care merg la Ikea in Budapesta si aduc comenzi contra unui comision ... intrebarea e: unde gasesc persoanele? Si daca ati testat voi vreodata varianta asta .... ca mi-e cumva sa dau bani unei persoane necunoscute/nerecomandate...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:



Ano, ai ajuns???
Andooo, dar tu??

Hai pupixuri la gagixuri...




www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Am o surprizaaaaaaaaa...
na-na-na-na-na-naaaaaaa






www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet Povestea unui Licurici!

BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput